Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ти ли беше :)


igeorgiev82

Recommended Posts

От къде се сдобивате с тия стикери? Нов съм във форума и още по-нов собственик на стара Октавия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За София на срещите.

За страната по куриер. 

 

Повече информация ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде по пътя между Асеновград и Пловдив днес видях бившия Рапид на Maniac :) Сега не съм сигурен на кого е. Дончо? :)

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пътя Асеновград - Пловдив, в близост до Пловдив. И аз съм го виждал там паркиран и на друго място в града. Пловдивски е от доста време.

Беше на Дончо с кака Пена, Сега май си има нов собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 14:30 на Околовръстното на Източната дъга, между Казичене и Ботевградско шосе, в разделителната ивица една бежово-капучинова Октавия 2 комби беше "сгащена" от КАТ-аджии. Стори ми се, че видях малък клубен надпис на задното ляво стъкло, кой е колегата?

 

Отделно, на Пепи PRR Супърба беше забелязан във Ветек, без Пепи, уви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък преди малко май засякох пред сградата на Армеец на Жолио Кюри Октавията на колегата bulaki (с фолиата), ако не се лъжа. Много ме изкефи синия мат как седи и цялото затъмнение на стопове и све :D Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък питам из Враца някой чете ли тука, че от няколко дена легнах под тия чаршафи с логото на Шкода :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно, на Пепи PRR Супърба беше забелязан във Ветек, без Пепи, уви.

Пепи 18h си го прибра от Еуратек след малко козметика по задната броня. Ама поне разбрах къде се е разхождал без мен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък питам из Враца някой чете ли тука, че от няколко дена легнах под тия чаршафи с логото на Шкода :) :)

Сам ли, бе...? Това трябва да го промениш - Шкода е за двама, особено под чаршафите! :P

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е колегата с черната бургаска Фабия 1 А 0630 със стикер от събора? От известно време го засичам паркиран отстрани на Фестивална

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз пък питам из Враца някой чете ли тука, че от няколко дена легнах под тия чаршафи с логото на Шкода :) :)

От околията има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони BlackSpot ме подмина тая сутрин около 8 и малко по Велчо Атанасов в Редута, докато кротко си чаках на спирката. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Явка, ми скочи ми на капакa(е не много силно) пък да му се не види. Да се видим/засечем най-накрая. Поздрави! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех Явка, ми скочи ми на капакa(е не много силно) пък да му се не види. Да се видим/засечем най-накрая. Поздрави! :D

 

Абе докато реагирам и ти махна, ше вземеш да се шашнеш, наоколо имаше коли, движение, едно друго, всеки за работа бърза... друг път. Ти към работа предполагам, ама що по тоя маршрут?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разминахме със Сашето на Раковска и Московска ама нещо не ме отрази

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tолкова много не ми се караше , че направо чаках по - скоро да се прибера. Ела на 15 ти на Шкода среща, да се видим като хората и да си поговорим . След 15ти, най - вероятно ще съм с макса, че зимата чука на вратата...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Кой е колегата в кв.Изток в момента? Доста често виждам ОК-ито на това място. Поздрави! :)

TXBYSmp.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек никога не отговаря, Монка... Виждал съм го ХХХ пъти сигурно - още бях с Октавията - поздравявал съм го не веднъж - винаги ме е гледал, като "трактор за нафта" --> е' така:  <(О.о)>.

 

Явно колата е била клубна някога, но човекът или не следи форума, или просто я е купил и не е махнал отличителните белези... :) Имаше и назад в темата писано точно за 5800:)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със зелена О1 в локалното на Г.М.- то (срещу vmware) С7941ХН :)

 

Хайде да е колежка, признавам аз съм. Сега съм командирована там и често ще я засичаш, поне се обади другия път.  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 16:55 по бул. България след Гешов се опитах да гоня една сребърна О1 vRs, но не ми се получи (дори на мен). От далеч приличаше на Патрик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.