Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Оправили са Снимка.бг, но имам чувството че е с някакъв много стар backup. Поздрави по случая с една снежна снимка от 2010 ;)

022380392-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с какви неща се занимават хората... и докъде може да стигне една лудост :)

post-2129-0-30854500-1482403431_thumb.jpg

Редактирано от Thunderbolt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както напоследък тръгна пак стария лаф "Чууук, батеее!!!" :D Еваларката! Напълно еднакви с реалността! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре към 10-11 хващам колата и заминавам за Плевен , за Коледа, да празнувам с тате и да се видим с Влади (ustavri), aко някои иска , да се обади да пием по кафенце ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Малко размазана (в бързината) снимка, но пък интересно число на километража ;)
 

 

post-2088-0-26956800-1482684667_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам вече такава ;) 10000км в 00:00 :P За 310км, получих паркинсон от вибрациите на волана, но няма проблеми ... Точно като снимах, по радиото пуснаха Дунавско хоро , все едно по поръчка ...

IMG_20161226_000007_1.jpg

IMG_20161226_000021_1.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте добри хора и весели празници на всички! За съжаление аз вече нямам О1...продадох я, но не съм се отказал и гледам напред към С2. Този път няма съмнение, че ще е дизел :)

 

П.П. вече не ми се занимава с газ

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления. Това може да го направи само човек с голямо сърце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой пробвал ли е да си полира предното стъкло?

Цялото ми стъкло е на точици, а ме е страх от евентуалният резултат след евентуалната му смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако вземеш оригинално не е проблем. На мен тия немогливци от Лазурит ми го смениха, но аз си занесох стъклото. За разлика от бояджииските им "услуги" поне стъклото е ОК. Сменял съм и на о2ката и на 2 други коли, все с оригинални и проблеми не имало.

 

Иначе за полиране - тоя човек, който оправя пукнати стъкла в Горубляне(има тема за него във форума), прави и това!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще го сменян ще е в ЕТ и би следвало да е оригинално. Притесняваме как ще го залепят и уплътнят, както и да не прецакат всичките сензори. На една приятелка майсторите във VW, така и' смениха стъклото, че две капки да капнат влизаха в купето. Та затова искам да пробавам да оправя оригиналното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси го този човек от Горубляне. Нещо дребно като сума каза 20-30лв за челно стъко(по спомен)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги знаете ли дали годишната винетка за 2016 година важи и за м.януари 2017 !? Предстои ми пътуване утре ( 1.01.2017) и се чудя дали ще ми трябва нов винетен стикер !?

Поздрави !

Весело посрещане на Новата Година !

Безаварийни километри с любимите Ви Шкоди !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винетката ти важи до 31,01,2017 давай смело, новите винетки ще важат до 31,12,2017   :banger_2:

До 31 декември ще има паралелна продажба на винетки за 2016 г. и 2017 г. Това означава, че ако потребител закупи седмична или месечна винетка за 2016 г. например на 31 декември тя ще бъде валидизирана от дата 31 декември и ще бъде валидна през следвищите седем дни или един календарен месец. Годишните стикери за 2016 г. за всички видове превозни средства са валидни до 31 януари 2017 г.

Редактирано от diana_kraice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря Диана ! Понеже чух че щели да важат от 01.01 до 31.12 да се изравнели с календарната и финансова година , а никъде неможах да прочета за настоящата дали ще е така и си питам !

Поздрави колеги ( и колежки ) !

Да новите ще са така, понеже и аз ще пътувам в края на януари и аз питах за да знам. Новите винетки от 2017 ще са така до 31,12,2017, но мама работи в пощата и е питала, годишната ми винетка за 2016 си важи до 31 януари. 

Редактирано от diana_kraice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи дали са го приели, но новите винетки ги гласят да са валидни до същия месец в който е купена на следващата година. Също както е ГО-то. Тоест за календарна година ще важат, което е правилното, защото човек си купува годишна винетка, не частично-годишна... Може да ми се наложи не да пътувам от януари, а от юли за една година, каква да си купя тогава и да съм окей с цената за периода.

 

Правилно е, както се плаща данък, ГО, КАСКО, преглед и т.н...така и винетката.

 

:)

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Шафт обмислят го, но не е приет закона, засега са така. Ще видим Януари какво ще решат, и за мен е по правилно да е като ГО от датата на закупуване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До някъде има общо с винетките , но по-скоро пускам поста просто ей така , да споделя ....  :sorry:

 

На 31.12.2016 по пътя Варна - София ...

 

АМ "Хемус" (Варна-Шумен)

9008947A.jpg

 

 

За магистралата ясно , ама и след нея ...

Преди Търговище ...

 

 

И продължихме в същия дух ... даже и с "подобрения"  :angry_jumping:

Около Омуртаг ... на клипчето звука , не е от тракането на дизелов мотор , а от друсането по леда .... :wacko_1:

9008955X.jpg

 

 

Дрън, дрън, дрън , дрън ....

 

И така до... малко преди Велико Търново , за след това забележки никакви , Перфектно почистено - до асфалт до София !

Снимката е в началото след като се появи асфалт , нататък е още по-добре , ама не съм снимал , че вече почнах да карам .... :fiu:

9008959g.jpg

 

 

Да се чуди човек как може от Велико Търново до София да е перфектно , а преди това некакви снегоринчета просто да са замазвали положението (а имаше снегорини) ... Сигурно е заради вятъра и навяванията ....  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да направят винетката с плаваща валидност, заради цветовата схема. В момента полицая просто я гледа на цвят и се ориентира.

 

Има шанс да станат плаващи ако станат електронни. Ама за целта трябва всички полицейски коли да се оборудват с компютри и вход към базата данни на застрахователите, а това предвид някой нашенски особенности е особенно "трудна" задача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винетки и застрахователи са отделни неща. За проверка на ГО ти трябва само умнофон и достъп до интернет. А за електронна винетка могат и преброителните камери да използват, ама нали са се навъдили едни мераклии да вадят по 200 милки за изграждане на системата, та и там работата е мутна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.