Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

само импулсните телефони могат да ти товарят така сметката, т.е. да се тарифират различно от плана ти, като остава нещо и за собственика на номера. Тези номера са с различен префикс и дължина, т.е. примерно от 0888 и още 6 знака няма как да ти врътнат тоя номер, но примерно от 0881 нещо си могат. При еврейски СМС от чужбина набутването може да е още по-яко, за това не познавате ли чуждия номер, не мислете, че сте единствения наследник на нигерийски крал в изгнание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажеш за пренасочванията? Защото този телефон мога да го пренасоча към такъв, който трупа сметката - дали това нещо се обозначава някак? :)

 

Примерно - ще ти пратя едно еврейско и ще го пренасоча към горещ/топъл такъв/ телефон и като ми звъннеш само ще чуеш "тун-тин-тун" вероятно и после ще почне някаква какичка да ти говори как си назад с 2.40лв, например... :) илии... към маг Кънчо, който познава в кое полукълбо на гъза имаш пъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Което идва да покаже да провериш и колко са те натоварили.

Ей, цялата ни държава се напълни с тарикати, явно трябва да се подкарат с твърда ръка, за да секнат таакива наглости (вчера един глобен за без винетка търсеше 'назаем' касова бележка от купена такава, за да му паднел акта в съда :angry_jumping: )

И аз го гледах във ФБ това, е намери си за 10лв изтекла винетка с касова бележка! Аз съм с 2коли и с "подвижна" винетка, ама 2те не ги карам едновременно, така че се оправдавам, пред себе си! Иначе ще видя кога ще пусна и до КЗП, КРС и до оператора, поне проверих - виваком е на 123 ми казаха, че е на договор при тях, иначе е с 0877 - бившите, може и настоящи предплатени карти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажеш за пренасочванията? Защото този телефон мога да го пренасоча към такъв, който трупа сметката - дали това нещо се обозначава някак? :)

 

Примерно - ще ти пратя едно еврейско и ще го пренасоча към горещ/топъл такъв/ телефон и като ми звъннеш само ще чуеш "тун-тин-тун" вероятно и после ще почне някаква какичка да ти говори как си назад с 2.40лв, например... :) илии... към маг Кънчо, който познава в кое полукълбо на гъза имаш пъпка.

Венци, ще проверя сметката, но ако има пренасочване, то сметка се трупа на пренасочващия номер, не на повикващия! 1дната ми баба живее под мен, миналата седмица я извадихме от болница, днес съм стигнал до Своге за под 40мин от вкъщи, таман 60км и за по-малко де върнах до Токуда, та зависи си от спешността, сега чакам да видя какво става с дядо ми пред спешното... Зависи си кой и какво кара! Ако бързам, 10км в града, стига да няма сериозен трафик са за няколко минути! Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венци, ще проверя сметката, но ако има пренасочване, то сметка се трупа на пренасочващия номер, не на повикващия! 1дната ми баба живее под мен, миналата седмица я извадихме от болница, днес съм стигнал до Своге за под 40мин от вкъщи, таман 60км и за по-малко де върнах до Токуда, та зависи си от спешността, сега чакам да видя какво става с дядо ми пред спешното... Зависи си кой и какво кара! Ако бързам, 10км в града, стига да няма сериозен трафик са за няколко минути!

 

Мани, аз до село до ДупЕница за 30 минути ми е рекорда (към 65-67км)... със шкодата в 2 през нощта от Овча купел тръгвам... линейката тамън беше отишла от Сапарева Баня... :) Сууупер ми е познато, просто... супер болезнено познато :)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, аз до село до ДупЕница за 30 минути ми е рекорда (към 65-67км)... със шкодата в 2 през нощта от Овча купел тръгвам... линейката тамън беше отишла от Сапарева Баня... :) Сууупер ми е познато, просто... супер болезнено познато :)

Линейка ако чакаш в провинцията, загинал си! Аз хубаво си го знам тоя път, та не че ми е кеф, но като се наложи карам ненормално бързо. На мен са ми 68км от вкъщи, но минавам през Бучин проход и после Свидня, по-малко завои има и се кара бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой пазарувал ли е от "Радиошарк" във Варна?Става дума за хакнат Плейстейшън 3 слим,с 2 год.гаранция и 25 игри,нов,от Германия...Читава ли е стоката и търговеца?Материята ми е напълно непозната,но Дядо Мраз(за някои Коледа) ми се обади,че има заявка и трябва да се реагира своевременно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой пазарувал ли е от "Радиошарк" във Варна?Става дума за хакнат Плейстейшън 3 слим,с 2 год.гаранция и 25 игри,нов,от Германия...Читава ли е стоката и търговеца?Материята ми е напълно непозната,но Дядо Мраз(за някои Коледа) ми се обади,че има заявка и трябва да се реагира своевременно...

