Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Пичове, трябват ми капачки за джанти.

Кой ценови диапазон са качествените? Искам да ги взема и да забравя. Тия, които са на колата сега (вероятно оригиналните), малко са "изплискали легена" вече :)

Когато боядисвах джантите на Октавията преди 3-4 години, помолих момчетата да ми вземат и нови капачки и да ги сложат преди да монтират гумите. Изглеждаха супер, ама след година и малко побеляха и започнаха да се люпят. Помня, че ми взеха много малко пари, ама точно колко бяха, никакъв спомен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добро от оригиналното, Саше, няма. Затова... най-доброто, което можеш да направиш е дададеш в някоя печатница да ти принтнат логото върху капачките + лаково покритие с UV и забравяш до следващата кола. 

 

Играл съм го тоя мач и затова ти казвам това... така се спасих аз. Иначе, купувах и то 20лв и от 40лв капачки и все тая :) Едните бяха сууупер хлабави и зле /чупеха се/, другите бяха суупер стегнати и при баланс се чупеха крачетата и т.н. Освен оригинални, които не мърдат... друго не се сещам. Аз си ги правих по горния начин - в печатница с принтер, принтнаха логотата и нанесоха лак - мисля, че до 20лв излезна всичко. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с какви джанти и централни отвори си, иначе имам някъде едни капачки (зелено лого) за отвор 57,1 от Октавия 2 ФЛ

 

ЕДИТ: А моите капачки, купувани за 15 лева от Алиекспрес не са мръднали вече 5 години

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, shaft написа:

По-добро от оригиналното, Саше, няма. Затова... най-доброто, което можеш да направиш е дададеш в някоя печатница да ти принтнат логото върху капачките + лаково покритие с UV и забравяш до следващата кола. 

 

Играл съм го тоя мач и затова ти казвам това... така се спасих аз. Иначе, купувах и то 20лв и от 40лв капачки и все тая :) Едните бяха сууупер хлабави и зле /чупеха се/, другите бяха суупер стегнати и при баланс се чупеха крачетата и т.н. Освен оригинални, които не мърдат... друго не се сещам. Аз си ги правих по горния начин - в печатница с принтер, принтнаха логотата и нанесоха лак - мисля, че до 20лв излезна всичко. :) 

 

А не брат, в тоя филм не ми се влиза...по добре да играя с евтини и да ги сменям всяка година...

 

преди 53 минути, Izolini написа:

Не знам с какви джанти и централни отвори си, иначе имам някъде едни капачки (зелено лого) за отвор 57,1 от Октавия 2 ФЛ

 

ЕДИТ: А моите капачки, купувани за 15 лева от Алиекспрес не са мръднали вече 5 години

 

Виж за Алито не се бях сетил. Ако държат така е супер. Отвора нямам идея къв е. Ще го мерна и ще си викна едни от там, белмик дойдат до средата-края на октомври. Така или иначе имам два ключодържателя и едно удължение, които седят в кошницата и чакат да бъдат поръчани :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, sauber написа:

Виж за Алито не се бях сетил. Ако държат така е супер. Отвора нямам идея къв е. Ще го мерна и ще си викна едни от там, белмик дойдат до средата-края на октомври. Така или иначе имам два ключодържателя и едно удължение, които седят в кошницата и чакат да бъдат поръчани :D

С една уловка - моите са от новия модел и нямат зелено, което да се бели. Виж и тази тема, вместо Алито:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Алито гледайте да пише "Aliexpress Standard Shipping". Аз пазарувам предимно от продавачи, които предлагат тази доставка /понякога се плаща, понякога е безплатна/. Нещата идват до 12-14 календарни дни. Нямам нито една забавена повече от 14 дни с тази доставка /иначе имам и по 50 дни/ :) Обаче, българските пощи съм ги хващал многократно в крачка - мотаят се с около седмица най-малко, докато пратят известието. Затова проверявам по тракинг номер до къде е пратката и отивам веднага щом е дошла в пощенската станция. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, shaft написа:

Затова проверявам по тракинг номер до къде е пратката и отивам веднага щом е дошла в пощенската станция. 

Според моя тракинг имам 3 нещица пристигнали средата на август. Ходя вече 3 пъти, в пощата няма нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Izolini написа:

Според моя тракинг имам 3 нещица пристигнали средата на август. Ходя вече 3 пъти, в пощата няма нищо.

 

Защото ги мързи да гледат или не са смогнали да ги напишат "у тетрадките"... :) Общо взето, ако ти пише в тракинга "на гише" или някакъв по-смотан статус, който е различен от "РСЦ 1900" - там са си... просто... такъв е мат'рЯла. :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ги бе, аз поръчвам здраво, всички "на клона" ме познават и ровят по тавите, а те в тифтеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, мерси за темата!

 

С доставките на Алито драмата е друга. Това, което ми обясни тяхна служителка беше следното:

Няма достатъчно служители, които да обработват контейнерите с пратки. Има моменти, в които ако има само един контейнер, въобще не го пипат. Чакат да се събере брой и командироват хора от централна поща примерно, които ги опаткват и тръгват по клоновете. Което е логично с друго мое наблюдение. Различни неща, които съм поръчвал в рамките на 2 седмици ми пристигат на куп. Дали е такава истината или не, не знам. Но съм имал доставки по 8 дни (което е извънземно), както и такива по 70 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Izolini написа:

Няма ги бе, аз поръчвам здраво, всички "на клона" ме познават и ровят по тавите, а те в тифтеря.

