Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Да за съжаление  :( - скапана работа. Дано поне няма повече загинали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън от бачкане се връщам, ситуацията там е трагична. Една жена, която не пожела да се включи в ефир разказа, че пред тях 2 часа е стоял труп и накрая са се принудили да го покрият с покривка от близкият ресторант. Спасителните екипи не могат да стигнат до най-пострадалите места поради калта и водата.

 В началото на извънредното останах шокиран от изказването на една жена, която с равен глас информира зрителите, че положението, не е толкова сериозно, колкото го изкарваме и да не всяваме излишна паника. Да, но докато ровех да извадя по-актуални снимки и видеа, с които да покрием, обаждащите се зрители ми се изправиха косите. Имаше снимки, на които се виждаше изваждането на удавени от стихията хора. Дано няма повече жертви. Утре се включваме в 7 от мястото на събитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас... По коя телевизия?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен ужас. Ама не мога да си го обясня, познавам горе долу мястото, откъде такава приливна вълна? Вярно, че е в дупка между хълмовете, вярно, че изсекохме де що има дръвче и го застроихме, ама чак такава приливна вълна без язовири и реки наоколо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас... като гледам какво е там... колите до тавана, а къщите до половина под вода... Много криво...

 

Много криво...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дано ходят там парите, а не на някой за BMW-нце ;) Защото аз не вярвам, че ходят, където трябва, ами отиват за BMW-нце, почивчица и други такива.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредна жестока трагедия, която най-вероятно е можело да бъде предотвратена. Жалко за всички пострадали.

 

Единственото хубаво нещо в случая е, че нормалните българи са все така състрадателни и готови да помогнат. В 24часа пише, че за 1 час са събрани над 22000 лв от СМС-и и системата дори се е претоварила. Има и доброволци готови да помогнат със жива сила. Лошото е че май усвояването на тези средства става доста бавно докато бъдат преведени от мобилните оператори и т.н. Също и механизма за разпределение не ми е ясен.

 

И аз се надявам да бъдат използвани възможно най-бързо по предназначение без да се злоупотребява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с една приятелка, която има къща в Аспарухово, каза че наживо е много по-страшно и ужасно отколкото дават по телевизията.

Аз вече изпратих смс-и на червения кръст и на DMS Varna дори 50% сумата от смсите да стигнат до хората пак е файда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запецнал съм на ниво -3 на The Mall и е на път да ми свърши нафтата! Такова чудо и на Коледа не съм виждал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запецнал съм на ниво -3 на The Mall и е на път да ми свърши нафтата! Такова чудо и на Коледа не съм виждал!

Зaщо, некви прИмоции ли имa :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, просто Цариградско е блокирано и народа минава през паркинга. А пък безбройни нахалници се завират както им падне, включително и излизат през рампите за влизане и обратно, та от там идва проблема. Е успях да стигна до бензиностанция де, даже ми оставаха 35 км до зареждане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Е успях да стигна до бензиностанция де, даже ми оставаха 35 км до зареждане

 

Това е хубаво , че иначе трябваше да идва Гогата да носи нафта .... :crazy: :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....че иначе трябваше да идва Гогата да носи нафта .... :crazy: :wacko_2:

Буaхaххaхaхa :D Е, в тоя вaриaнт aз лично дрaсвaх клечкaтa нa некоя колa и гледaй сеир после :P:D

Редактирано от sharpshooter_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запецнал съм на ниво -3 на The Mall и е на път да ми свърши нафтата! Такова чудо и на Коледа не съм виждал!

 

Ице, добре дошъл в моя свят! Иво Динков мисля, че също ще ме подкрепи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз през ден съм там заради Карфур, ама се оказа, че след като сложихме асфалта на моста някой е решил да затвори и междинната част на Цариградско и си ... мамата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че заради някакъв международен форум, който ще се проведе през август в НДК, ремонтите са разхвърляни във времето по начин, който да отпуши всичко в тази посока. Не са съобразени с времето, когато София е празна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменях датчик на парктроника- за пръв път от 8 години имам проблем с китайски парктроник. За късмет имах донор- ударения Пасат на тъщата :sorry:

 

10509768_10152205021063616_8949661697439

10482493_10152205021108616_6504310688002

10458647_10152205021153616_3100377740406

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.