Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Аз пък снощи паркирах Пежото под едно дърво пред блока (Шкодата никога не бих я паркирал там  :rolleyes: ) и днес сутринта гледам някакво подобие на смола се разтекло по тавана и шофьорската врата. Доста неприятно... За щастие обаче я свалих без проблем с пароструйката. Което пък ми напомни колко външни забележки са се появили...  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усети се доволно в Пловдив да при условие че съм на 1 вия етаж.Тамън мислех да грабвам бебока и да изскачам то  спря :D .Но си тресе поне 2 минути.Интересното е че точно преди 2 години пак имаше,но по-слабо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли си е маслото на дизелова Октавия в Мотоексперт в София на "Симеоновско шосе" - срещу зоологическата градина, че в момента нямам много време, а там ми е най-близо и удобно да направя смяната. Не, че е толкова сложна смяната ама знам ли - нагледал съм се на глупости. :) Маслото и масления филтър съм си ги купил предварително. Обадих се и казаха, че няма проблем и че не се записва час, но не знам да не претупат нещо. :)

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сменял там масло, само че на дизелов Голф. Това си е стандартна рутинна процедура, така че трудно могат да оплескат нещо, не съм останал недоволен. За по-специфични ремонти обаче ги няма много-много май. Консумативи и окачване, толкоз общо взето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ме освири една убавица с С -класа , нищо че стоеше пред знак №1 (не знам кой номер е по ново му) ... тия Мерцедеси освен с книжки , що не ги продават и с мозък :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, к'во ше кажете за данък МПС, 60 лева общо на трите ми служебни автомобила - Берлинго 1.9 SDI, Фабия 1.4 ТDI, Фабия 1.9 SDI   :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво ... радвай се и си джиткай SDI-то :banger_1: , пък нека си говорят.  Само стискай палци да не изчислят в данъчното реалните кончета на онова с "раздвоената личност , упс говор" :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво ... радвай се и си джиткай SDI-то :banger_1: , пък нека си говорят.  Само стискай палци да не изчислят в данъчното реалните кончета на онова с "раздвоената личност , упс говор" :crazy:

 

на базата на какво ще ги изчислят...хаахахха.....тук да не е германско...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тука в данъчното, ако им кажеш, че колата има 2 катализатора + DPF филтър - всичко ще напишат, както казваш... :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на базата на какво ще ги изчислят...хаахахха.....тук да не е германско...

 

Ти глей верно да не стане германско, че тогава.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой имали кординатите на фирмата, която боядисва колите на ЕТ?
Спомням си че някъде беше писано за тях, но не мога да ги открия.
Днес един малоумник така ми удари с вратата си калника, че направо го вдлъбна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой имали кординатите на фирмата, която боядисва колите на ЕТ?

Спомням си че някъде беше писано за тях, но не мога да ги открия.

Днес един малоумник така ми ударе с вратата се калника, че направо го вдлъбна.

Този трябва да е - http://www.vetekbg.com/

Редактирано от Alexandar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този трябва да е - http://www.vetekbg.com/

Мерси колега, това търсех.

 

Ползвай на Маджо сервиза. Добри са.

Случайно да знаеш дали работят с Алианц? Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам сервиза в който ми боядисваха колата. Лотос Ауто се казва, мисля че работеха с Алианц ама по-добре звънни и питай. Ето телефон на управителя - 0888129144 - Явор Пенков. Казваш, че си от Шкода форума   ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам сервиза в който ми боядисваха колата. Лотос Ауто се казва, мисля че работеха с Алианц ама по-добре звънни и питай. Ето телефон на управителя - 0888129144 - Явор Пенков. Казваш, че си от Шкода форума   ;)

Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малииии като видях каква буря се развихри из Красна поляна , май Иво Динков е изпълнил обещанието си - измил е Фабията :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиииии, през какво минах преди 30 минути... на втора се прибрах от Свобода до Красна Поляна - нищо не се виждаше на 10 метра пред колата.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъжд , градушка , гръмотевици , светкавици ... абе за 15 мин. все едно някой сипваше с голямата фадрома.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъжд , градушка , гръмотевици , светкавици ... абе за 15 мин. все едно някой сипваше с голямата фадрома.

 

Комшо , май беше повече от фадрома... :wacko_1:  Добре , че градушката беше много лека ... утре на светло ще видим :angry_jumping:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.