Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Преди 1 час, niki написа:

Няма лошо тиквата дори и за една вечер да разбере как са се чувствали хората, които биваха прибирани в панделата с помощта на спецпрокуратурата и спецсъда. Някои от тези хора висяха по над една година без повдигнати обвинения. Не казвам, че те са ангелчета, но и тъпата банкянска тиква не е. Иначе и аз съм песимист, за това че ще го настанят при бай Ставри. Все пак тиквата си го каза - "ако не съм премиер съм мъртъв". 

 

Тиква не тиква, в историята е. Мен ме интересуват сегашните и следващите. А се оказва, че от тиквата отиваме само на по-зле. Щото тия и служебните са... заеби. Тия хора нямат връзка с реалността. Днеска ми се обади една женица от Казанлък със средно голямо производство. За три седмици ток колкото за четири месеца миналата година. НАП я тормозят глупости и прочие. С три деца е. Кво да прави?

 

@PRR - Не забравяй, че за разлика от крадци и бастуни като Бойко, Доган, Корни и прочие, които са се учили в движение, Кирцата е професионално подготвен. И получава почти ежедневни насоки от още по-големи професионалисти. Ама работата при него и заобикалящата го пасмина отива на "(дори) За крадец не ставаш сине, ти си будала. Щом сърцето ти е взела някаква мустаката жена".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее, такава смрадлива партенка никой не можа да извади последните 30+ години?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, chavdarlk написа:

Лелеее, такава смрадлива партенка никой не можа да извади последните 30+ години?

Комунисти, сър, при това  аматьори. Пълен смях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ... Тя каква излезе ...

  1. Първо пускаме прес съобщение, че арестуваме 4ма
  2. След това пращаме полиция да направим обиск ... "по неотложност"
  3. Обиска по неотложност намира ... нищо. Изненадани? Предвид, че поне 1/2 час преди акцията всички са били уведомени, та ако има нещо да има време да се унищожи ... Не мислА ;) 
  4. Не се допуска адвоката на раследвания да присъства на обиска
  5. След това обясняваме, че разследването е за злоупотреби с евро средства и е свързано с посещението на Кьовеши
  6. След обиска прибираме 3ма, информацията за 4тия се сваля от сайта на МВР, че някак странно тя изпада от схемата.
  7. 23:30 часа след началото на акцията обвинение няма, "обвиняемите" са освободени.
  8. "Доказателства" по разследването се предават в прокаратурата СЛЕД като "обвиняемите" са освободени
  9. Разбира се, че номера с корупцията с евро средства не минава и се сменя рЕзко в обвинения повдигнати в следствие на показания на Бошков, подадени преди години. По спомен 3 ;) 
  10. Разбира се, че акцията е в следствие на показанията на премиера, които той де дал в присъствието на финансовия и вътрешния министър, в противоречие на закона.
  11. Отново в противоречие със закона разследването на бивш премиер и финансов министър се извършва от лице, чиято длъжност не го позволява
  12. Междувременно се разбира, че премиера е обсъждал акцията с Кьовеши, преди тя дори да стартира ... Но пък след това лично я нарежда. Но пък и замесва името, без тя да е намесена по какъвто и да е било начин.
  13. Прокоратурата излиза и докладва получените "доказателства", репортува, че НЯМА постъпило искане за задържане, както и че извършените действия не е било нужно да бъдат извършени "по неотложност", предвид, че информацията е от месеци, нито пък са извършени професионално и в съответствие със закона. Да не говорим, че прокоратурата докладва до минута как първо МВР освобождава "обвиняемите" и СЛЕД това подава допълнителната информация... защото 23:30 часа не им стигнаха, а и защото лЕвата ръка не знае какво прави дЕсната.
  14. В цялата схема някак набиващо се на очи липсва главния палячо - Бойко Рашко

Сигурен съм, че пропускам поне още няколко "детайла".

 

И, без да симпатизирам на Борисов, се чудя какъв *** трябва да си да сътвориш горната гротеска?

Защо едно нещо не може да се свърши като хората?

Защо едно елементарно раследване не може да се проведе, като хората?

Защо трябваше да се проведе тая жалка PR гротеска?

