Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

Тука ли е собственника на черна Свиленград'ска Шкода Комби? Видях я на дата 31-август в Ставрос (Гърция)

Автомобила блестеше великолепно на паркинга срещу хотела в който бях на тези дати. :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха... и аз го видях, карах по него, направи ми много добро вЧепатление... Били сме на куп всички, явно :D

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес, на магистралата от Пловдив, първо освирках и омахах клубен супърб, след това и една клубна фабия. Бях се дегизирал с двуколесно и сочех каската да се види надписа. Надявам се да не съм бил разбран погрешно  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 16:30ч на входа на Банкя сива Октавия 1 комби (2474) със стикер на задния прозорец.

Бях малко дегизиран с VW Jetta :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на дрифтовете в Сливен, имаше някой колега с уникално Монте Карло ! Ако се познае някой  :hello:

 

yIq4oYV.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някой колега от форума ли беше О2 комби ударена от автобус на околовръсното пред Икея към 12.30 днес. Видях смачкана врата и липсващ заден прозорец и тн. Дано всичко е ОК с хората вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с. - BMW и да върви - няма...

п.с.2 - Освен ако ме е люлинска тройка...

 

Аха, я питай точно Ники /снайперисто/, двамата с Марто, какво ги мина като "Бърз влак - малка гара", нищо че бяха с Хавтомобил 350 кончета...

M6 може би :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо мина....не видЕхме   :P

120ка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта примигнах на Andro73 докато си отваряше гаража, но той явно не ме разпозна маскиран в синя Тойота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що пак.

Мен даже не ме и отчиташ...седейки кротко до неговия гараж :) И аз те виждам доста често, но май е нормално, като живеем в съседни блокове  :banana_beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашко, мина по обяд покрай кантората, с 2-ра патрулна скорост, но не видя че му махам, защото говореше по ДжиСиЕма... Лош Сашко !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 14.00 на околовръстното пред Ринг мол сива О1 комби, софийска регистрация 6803 или нещо от сорта. Изпревари ме, но късно се загледах във стикера на задното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.