 

Не е свързано с тези, за които питаш, но имаше един пич от Радомир, не го знам как се казваше по сайтовете - но на него преди време му продавахме една конзола... той ги правеше точно тия хитрости - купува конзолата на 450-500-макс 600лв, дава я на 800-900лв с над 30-50 игри... нещо такова беше... Говоря от опит от края на 2014-та... PlayStation 4 мисля, че купи той тогава (това бяха цените тогава за 4-ката). Търси го в OLX - от Радомир беше човека - читава му беше стоката.

 

Ако го няма там - нямам идея...

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не се занимава, кой го знае... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато преди време купувах за моя син, ми препоръчваха да не е слим а нормална. Такава и взех. От хакването, не знам дали има смисъл. В последствие е хакнахме л, но не могат да се играят он лайн игрите и пак си е върнахме в нормално състояние. Сега от време на време купувам оригинални игри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами значи са те излъгали. втората версия на ПС3 (слим) се оказа най-читава от всички(другите са ФАТ и Суперслим). колкото до хакването, просто не си заслужава. в нета има стотици обяви за игри почти без пари, а в същото време се губи играта онлайн, трофеите и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажеш за пренасочванията? Защото този телефон мога да го пренасоча към такъв, който трупа сметката - дали това нещо се обозначава някак? :)

 

Примерно - ще ти пратя едно еврейско и ще го пренасоча към горещ/топъл такъв/ телефон и като ми звъннеш само ще чуеш "тун-тин-тун" вероятно и после ще почне някаква какичка да ти говори как си назад с 2.40лв, например... :) илии... към маг Кънчо, който познава в кое полукълбо на гъза имаш пъпка.

 

тогава сметката ще я плати този, който пренасочва, ти звъниш на нормален номер, плащаш нормална тарифа ... той към кой пренасочва си е за негова сметка

историята в Европа е регулирана, на български номер може да се метнеш ако недогледаш, на ЕУ номер вероятността е по-голяма, щото по- не ги знаем кои са, но пак не смеят, защото при сигнал ще ги спрат веднага. Виж с африкански номера вече е друга бира ...

 

иначе по едно време се говореше за некви вируси, които ти сменят контакта ... примерно някой може да форсне телефона, като вместо номер да видиш МАМА, и като върнеш обаждане на МАМА, реално си говориш с КАКА и тн

Редактирано от superba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясноо... Принципно в началото за скриване на номер не можеше всеки да си го прави - имаше такси-макси и т.н. - сега е лесно #31#номерчето_тук и готово - оня отсреща не ти вижда номера. Може и в телефона да се зададе "никога не ми показвай номера" и айде...

 

Ясна работата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, в началото за минута изходящ разговор плащах 2 лева + ДДС (все още беше 18% мисля) :) и както казваш CLIP и CLIR бяха платени услуги :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и за нова СИМ карта се плащаше 200 000лв в Мобил Тел, и Ериксон 318 нямаше опции за изпращане на съобщения, само четеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dnevnik.bg/shimg/zx450gy250_2884708.jpg

 

По коментар под статията - Явно чък Норис е почнал работа в Паркинги и Гаражи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, Октавия 2 РС 2008 г. дизел може ли да е с двигател CEG?

Редактирано от maisuda
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, Октавия 2 РС 2008 г. дизел може ли да е с двигател CEG?

 

Код на двигател CEG няма, има CEGA и той е точно на двулитровия мотор 170 коня, монтиран на О2 между 2008 и 2013

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , някой от вас оправял ли е шупличка в стъклото? Кой се занимава с това? Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тема във форума, аз пролетта я четох и водих на баща ми колата. В Горубляне е. ГД става, не е перфектно , леко се вижда точица, особенно на слънце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Счупих на комбито дръжката на жабката. Търси се дръжка за жабка за синя Фелиция.

 

Повече, аз комбита няма да карам и хич не ми ги хвалете. Прибирам се, подминавам 2-3 места и все е късо, късо... Добре че си знам квартала, та намерих едно, на което едва се събра. И бях забравил, но винаги когато вземате чужда кола се пита - "Спирачки има ли?" На първо спиране ми се изправиха всички косми! :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци, Октавия 2 РС 2008 г. дизел може ли да е с двигател CEG?

Може! Има Октавия 2 РС преди ФЛ с CEGA м/у края на 2008 и началото на 2009. Даже таблото и огледалата са ФЛ.

Ето пример:

http://m.mobile.bg/details/11478457566882432

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , някой от вас оправял ли е шупличка в стъклото? Кой се занимава с това? Мерси предварително.

Баща ми прави една шупла на предното стъкло в Силистра. Каза че след интервенцията е останала една много ситна точка, която ако не знаеш, че е от ремонт няма и да я забележиш. Предупредили са го зимата да не полива замръзналото / заледено стъкло с топла вода и лятото да не пръска със студена вода по силно нагрятото стъкло, т.е ремонтираният участък е чувствителен към рязка промяна на температурата. Процедурата е за прпоръчване ако си с оригинално стъкло и нямаш нацепено. Отремонтирана шупла на оригиналното стъкло е по-добър вариант от подмяната му с китайско, турско или дори "оригинално" по мое мнение. Мисля че в София има няколко места където ремонтират шупли - едното беше в Горубляне - има и тема.

Редактирано от stanley
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.