Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Мина на улица Мидия,към пазара Вазов. На Нишава едва ли,това ми е най-омразната улица на мен.. така са напаркирали,особено вечер за тва фантастико е ужас..Аз шкодата съм я зазимил и си карам джипа,правя партиди по квартала и е голям кеф,особено първата вечер беше уникално..

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достигнах лимита на 4х4то на Йетито. Привечер реших да пусна кучето да потича... и звъннах на Марто да дойде с мен. Плануваната отсечка беше Суходол - Бонсови поляни. Но още в началото видяхме зор. Над 50см сняг и след 100м колата спря, беше легнала по корем... Окопа се веднага и с малко изгребване отдолу и много засилки и бутане от 1 човек успяхме да я извадим. Снега беше хванал и твърда коричка, освен че се е втвърдил. Толкова може - докато не упре корема. Иначе и 3 колела се въртят постоянно, а едното задно, което беше най-зле увиснало само откъслячно се включваше. Но предни и 2те нон-стоп. XDSа и офроуд режима помагат много, без тях и Марто да бута, там си беше останала. На първата снимка се вижда колко е дълбоко - Марто с неговия ръст от 1.90 е това...

post-7686-0-91563100-1483896220_thumb.jpg

post-7686-0-93043400-1483896231_thumb.jpg

post-7686-0-69365800-1483896248_thumb.jpg

post-7686-0-81625600-1483896451_thumb.png

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисичка е за по екстремен оффроуд..дайте да ходим заедно някъде и аз да пробвам моя дръгел..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японците нямат вина в случая. Но пък на туристическата агенция е редно да и спрат автобуса от движение ... до пролета! Да не създава излишна работа на хората.

Ако бяха в Япония, щяха да му зачислят 2 снегорина на автобуса, да му правят пъртина в бурята :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисичка е за по екстремен оффроуд..дайте да ходим заедно някъде и аз да пробвам моя дръгел..

Дай да дочакам аванса Вторник -Сряда да се сипе бензин и щом си от квартала, може да се пробваме Стрелбище - Бонсови Поляни, ще повъртим малко ... Само вземи въже, че моето няма накрайници, я аз тебе, я ти мен ще теглиш...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сега си е само за Уазка... Беше минавала само 1 кола преди нас и не беше закантарвала. Та клиренса и е доволен. Имаш 4х4 ли Bondo? Мани октавията да си я трошиш... Не съм съгласен :) хубава си е без да е излизала на такъв сняг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 4×4 леко дигнат нисан терано с доста прилична проходимост..а октавията не я броя с тва предно за никъде.. и 4×4 да беше с тоя клиренс не стаа.

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , така не е честно. Трябва да се организираме по чешки. С джипара и баба знае да се качи до горе ;)

Аз за джипа имах предвид иначе на зимен поход с чешката играчка не тръгвам.. само да я мъча няма смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво белята, ако се навие, аз ще мина да те взема с фелицията и ще видиш че с предно ще се качим. Малко ще сме тежки, но това е Шкода, на път няма да ни остави ;) Ама аз ще карам, да не се окопаме.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е така може. Влади с Йетито, ти, аз... Направо следващия Уикенд, може да се пуснем?

Айде,съгласен..ей сега ти пускам на лично телефона ми.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 и си карам джипа,правя ПАРТИДИ по квартала......

 

Пъртини, колега. Пътеки в снега. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да дочакам аванса Вторник -Сряда да се сипе бензин и щом си от квартала, може да се пробваме Стрелбище - Бонсови Поляни, ще повъртим малко ... Само вземи въже, че моето няма накрайници, я аз тебе, я ти мен ще теглиш...

Колега пиша от телефона и постоянно ми коригира думите в изреченията,а не знам как да махна тази тъпотия.. Да напиша едно изречение,после го поправям по 5 пъти.

Знам значението и начина на изписване на думата,употребявам я доста често..оп даже и човека за който глася отговора сбърках.. Тези телефони.. :@:@

Редактирано от Bondo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам леката ирония, ние с Белята се чухме, края на седмицата, ще ти покажа как се качва нагоре фелиция фейслифт, пък ти си карай джипарата, шкодата да седи в гаража и да прашлясва. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези телефони....И цитата си объркал.

Не се ядосвай. Пиша го заради тези, които не знаят какво е "партида".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам леката ирония, ние с Белята се чухме, края на седмицата, ще ти покажа как се качва нагоре фелиция фейслифт, пък ти си карай джипарата, шкодата да седи в гаража и да прашлясва. ;)

Ирония в думите ми няма.. просто кола с предно за оффроуд не става,няма смисъл да я пънеш по поляните.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип си много прав, колата трябва да е със задно и със задно разположен двигател. Иначе, "пънеш" я ти, аз съм си я купил, за да я карам и да и се кефя ;) Една Шкода, на път няма да те остави никога, ако знаеш как да я караш.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..оп даже и човека за който глася отговора сбърках.. Тези телефони.. :@:@

 

Бондо, мнението го писах, докато си редактирал твоето. Нищо не съм видял. Направо публикувах.

Някои неща се повтарят, значи мислим еднакво. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достигнах лимита на 4х4то на Йетито. Привечер реших да пусна кучето да потича... и звъннах на Марто да дойде с мен. .................

.......... XDSа и офроуд режима помагат много, без тях и Марто да бута, там си беше останала.............

 

А ти ми се чудиш що съм си взел ръкавици ....  :tongue_1:

Беше забавно  :banger_2:  . Ще повторим , ама с повечко коли ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип си много прав, колата трябва да е със задно и със задно разположен двигател. Иначе, "пънеш" я ти, аз съм си я купил, за да я карам и да и се кефя ;) Една Шкода, на път няма да те остави никога, ако знаеш как да я караш.

Да,да.. влезни на 30 см.сняг и ще се чудиме как да те дърпаме.. на заснежен път може и да се движи,ако е минавал снегорин,излезнеш ли извън пътя ти давам 1 метър каране ,ако я засилиш добре.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден я изкарах от преспи от които не се виждаха гумите и излезе с 4-5 маневри, никога не подценяваи една Шкода ;) Може и да се наложи нагоре да ме дръпнете по някое време, евентуално, но и това е човешко!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.