Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 2 часа, Izolini написа:

Бе нали ти пише, че си с 9,3к коментара, не става грийнхорн от теб.

Баси спамера ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Mishelle написа:

От преди 3 часа са  Разбира се, могат да бъдат и изключени, но предвид желанието на мнозина за иконките за постовете, едвали ще се иска да ги махна :):)

 

Готино е! Просто се зачудих да не съм аз натиснал нещо :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , колата е готова и вече не тропа, оказа се ляв шарнир , с него смених и 2 та филтъра , 6900км след като я купих, да не ми се смеете. :)Ще ходя към Приморско , за целта ми трябва инвертор , ако ми се наложи да зареждам леновото. Ако има доброволци, да се изкажат... :)

 

Не съм влизал от доста време, тъй като ни скъсаха от бачкане в работата , но виждам че новите шаренийки , са на правилния език , което ме радва. Каза ми че имам 1 year badge... :P Proud of it , i should say... ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, PIIIcoppermine написа:

..но виждам че новите шаренийки , са на правилния език , което ме радва. Каза ми че имам 1 year badge... :P Proud of it , i should say... ;)

 

Саше, не четеш :) Но пък за сега се радвай, че имам много бачкане и нямам време за превода :P

 

На 27.07.2021 г. at 20:03, Mishelle написа:

...Ще бъдат преведени и настроени при първа възможност.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Mishelle написа:

 

Саше, не четеш :) Но пък за сега се радвай, че имам много бачкане и нямам време за превода :P

 

 

Сашко не читатель, Сашко писатель.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Сашко не читатель, Сашко писатель.

Имахме много работа с колегите, работихме Събота и Неделя и ще работим и идния уикенд, наистина нямам време , камоли да чета теми за шаренийки. Ясно ми е че форума ще е на бг, за съжаление , макар че английския е дифолт. Просто ви ебавам , защото ме разпънахте на кръст в друга тема. ;)

 

Да помогна и аз с превода , да стане по бързо - 1 Year Badge -

 

Aко има 120ка - Свалил е главата и знае как се сменя полуоска, но само обмисля смяната и.

 

Ако има Фабия - дал е 1000лв за ремонти , знае какво е шарнир и за какво служи. Главата още държи, полуоската е със скъсан маншон, но карето държи! :D

Редактирано от PIIIcoppermine
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загубих си портмонето с документи в райнона на Орландовци, до/или в Румик. Ако някой чуе нещо , нека пише !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си гръмнах книжката в районното, няма да я имам поне до Октомври, утре отивам да вадя нови талони на колата в КАТ. Ново талонче за ГО и ГТП. Дано не ми се случва повече подобна дивотия, че ми писна.. :(

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова ГО и ново ГТП защо ?

Ако не сменяш номера , ти трябва само добавък на името на новия собственик ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нов собственик Гена , изгубих си портмонето с всички документи, което имам от 8ми клас ... :) Тоест от 21години... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми а дано , ама аз планувах от вчера да съм на море. Дано успея да го извадя утре и в Сряда , да замина с автобуса... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, PIIIcoppermine написа:

Днес си гръмнах книжката в районното, няма да я имам поне до Октомври

Защо толкова дълго? Заради простотиите с прегледите ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,може ли да ми препоръчате инверторен електрожен.

Ще го ползвам няколко пъти в годината за домашни нужди.Виждам, че на пазара е пълно със марки и модели,но искам съвет от някой който има опит или виждания върху дадена марка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят го взех от тази фирма https://www.aigwelding.com/ хората са точни за физически лица е с 4 години гаранция 

Редактирано от skodafen
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, skodafen написа:

моят го взех от тази фирма https://www.aigwelding.com/ харата точни за физически лица е с 4 години гаранция 

Кой модел си взел DEL 145 ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да 145, зависи какво и с какъв електрод ще заваряваш 125 горял без проблем 3.2мм рутилов, но за базичен електрод идва слаб за това взех 145 

Редактирано от skodafen
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Nasko_79 написа:

Здравейте колеги,може ли да ми препоръчате инверторен електрожен.

Ще го ползвам няколко пъти в годината за домашни нужди.Виждам, че на пазара е пълно със марки и модели,но искам съвет от някой който има опит или виждания върху дадена марка.

 

Моля те, кажи ми преди да съм умрял от любопитство! Какво ще правиш с тоя електрожен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, sauber написа:

 

Моля те, кажи ми преди да съм умрял от любопитство! Какво ще правиш с тоя електрожен :D

Ще правя всичко каквото ми се наложи по двора.Аз живя в къща на село и има какво да се прави с електрожен повярвай ми.В момента ползвам един който е около 30кг може би ,и хич не ми е удобен да го разнасям.Затова искам да е по лек и практичен.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена/качество са много добре: https://viki-b.com/

п.п. сега видях, че вече не предлагат хоби серия, а другите са си цифра за домашна употреба

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, joro_kem написа:

цена/качество са много добре: https://viki-b.com/

п.п. сега видях, че вече не предлагат хоби серия, а другите са си цифра за домашна употреба

Точно това щях да кажа и аз,че не е много приемлива цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно поради същите нужди, каквито описва Наско (хоби работа по двора) си взех Denzel. Лек е, 180А, електрод до 4мм...идеален ми е. Иначе и баща ми имаше някаква Кракра мисля че беше, дето двама човека едва го носят. 

Разкостих го, занесох намотките на вторични и си взех този. 

Както казах върши ми идеална работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали знае в официалният магазин на ксиоми само телефони ли продават или и другите им стоки? Харесал съм си видеорегистраторът им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.