Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 2 часа, maxrpm написа:

Що , бре? Чичак не се пише с Й ... ?

Така е, ама се пише "някоЙ човек" и "някоИ хора", може да напишеш "някоЙ хор", ама не и "някоЙ хора", щото ми се обостря рефлукса като прочета нещо такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НякоЙ = единствено число

НякоИ = множествено число 

Сети ли са сега ?

Пууу Ицо пак ме е изпреварил :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие с Боре , ме изядохте за това Й, ще започна да пиша на Английски , па кой разбере, разбере, другите да са учили повече. Там поне няма Й ... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша чисто информативно. В Събота ще ходя да гледам едно Пежо 206СС на колега, имало климатик, ако ми хареса Пежо-то, макса се продава. В момента още се кара. Ако някой го иска, да започва да мисли... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майкоооо....!!!

Май пак трябва да си измия очите и да пия още едно двойно кафе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11567280290126383&slink=ccqdl9

Ето ти по-хубаво и по-евтино.

Е, не е 136 хп

Просто отворих мобилето, сигур има и още по-хубави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая на Сашето е пълна гробница. 

Цитат

Леки забележки по купето.

Че то няма здрав детайл бе! Салона е на юфка. А тея 136 коня, ако състоянието на двигателя отговаря на това на купето, са фикция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една поговорка гласеше, че:

"кога гЯволО нема работа, си е#е дечурлията"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Събота ще я гледам и тогава ще реша. Мотора бил без глава , правен е от един приятел. Километрите не са ясни. Аз искам да я видя , защото е на колега и няма да ме излъже , а Шкодата е за 4 амортесьора и рейка. Аз определено не търся 206cc защото не харесвам двувратки нито пък съм фен на окачването с торсиони. Външния вид не ме вълнува особено, колата е била на жена, нормално е, все пак това си е женска кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На николко, любовта ни започна сутринта на закуска в кафето. Каза че ще ми я даде за 2000лв, каза че мога да му ги дам след нова година, каза че има клима и си заслужава да се плаща големия данък. Ще отида да огледам окачването и да я изправя с вратите , да видя дали боксува съединителя и ако е кола кола и всичко и работи, отиваме при Боре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А провери ли кафето за наркотици или транквиланти ?

За по-малко пари ще си направиш климатика на Фелицията , ама щом искаш да се наквасиш в блатото френски "коли" .. действай .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, за тия пари ще вземеш на брат ми октавията. Ама ти пък не искаш комби, а още повече AHF 

Баце, действай как те акъл учи - остави ни нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Алекси Георгиев написа:

Баце, действай как те акъл учи

В конкретния случай точно в това ще е проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Алекси , аз го измислих - на събора донасяш от акациевото лекарство , сядаме пред Пежото и след третата бутилка ще е най-хубавта кола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

?

Тя тазгодишната реколта стана такава, че може и още на първата бутилка да харесаме пежака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахахахха, с това трябва да минеш и през автомивка, да видиш от къде "не" тече и да стоиш само в тоя край :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти що мислиш, че покрива се вдига? Иначе щяха да качат и такава снимка в обявата. Ама то с такава кола гъзерията ще го топли. И не се бъркайте, идва не от това, че е гъзарска, а от това, че мяза на неумит дирник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хейта е много забавен! :) Колко ли вица ще се родят след стикера на Шкода клуба и първата лепенка от събор 2020... :D

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, maxrpm написа:

Хейта е много забавен! :) Колко ли вица ще се родят след стикера на Шкода клуба и първата лепенка от събор 2020... :D

 

Няма мразене, човече ;) Просто те взехме на подбив, защото си купуваш женска кола Режо (така написа една - "Режо" в протокола, когато ме ожули с такова черно лайно, преди време) :D Иначе... майтапа настрана - в тубата има видеа с 215км/ч с това нещо... човек, не карай с 215км/ч точно с това нещо на снимките в обявата :)

 

 

преди 31 минути, Izolini написа:

Ти що мислиш, че покрива се вдига? Иначе щяха да качат и такава снимка в обявата. Ама то с такава кола гъзерията ще го топли. И не се бъркайте, идва не от това, че е гъзарска, а от това, че мяза на неумит дирник.

 

И ти си прав... :( Нещо такова ще стане:

 

image.png.d7c652bcb1c2583729651efa7b031ecb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

На николко, любовта ни започна сутринта на закуска в кафето. Каза че ще ми я даде за 2000лв, каза че мога да му ги дам след нова година, каза че има клима и си заслужава да се плаща големия данък. Ще отида да огледам окачването и да я изправя с вратите , да видя дали боксува съединителя и ако е кола кола и всичко и работи, отиваме при Боре.

 

Саше, ако ми цъфнеш в кантората с намерението да закупиш това френско "недоразумение", чието по-удачно приложение е като гевгир или като катерушка в детска площадка, най-любезно ще те помоля да напуснеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.