Има някакъв проблем от известно време , незнам какъв е. Пише че са минали митница в БГ,пратки от преди 2 месеца, , чакам 4 пратки и не идват, преди около 4месеца пак ми се случи така..., даже в момента ми изтича delivery time - a на най - старите.  Според мен или митниците или пощите нещо се бъзикат с нас...

 

Случвало ми се е различни неща , да ми идват по различно време и на мен. В интерес на истината колегата поръча за щерка си 2 протектора за Iphone , за 0.02$ с 4$ доставка и дойдоха за 10 дена. Ясно ми е че не могат да се произведат 2 протектора за 0.02$ , ама явно има и някаква игра с цената за доставка и бързината на доставяне...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, случват се някакви такива неща в София... Имал съм случаи, когато пратката е дошла в пощата, отивам и ми казват, че не са я записали в тетрадката, не пишело “на гише“ и са ме връщали за следващия ден... Имал съм случаи, когато пише, че пратката е в РСЦ 1900, седи там цяла седмица, без да се обнови нищо... Пратки са ми идвали за 4 дни - това ми е рекорда. Навигацията не я броя, защото тя беше с DHL - 2 дни беше доставката. Поръчах я вечерта, пратиха я на следващия ден, и на третия ден беше в България - не можех да повярвам, китайчето също. Но явно хванахме самолета. И после... 20 дни на митницата в София... Мъка.

 

Откакто съм в “близката провинция“ се чувствам, като VIP. Пратките идват светкавично бързо, звънят ми по телефона да отида да си ги взема и е много яко. Виждам по тракинга, че пратката е в София “днес“ и на следващия ден ми звънят от местната поща да си я взема. Кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, Джъмбо плаза на Ботевградско шосе извън София ли се води? Преди табелата за края на града беше на тангентата, сега там я няма, има само празна рамка. Питам, защото до там разхождам втората кола за да се зарежда акумулатора, а тя няма винетка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Izolini " - По Табелка е извън София, но шанса там да ТЕ спре Полиция/Тол е минимална, при все, че имаш изглед дали изобщо има такива Органи. Защо не се движиш по Околовръстното иначе? Ходи до Бул. Цариградско Шосе и се върни обратно после..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, tuningmania написа:

До " @Izolini " - По Табелка е извън София, но шанса там да ТЕ спре Полиция/Тол е минимална, при все, че имаш изглед дали изобщо има такива Органи. Защо не се движиш по Околовръстното иначе? Ходи до Бул. Цариградско Шосе и се върни обратно после..

Защото там има много магазини и с един камък удрям 2 заека - жената пазарува боклуци от Джъмбо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да имаш яд. Нали миналата година се надигна вой като искаха да причислят северната тангента към републиканската мрежа. Бойко се намеси и в крайна сметка я прехвърлиха на Столична община. Демек си си в града.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джъмбо плаза по табела е извън града и редовно има полис на разклона. Не е тол полис, де. Ся верно, че едва ли ще те спрат.

А околовръстното също е изънграда. Качваш се на него след табелата за край на София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с един колега , установихме , къде са готините мацки. Ние ги търсим под дърво и камък , а те във фантастико Бъкстон. Отивам аз да си взема кенче бира , и някакво бонбонче ми вика - Ето заповядайте да тествате качествата на тази нова тоалетна хартия! Не и обърнах внимание и и казах че аз от 7-8 години не ползвам такова нещо.. (което си е истина.) Правя 2 крачки и нейната колежка с която промотират заедно, която също не беше мацка за изпускане,  ме пита - А вие какво ползвате тогава ... Отговорих и и си заминах ...

В ужас съм - готините мацки промотират тоалетна хартия, накъде отива света през 2019та ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, как може да предизвикваш най-бруталните мисли в хората? Добре, че не написах това, което бих ти казал на живо! После трябваше сам да се банна доживот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни ми , че ми стана интересно , не ги пиши, че после я гената я юли , ще ни псува рано сутринта , га се събуди и трябва да трие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Директно с четката от кенефа ли... Човекът тук е казал, че не става:

amazon-product-review-of-the-day-1-8k-10

 

...но, да, тя е за истинските м'же.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eвала на човека , щом е успял да използва четката за това, аз днес се видях с едно приятелче и осъзнах ,че за да сменяш мацките и да ти е кеф, трябва да си 70кила, да изглеждаш като на 20 и да караш БМВ 6так за 1500лв. Понеже в момента съм 85кила , приличам на чичак на 40 , мисля да мина само с БМВ то, та , чакам да изпадне оферта... някой хора знаят за мократа ми мечта към 530d ... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, на тебе ще ти направим една такава бяла тениска с този знак:

Screenshot_20190908-085015_Facebook.thumb.jpg.0b32f052b66f47f084db943b3fbb5715.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.