Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Eто и другата техника как пали с обикновена нафта след 2 дена в застой ..https://www.youtube.com/watch?v=WLtQvbY8Jks

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си я запалил, дай да излезем през седмицата със Шкодички, пък ще пием горе по едно чайче в Горна Баня за събиране на силите и после нагоре вкупом ще въртим кръгчета на Бонсови :P Минем ли Овча Купел, няма проблеми по натам, аз няма да се очудя ако закъсам в квартала на бившата, то там само преспи и проблеми, ку*ви и студ ....

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво си я запалил, дай да излезем през седмицата със Шкодички, пък ще пием горе по едно чайче в Горна Баня за събиране на силите и после нагоре вкупом ще въртим кръгчета на Бонсови :P

За поляните , няма да ми доставя никакво удоволствие шкодата .. а джипа влиза на дрифт в преспите и е много забавно.. Най-добрата кола е прежалената кола. Ще те кача да ти покажа.

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше забавно  :banger_2:  . Ще повторим , ама с повечко коли ....

А руснаци взимате ли ?  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок , да дойде аванса, да сипя малко бенц и ще се чуем.

 

Еdit: Взимаме, то май само с нивата, ще минеш без никакъв яд. ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти ми се чудиш що съм си взел ръкавици .... :tongue_1:

Беше забавно :banger_2: . Ще повторим , ама с повечко коли ....

Бройте ме и мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре. Днес една Q7-ца пред блока голяма мъка...един му дава ток, втори му дава ток, от третия път май запали и тръгна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре. Днес една Q7-ца пред блока голяма мъка...един му дава ток, втори му дава ток, от третия път май запали и тръгна :)

Същата работа едно ауди а6 3.0 TDI, 2 дена го мъчи, добавки в нафтата му слага, какво ли не.. като видя джипа , как запали чак се учуди..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 4×4 леко дигнат нисан терано с доста прилична проходимост..а октавията не я броя с тва предно за никъде.. и 4×4 да беше с тоя клиренс не стаа.

Доказано че става, миналата година се окопах прилично, че и в коловоз и лед. Направо по корем си легнах, но я извадих без да я бутам. Щото бяхме само аз и малката, буквално в нищото, дето и коли не минават. Да ме пита човек слуша ли ме главата  :fiu:

До тук бабата пали от раз, макар че не я карам ми докладват редовно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка, чух се с Влади и с Иво, разбрахме се за Събота, Иво каза че ще доведе приятел с Ок1 4х4. Идеята ми е следната, ние с Bondo ще дойдем от околовъса, влади и Иво от Павлово и Красна поляна. Предлагам среща на ул. Любляна и Горнобански, тъкмо ако се забавите, мога да мръдна до Киевска, да видя там ли е бялата фелиция. После тръгваме нагоре, аз като 2рата най - бавна кола в Шкода клуба (може би вече най - бавната, защото Коцето я продаде) трябва да съм най - отпред, но тъй като не знам пътя от Горна Баня натам , предлагам някой да мине пред мен, аз ще му звънна и от Горна Баня до Бонсови, ще си говорим на къде сме, като поддържаме дистанция. Като скорост го виждам от Горна Баня нагоре, към 30км/ч. На слизане ще съм първи, защото ще се наложи да слизам на моторна спирачка и съм с най - малки гуми ... Като скорост го виждам между 30 и 40, според това колко е заледено.

 

Та всичко се уреди ;) Влади каза че има въже, тоест всичко е точно!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 18ч "джип" СА0315 е ударил тази Шкода отпред, щетата е калник и броня. Не е спрял и резпективно е избягал. Не съм аз свидетел, близък мой приятел е. Ако собственика се познае, има кой да свидетелства пред КАТ! Случката е на задния паркинг на Била в Зона Б5 или по-скоро в жк. Сердика(магазина е в 2 квартала едновременно)

post-7686-0-68635600-1483984003_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията е почти до мостчето на реката, на 20м от вход/изход за банката, до оградата на игрището. Поздрави адаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стикера depeche mode не ми дава мира

 

 

В интерес на истината - на мен също. Депешарче съм маКло аС :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taка, чух се с Влади и с Иво, разбрахме се за Събота, Иво каза че ще доведе приятел с Ок1 4х4. Идеята ми е следната, ние с Bondo ще дойдем от околовъса, влади и Иво от Павлово и Красна поляна. Предлагам среща на ул. Любляна и Горнобански, тъкмо ако се забавите, мога да мръдна до Киевска, да видя там ли е бялата фелиция. После тръгваме нагоре, аз като 2рата най - бавна кола в Шкода клуба (може би вече най - бавната, защото Коцето я продаде) трябва да съм най - отпред, но тъй като не знам пътя от Горна Баня натам , предлагам някой да мине пред мен, аз ще му звънна и от Горна Баня до Бонсови, ще си говорим на къде сме, като поддържаме дистанция. Като скорост го виждам от Горна Баня нагоре, към 30км/ч. На слизане ще съм първи, защото ще се наложи да слизам на моторна спирачка и съм с най - малки гуми ... Като скорост го виждам между 30 и 40, според това колко е заледено.

 

Та всичко се уреди ;) Влади каза че има въже, тоест всичко е точно!

Екстра, и аз имам някакво измислено въже, значи сме супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се чуем към Петък, да се разберем за Събота. Те въжетата са за проформа, да не ни завидят другите, ясно е че закъсала Шкода , няма ;) Това са спортни, бързи и хубави коли, с изключение на 3 цилиндровите модели. Както казва Ива Русимова - ще правим snow training ... :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда и звучи смешно, но като се замисля, всичко това съм го правил по Шкодите, без ремонта на сегменти .. :) И сега с тоя алтернатор, се чувствам като човека на 5:30, накрая винаги заключам това от 7:56... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=N2u7sdui9lM

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие фенове на Депеш мод да ви питам, знаете ли какви са тези надписи "Pink Floyd" на разни Голфове двойки или тройки. Не повече. Поставени са на задната колонка.

И само на Голф ги виждам....И само на тази група. Поне 2-3 има в Пловдив. А това е много! Със сигурност така са докарани, /като им гледам собствениците/ - нов внос някога си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални серии с определен цвят и оборудване, както беше за 100 годишнината на Шкода. При някоя от френските марки имаше серия Ролан Гарос. При голфовете Пинк Флойд, Мемфис. Жоро най-добре питай малкия, той най-точно може да ти каже какво включват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волксваген спонсорират европейското им турне по това време и решават да пуснат по този случай Голф Пинк Флойд едишън. :)

 

пс; Между другото, поради същата причина има и Голф Ролинг Стоунс и Бон Джоуви. Току що го разбрах от уикипедия.

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.