Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Днес, докато джитках в посока Сточна гара, попаднах на служебната кола на Дон Чичи aka @The Best Forman :P

Гена, хОди доказвай сега, че нЕмаш сестра :)

 

IMG_1411.JPG.a36b43b7486acc31fea76dc91e76c647.JPG

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, sauber написа:

И, колкото и да не ми се вярваше, ченгетата в Германия решили да го разследват ... за участие в незаконна гонка ;) Пълна простотия с цел да се натрие носа на тия богатите. Някак много ми напомня на селянията, която сътвориха австралийските политици ... Ама ще се спра с писането, че ще излезна много от "политически коректния" тон :(  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

 

От днес 11.02 до полунощ на 14.02 срещу 15.02, всички оригинални Шкода артикули, части и аксесоари на сайта http://www.kopacek.com/, бивш superskoda.com са с 20% отстъпка от крайната цена.

 

Поздрави.

Редактирано от РусенскоВарено
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой слагал ли е цифров ТВ тунер за ефирна телевизия? В нас имам два телевизора. Единият си е с приемник на доставчика до него, плащам си го и т.н. Искам обаче да хващам ефирните ТВта на втория. Какво трябва да направя? Какво трябва да си купя?

Проблема е, че не искам да плащам за втори приемник и не искам съответния да ми се мандахерца под ТВто. Въпросното устройство се ползва за Нетфликс и HBO. Не че и толкова се ползва, но някой път може да искам да гледам новините докато съм в тая стая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с един на IceCrypt, купен още в началото на цифровизацията. Работи прилично, но му трябва или външна антена или такава с усилвател, особено при лошо време (дъжд/сняг). Мисля, че във всеки магазин за ел. техника (Технополис, Техномаркет, Медиамаркет и т.н.) могат да се намерят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @sauber - Много е важно къде се намира Телевизора, защото сигнала на Ефирната Телевизия е под всякаква критика. Нагласи така нещата, че да можеш да върнеш приемника ако излезе, че няма хубав сигнал. Иначе, като марка, "Strong" са ОК. Ето примерен модел. Става и да по-стари Телевизори но има и "HDMI", за някога: Натисни Точно Тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kodi? Ако е смарт телевизора върши идеална работа. Аз съм с KODI и съм доволен за сега :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro_kem - Помагах на Съсед с такъв приемник миналата Година. Аз съм на 4-ти етаж и имам пряка видимост (няма по-високи сгради) към Телевизионна Кула "Копитото". Съседа е на 9-ти етаж и има още по-добра видимост. Специална антена трябва и то еди как си насочена. Иначе при лошо време има драми. От Човек, който Работеше в "НУРТС" знам, че така наречената цифровизация, е една поредна схема за крадене. Така, че е важен сигнала..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, joro_kem написа:

 в Софето ако се оплачете от лош ефирен сигнал, не сте честни ?

Аз се оплаквам. Първо, че предавателя не е един, а са два. Съответно трябва да въртя антената в зависимост от това, коя програма искам да гледам. Разделени са в две групи - БНТ1, Нова, БТВ и БНТ2 (ако не се лъжа) в едната, Нова Нюс, БНТ2, ЕвроНюс, музикални и т.н. в другата. Леко да се заоблачи и/или завали и без въртене на антената не става. И не става и без антена с усилвател, защото сигнала е твърде слаб за вътрешна антена, а външна не виждам как ще я въртя :(

 

Та, уви, оплакваме се в Софето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бре, не подозирах, че от Копитото не се покрива голяма част от града. преди 30-ина години в студентски град се хващаха 1-ва и 2-ра програма със стайна антена и що-годе прилично качество. а че цифровизацията е схема, е ясно отвсякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не всички програми се излъчват от Копитото. Реално само тези с национално покритие са от там. Другите май са от НДК, но не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro_kem - Като видимост, е супер Копитото. Но техника няма/не Работи. 2021 Година покрай Приятел влизах в Телевизионната Кула "Копитото". Показа ми и видях с Очите си техника за "DVB-T", която, от както стана Цифровизацията, седи закупена, доставена и още неразопакована. Няма и изглед да се пусне в употреба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вилата ползвам и ефирна тв със сигнал от вр. Ботев (около 20 км по права линия). Външна антена + усилвател на сигнала (кабелното трасе е дълго). Нямам проблеми с приемането, освен когато на Балкана има буря. Бнт 1, 2, 3, бтв, нова, бг он еър (само тест сигнал).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези трябва да се внимава, че масовите са за аналогова телевизия, които не вършат никаква работа за цифрова. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като се прибирах от Дружба до Горна Баня всички бензиностанции бяха като преди апокалипсис. Това предпразнично ли е или нещо съм пропуснал по новините?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цените се вдигат на буквално с всеки час някой вече са над 3лв за масовия бензин и дизел и не се очаква успокояване на пазара 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.