Защо, ако наистина искаме да осъдим някой и да покажем, че наистина няма никой над закона, не извършим едно разследване СЪГЛАСНО ЗАКОНА?

Защо ... абе все тая.

 

Та, кога ще ги стигнем 'хамериканците? С тия гафове - нивгаш ;) 

 

PS: 15. Изказване на депутат "Трябва да почнем от някъде, хората няма да ни чакат"... WTF !??!

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам извънредния брифинг на МС и ... с тоя индивид, визирам Рашков, никога няма да осъдим никой! Прокоратурата му била виновна?!?! Та той беше жалък. Гротеска. Жалка гротеска. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PRR написа:

Гледам извънредния брифинг на МС и ... с тоя индивид, визирам Рашков, никога няма да осъдим никой! Прокоратурата му била виновна?!?! Та той беше жалък. Гротеска. Жалка гротеска. 

 

 

20220319_010351.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, PRR написа:

Гледам извънредния брифинг на МС и ... с тоя индивид, визирам Рашков, никога няма да осъдим никой! Прокоратурата му била виновна?!?! Та той беше жалък. Гротеска. Жалка гротеска. 

Ама аз не знам какво очакваха всички? Това обвинение "по картинки" нямаше за цел да удари бат'  Геройко, а целокупната четворнокоалирана сбирщина да нададе вой "Гешев държи чадър над ГЕРБ, махнете го", щото сега се чака решение на ВСС. Те всъщност от петък сутрин всички, начело с Попай моряка, захванаха рефрена "прокуратурата ще ги пусне".

И хич не се сещат, че звучат точно като Него - "ние ги хващаме, те ги пускат".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междудругото, при всичко, което се избълва на тоя брифинг снощи, нека не пропускаме факта, че Рашков е преподавател по наказателно право ?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, sauber написа:

Междудругото, при всичко, което се избълва на тоя брифинг снощи, нека не пропускаме факта, че Рашков е преподавател по наказателно право ?????

Почти …

Рашков е преподавател по Наказателен Процес ;)

Или както е правилно - Наказателно-процесуално право.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам какво е учил, ама явно не го е научил. По-лошото е, че не научава и тия след него.

 

След като попреспах си мисля за два варианта:

  1. Рашков & Co. не искат да осъдят Борисов. Правят акции за показност, но реално не желаят да го осъдят и просто "гърмят патроните".
  2. Рашков толкова си НЕможе. 

И в двата случая резултат няма да има и е крайно необходимо този палячо да изчезне от политическата сцена.

 

И, понеже Трайчо Костов до 25ти, да споделя, че в случая не коментирам цялото правителство (то не  че няма нужда де), а конкретно тази пияна грешка на природата ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, PRR написа:

И, понеже Трайчо Костов до 25ти...

това някаква магична дата ли е или аз пропускам нещо?

Редактирано от joro_kem
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам обобщение на горепредъвкваните събития по БНТ. Част от него беше запис от "брифинга" на РашкоФ и Просто Киро. РашкоФ (точно както прави и когато ходи да "отговаря" на въпроси в НС) размахваше неподписани листа, без да ги представи на никого реално. Киро ходил в МВР да преразкаже оплакванията на Кранеус-а. И казал на Кьoвеши, с което според експертното му мнение е ангажирал цялата европейска прокуратура с казуса на Кранеус-а. Пак ще плащаме ние, данъкоплатците на тая скапана територия, за загубени дела в съда в Страсбург. Не че не сме плащали за подобни изцепки и при управлението на бат' Геройко. Гeшeв също има бол подобни милиционерски изцепки.

За незапознатите - фиксацията на РашкоФ срещу Гeшeв датира отдавна, още от както никой не се върза на скритата му кампания да го номинират и него за поста на глaвeн пpoкypop. След това Гeшeв скочи по най-идиoтcки начин на Paдeв и започна цялата простотия, довела Просто Киро на сегашното му работно място, с което се превърна (заедно с почти целия си кабинет) в поредното доказателство на Принципа на Питър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19.03.2022 г. at 13:36, PRR написа:

По идея е 100 дни от съставянето на правителството.

