Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Незнам защо всички ви плаши тоя покрив. Покрива, ако протече се взема една щафета силикон, намазва се обилно с него, покрива се затваря и готово. Нали се сещате кой ще е първия предпазител, който ще изхвърля, след като я паркирам пред нас... 200 не мисля да вдигам, ясно ми е ,че тази кола е способна да ме убие, все пак е френска, но с 140-150 спокойно може да се кара. Има 4 диска, на 16ки джанти мисля че е. Венци , намерил си същия цвят, ама е гадно комби... :)

 

Боре, с теб май ще трябва да се подкупваме с мръвка и студено пиво! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Извинявай че се намесвам, само искам да ти изкажа личен опит. Мой добър приятел имаше такава кола. Следва да имаш предвид, че колата е изключително малка и тясна дори за човек с нормални размери. Аз съм 1.90 и когато седнах вътре с покрив, реално е невъзможно (наистина, не се шегувам), с отворен покрив главата ми се подаваше около 5 сантиметра над ръба на стъклото, което е опасно. Багажник няма абсолютно никакъв, заради покрива отново. Задните седални са само за красота и анорексици.

 

Поздрави!

Редактирано от Amonzzy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този коментар е полезен , защото на баща ми, му викат "дългия" , та ще гледам аз като седна да има поне една педя до тавана... Тая седалка не се ли регулира по височина ? Рапида има такава опция , дето е кола 1980та година ?!?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата го е взел от негова съседка, която са я излъгали ,че е за клапани. После брат му на един приятел, който има сервиз я е сложил и е сменил ангренажа. Каза ми че масло не е сменял и трябва да си го сменя. Аз се пошегувах че ще го източа от фелата, то моето е на 2 седмици ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да бъде добре да върви с някоя съседка, но уви не. Надявам се през годините нечия съседка да се качи в нея , пък да залегне, че и нисък тавана. Жалко е че няма задна седалка, за някой цели е полезна... :D

 

Моя приятел с Fabia-та ми изнесе 44минутна лекция по телефона, защо да не си купувам пежака, Диана и Иво IDA са на същото мнение , даже Емил каза че ако си я взема няма да се вози в нея , и е по добре да си взема ауди или бмв, а Диана каза да не очаквам в тая кола да се качи пичка , щом жена го казва- смятай! Така че аз вече не знам какво да правя сериозно .... започвам леко да се отказвам, то след такъв тормоз....Даже и гената ми каза да не се занимавам с простотии.

 

В един момент излиза че като се преебе пежака , трябва да отида до гаража , да си извадя макса и пак него да си го карам ... Къде му е файдата...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай от положителната страна - ще проговориш френски , ще натрупаш ценен опит и най-важното - няма да се развеждаш с банката.

На края , но не  на последно място - ще научиш що мачката е вдигнала ръце ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, The Best Forman написа:

най-важното - няма да се развеждаш с банката

Не само няма да се разведе, ами даже и тъщата ще се премести у тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

 започвам леко да се отказвам, то след такъв тормоз....

 

Даже се чудя, как изобщо ти хрумна ?! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мръсни сектанти Шкодаджии , сега ще дам 400лв за амртесьори и още 200 за рейка и след 2-3 год Шкодата ще ми изгние пред очите... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Алекси Георгиев написа:

 

Даже се чудя, как изобщо ти хрумна ?! 

В кафето е имало нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еб*х го , от вас човек не може да си купи евтина кола с 4 дискови спирачки и 16ки гуми , аман от приятели, добре че телефона не го плащам аз ! :)

 

То и навремето ме убеждавахте да си купя фелиция , преди фейслифта и да я преработя , ама тогава поне знаех каква кола купувам, а днес 5000пъти чух как ще протече и още 5000 пъти чух как ще се прецака мотора за нула време... Отивам да си лягам, стига ми за днес!

 

ето и продължението

2080753597_NewBitmapImage1.thumb.jpg.8bcbe679900b025d18969319365b364d.jpg

835302303_NewBitmapImage(2)1.thumb.jpg.26ed961c8a147ad09233f1450c46702f.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, The Best Forman написа:

В кафето е имало нещо ;)

 

Гени, утре ше го видим. Ако е на същия акъл - да сменя кафе машината докат е време☝️

 

Саше, поздрави на Ния!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Алекси Георгиев написа:

Саше, поздрави на Ния!

Aко успея да я видя в маймунарника ще и предам. Може да я видя да пуши някъде по ъгълчетата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , само днес и само сега - прибираш тъщата и тъста на бакерката (добавяш една нула към офертата за Режото) и ще те уредя с кола с четири диска , осем лети джанти , има даже и задно предаване (плюс предното) , бърза е и скоро няма да изгние ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е почти ок, тъпото е, че трябва поне до Март месец да си карам Шкодата. И от някъде да намеря пари за прехвърляне.... Обадих се на един колега който е имал дизела и каза че няма проблеми, сменил е само някакъв датчик на турбината и каза че покрива доста неприятно скърца. Намерих една тема от 2009та в Bgmamma -та ... Една толкова яко го беше насолила, че се скъсах да се смея! :)

 

20 000 за кола няма да дам, пък и по магистралата , колко пъти съм те минавал... :):):)

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти каза , че става въпрос за Голфа ?

Само една кола ли може да има 4 диска и 8 лети джанти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mи не , ама те познавам от отдавна и може да ти се обадя и да кажеш - Ето бе Саше , тук има един Ford , за теб с климатроник, не е необходимо да си купуваш женска кола , към Ford -a върви и ремарке с окачване от ауди с вентилирани дискове и прикачена хидравлика. Можеш да си возиш части за Шкодата. :) После ще добавиш - даже има 2 резервни гуми, една за Форда , една за ремаркето... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, Сашо си искаш Пежо бре :)

Ако беше взел моята преди време (с 4 диска и 8 гуми на лети джанти) - са нямаше да има изписани 2 страници и да се товари сървъра, хахаха. Щеше да си кара - я с отворен покрив, я с климатроник, да търка кожата и да върти гуми. А багажника можеше да го е направил с равно дъно, че да е по-удобно на какичките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.