Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Само с лайсни беше - тъмно кафяв. И вярно се оглеждаше няколко пъти. Не свирнах, защото бях в другата лента една кола зад теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с лайсни беше - тъмно кафяв. И вярно се оглеждаше няколко пъти. Не свирнах, защото бях в другата лента една кола зад теб

Пернишки Golf II и телекомски пикап ми връхлитаха от дясно, та се пазех.  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пред ЕТ чакаше стикеросана О2, СА6579. Не видях колегата, ама си постоях над 1/2h до колата му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък няколко пъти вече засичам в кв. Витоша една клубна Octavia СМ 1046 АХ. И никой не ще да си признае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я колегата на който му вдигна току що паяка колата в Созопол да си признае.

СА 1440 СК

Той може още да не е разбрал.....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер по главен път Е-80, в с.Хераково, около 20:10 часа ме застигна клубна Октавия 2 , колегата ме освири , но аз го видях в последния момент и присветнах .

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер по главен път Е-80, в с.Хераково, около 20:10 часа ме застигна клубна Октавия 2 , колегата ме освири , но аз го видях в последния момент и присветнах .

Поздрави !

 

Привет колега! Аз бях, също в последния момент видях стикера и те освирих леко, но и бързах малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера към 9.30 на бул. Вардар видях колега от форума, който не си спомням кой беше. Той без кола на тротоара пуши цигара в престилка като зъболекар(може и ветеринар да е или друг лекар) аз минах и се загледахме един друг. Аз си помислих, че я ми е вадил зъб я нещо друго пак неприятно и подминах с бодра крачка, като малко по-късно се усетих че сме се виждали преди 7-8 години на шкода срещи. Тогава мисля че караше кола forman или felicia. Може би клоня към човек с ник "the best forman", но изобщо не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко признавам , но зъб не съм ти вадил никога .............

Дано така си и остане  :tongue_1:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....като зъболекар(може и ветеринар да е или друг лекар) ...  я ми е вадил зъб я нещо друго пак неприятно ...

Не, че нещо ама за ветеринар да ти направи нещо неприятно...........нещо си объркал докторите май  :tongue_1: 

Е, това е, Гена - човекът с лошо те е запомнил, ма то на доктор кой ли му се радва..... :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният човечец, видял призрака на Д-р Менгеле!!!

По-известен е, като "Касапинът от Красна поляна"!

Обикновено, е в жълт гащиризон, с бели латексови ръкавици и говори на "чехски"...

Да пази Рогатия, от такива срещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си мисля , че имам двама фаворити за обект на дейност на доктор Менгеле ... до скоро беше само един хипопотам , който иска да стане човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светло зелена Октавия 1 VRS CA9062TB  с клубни лайстни на номера.
https://youtu.be/E7eq1QBk68o

 

П.П.Как се вграждаха клипове в мнение? С [*youtube] адрес [/*youtube], не ми се получи .

Редактирано от JORDITO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си го преправиш ръчно :( - иначе, вграждането е автоматично (тоест, плъгин си ги намира и си ги вгражда сам)...
 
Това, което постваш е short версията на youtube => youtu.be. Това е главно заради телефоните... Плъгинчето на форума не хваща youtu.be, ами търси youtube.com.
 
Какво трябва да се направи (аз го правя винаги, когато пускам нещо от телефона):
1. копираш/шеърваш, както си го правиш, линка -> youtu.be/E7eq1QBk68o
2. променяш го така: изтриваш youtu.be/ и пишеш youtube.com/watch?v=
3. става така: youtube.com/watch?v=E7eq1QBk68o
 
Как ги помня тия глупости -> youtube.com/ е домейнът/адресът на сайта, в който търся "страница"/"услуга" watch и подавам параметър ?v= (v идва от video) и ID-то на видеото, което искам да гледам (в случая е: E7eq1QBk68o).
 
Получава се това:

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо Izolini биде пресрещнат на бул. Черни връх, точно до завод Витоша, около 17:30, ама въобще не реагира на свиркане и махане от някаква гнила Форд бабичарка  :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си го преправиш ръчно :( - иначе, вграждането е автоматично (тоест, плъгин си ги намира и си ги вгражда сам)...

 

Това, което постваш е short версията на youtube => youtu.be. Това е главно заради телефоните... Плъгинчето на форума не хваща youtu.be, ами търси youtube.com.

 

 

Супер. Много ти благодаря
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ицо Izolini биде пресрещнат на бул. Черни връх, точно до завод Витоша, около 17:30, ама въобще не реагира на свиркане и махане от някаква гнила Форд бабичарка :hello:

Грам! Или съм се оглеждал да вляза в паркинга на ЛИДЛ, или точно съм излизал от там, след като разбрах че е в ремонт и бях подпалил.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грам! Или съм се оглеждал да вляза в паркинга на ЛИДЛ, или точно съм излизал от там, след като разбрах че е в ремонт и бях подпалил.

Отиваше да се пробваш да влезнеш - в огледалото те видях, че зави :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.