Пепи , ако изчакаш още малко , нищо няма да остане ?

276997991_304129371789687_6042823894401262100_n.thumb.jpg.e41ff0dc989a256554583660e7c174ba.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайки горния колаж се замислям, кога ли ще го допълнят със снимка при ваденето от фурната ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PRR написа:

Гледайки горния колаж се замислям, кога ли ще го допълнят със снимка при ваденето от фурната ;) 

Честта се пада на теб на 25ти. Ние до тогава ще му сипваме зеУе, ориз и дробчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Izolini написа:

Честта се пада на теб на 25ти. Ние до тогава ще му сипваме зеУе, ориз и дробчета.

Аз може ли да поръчам кебапчета с Ютеница и лук ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, The Best Forman написа:

Аз може ли да поръчам кебапчета с Ютеница и лук ?

Пуканките ще ти свършат повече раЛта :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, The Best Forman написа:

Банално !

Но ефективно ;) Особено със студена биричка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, The Best Forman написа:

Аз може ли да поръчам кебапчета с Ютеница и лук ?

 

Преди 1 час, PRR написа:

;) Особено със студена биричка ;)

 

Къде ?

Кога ?

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 20.03.2022 г. at 18:32, Izolini написа:

Честта се пада на теб на 25ти. Ние до тогава ще му сипваме зеУе, ориз и дробчета.

Ох, то не било 25ти, а 23ти, т.е. днес. ...

 

Та, @tuningmania & Co., 100 дни говоримЕ, (не) мислимЕ, търсимЕ виновните, оправдаваме се и ... свръшихме нищо!

Всъщност, не, не съм прав. Свръшихме я голямата с едно обречено на неуспех PR-че, защото "Трябва да почнем от някъде, хората няма да ни чакат" (цитат на дУпЕтат)...

Независимо ли ни е правителството? Не, това правителство е в тежка зависимост от Радев и БСП, което го прави про-руско, антимократично, популистко и вредно!

Толкова по темата за 100те дни на това правителство.

 

А дали ми се ще да сме "нормална" държава? Да, ще ми се!

Дали искам да се върне Борисов на бЕл кон? Не, не искам!

Ще станем ли "нормална" държва,  ползвайки старите методи на репресия от страна на МВР? Не, няма!

Ще стана ли "промяната" с популизим? Не, няма!

 

Уви, не съм оптимист. Омразата към Борисов, не че няма причина за нея, е по-силна от рационалното мислене и не води в правилната посока. А е просто - фокуса се измества към реалните действия и решаване на проблемите и ... Борисов няма да се върне на власт! Ама не е популиско и изисква реални действия, не PR акции. Изисква работа ... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, PRR написа:

Независимо ли ни е правителството? Не, това правителство е в тежка зависимост от Радев и БСП, което го прави про-руско, антимократично, популистко и вредно!

 

Да, хората са от служебното правителство на Радев. БСП може да извива ръце под предлог, че ако напусне коалицията, правителството пада. Но, за мен правителството, както и всички до сега, са в тежка зависимост от "Козяк" 16.

А Борисов все още не е там, където му е мястото, благодарение на Гешев.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, PRR написа:

Независимо ли ни е правителството? Не, това правителство е в тежка зависимост от Радев и БСП, което го прави про-руско, антимократично, популистко и вредно!

Ще коментирам само тази част, с останалото съм съгласен напълно.

Правителството изобщо не е в зависимост от Радев. Може той да ги издигна, но, както е казал другарят Сталин - "Благодарността е кучешка болест". Зависимостта от БСП не може да се приравнява към зависимост от Радев, защото нещата между него и кака Кури са във фаза "студена омраза". БСП има влияние до толкова, до колкото е част от целия сбирщайн. Всъщност от тях произлязоха и няколко не лоши идеи поради простата причина, че поне имат капацитет, за разлика от Харвард.

И да, правителството е независимо, понеже от него нищо не зависи. Просто продължава с практикуваната от десетилетия и овладяна до съвършенство от нашите управляващи линия "когато шефа пръднe, ние се насирамe". А кой е шефа зависи само от това, на къде ни е насочено в момента дъто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.