Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

преди 27 минути, sauber написа:

Не знам дали има някой, който щеше да е по-малко адекватен от КИРЛЕ. Това момче няма абсолютно никаква връзка с реалността. Н И К А К В А. Един лъскаво опакован неможач, това е. Но лелките и всичкоразбирачите припаднаха по него. Това е политиката в днешно време. Усмивки, шарени приказки и "старите са лоши".

 

 

Щом на третия ден отиде в Македония ми стана ясен.

Та се наложи Радев да му набива чумберите.

 

чумбер - обръч на буре/каца

 

п.п. Има една приказка - "За стария шеф можеш да говориш, когато дойде новия и ги сравниш", но при политиката това вече е закъсняло.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууууу, драго ми става така като ви чета!

Преди 17 часа, joro-120L написа:

п.п. Има една приказка - "За стария шеф можеш да говориш, когато дойде новия и ги сравниш", но при политиката това вече е закъсняло

"Суверена" на наш'та територия е много смел (и изключително проЗ). Разказ по картинка:

- Тия сегашните не стават, крадат и с гъзa си (факт неоспорим). Ще си изберем нови!

- Кои са новите? Какво умеят? Да управляват държава? Самолет? Пазарска количка поне?

- Не знам кои са новите, па камо ли да ги знам дали умеят нещо. Ама важното е да не са сегашните!

- А ако новите не стават, или и те крадат, тогава какво?

- Ще изберем нови!

Върни се на ред 2 и повтаряй до безкрайност.

Лошото е, че повторението освен "майка на знанието" е и "баща на затъпяването". И качеството неизменно пада. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Тумор се маха въпреки риска да се появи пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние не махаме тумор, сменяме го. Поне последните 20 години все го сменяме с по-смъртоносна версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Izolini написа:

"Суверена" на наш'та територия е много смел (и изключително проЗ).

 

Най-вече проЗ. Не, че аз съм от най-умните....

Затова и най-лесно се манипулира. Както писаха преди колегите - изкупуване на тоалетната хартия, йод, горива...този е завършил Харвард, значи е върха...."аз ще ви оправя за еди колко си дни"  и т.н. Хората/избирателите/ винаги гласуват за нещо по-добро, но за съжаление в повечето случаи остават разочаровани.

Добре е да се гледат и по-малко новини. Щом почнат новинарски емисии, веднага сменям канала. Не ги понасям.

Не случайно попитах къде е Ковида, къде са математиците! Аз лично имам алергия към тази тема. И какво се оказа/доказа/. Всичко е манипулация чрез медиите в интерес на някой си. Не си мислете, че го правят от загриженост към народа. С всичко е така, дори и с отразяването на войната в Украйна. Не се давайте да ви манипулират.

п.п. А това всъщност не е война, а военна операция. Без да се асоцира с бившия министър на отбраната.

Ако беше война, Путин за 20мин. щеше да изравни Украйна със земята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за един много стар виц от времето на социализЪма (това може да се каже , че началото на хобридната война ?)

Събрали се няколко държавни глави и Тато и всички се оплакват , че при всяко вдигане на цени на горива , хранителни стоки са залети от стачки и попитали Тато - как вие вдигате цените и никой не стачкува?

Е па много просто - пускаме слух , че ще поскъпва кашкавала и всички се юрват по магазините да купуват , ние не вдигаме цените. След два-три месеца пускаме слух , че вдигаме сиренете и те пак се юрват по магазините , ние пак не вдигаме цените . След два-три месеца пускаме слух , че поскъпва бензина , те се редят с дни по бензиностанциите и ние пак не вдигаме цените. След още два-три месеца вдигаме цените и всички си отдъхват , че най-после сме ги вдигнали .

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, joro-120L написа:

Добре е да се гледат и по-малко новини. Щом почнат новинарски емисии, веднага сменям канала. Не ги понасям.

 

И да внеса леко пояснение.

 В 99% от случаите, да не кажа 100 в анонсите на новинарските емисии присъстват лошите новини, на които се обръща основно внимание, оцветяват се, даже и се хиперболизират. И това не е от сега. Целта е мачкане на хората, всяване на страх и паника. Това ме отвращава. И не че хората са прости, а има по-лабилни, които се поддават и това е нормално. Споменаха се ядрени централи и йода изчезна. Очаква се и ежечасно мерене на радиационния фон и подготовка на скривалища.;) В последното няма нищо лошо, щото са занемарени и считани за ненужни.

 

275329113_5309477182396596_8438189413879123003_n.jpg.fdc822a4d5cef24796378459e3af6663.jpg

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, tuningmania написа:

До "ВСИЧКИ" - Тумор се маха въпреки риска да се появи пак.

Маха се, не се заменя/подменя ;) 

Ама - Трайчо Костов :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, PRR написа:

Ама - Трайчо Костов :D

 

На ден 101 очаквам един много дълъг пост - анализ. Ако все още Кирил е "в длъжност" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @joro-120L - Разбира се, че ще е в длъжност. Кой ще го махне? "ГЕРБ"-Лели ли? Или "ГЕРБ"-Младежи? Или "ДПС"? Много ме развеселявате няколко Човека тук по тази тема..

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

 

На ден 101 очаквам един много дълъг пост - анализ. Ако все още Кирил е "в длъжност" ;)

Надали. Просто ще има няколко неудобни върпоса ;) 

 

преди 31 минути, tuningmania написа:

До @joro-120L - Разбира се, че ще е в длъжност. Кой ще го махне? "ГЕРБ"-Лели ли? Или "ГЕРБ"-Младежи? Или "ДПС"? Много ме развеселявате няколко Човека тук по тази тема..

Никой няма да го маха, сам ке си падне ... както се казва на чист български ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@tuningmaniaе абсолютно прав - няма кой да го свали. Тези от управляващата коалиция ще стискат със зъби, нокти и кълки властта, че после ще видят пак постове през крив макарон. Визирам основно Кака Кури и Попай Моряка. "Опозицията" не ѝ се управлява - момента е скапан и в опозиция набираш много повече дивиденти, а управляващите трупат черни точки на рояци (няма "прост" или "сложен" Киро, всеки на власт в такива времена е обречен на политическа смърт). 

Точно за това е прав и @PRR- може да реши сам да си слезе. Поне на него и на кокорчо не им пука толкова дали ще яздят държавата.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

(няма "прост" или "сложен" Киро, всеки на власт в такива времена е обречен на политическа смърт). 

 

Ице, с целият ти пост съм съгласен. Само това в скобите го тълкувам по собствен начин. Може и да не съм те разбрал.

По-горе писах, че не е адекватен. Това е меко казано. Този човек не знае къде се намира. Няма да коментирам множеството му издънки. Но, да наречеш Русия "бензиностанция с ракети"...В Карлуково или на 4ти км. След няколко месеца ще му се наложи да води преговори за газа с "ракетната бензиностанция". Ама трябва да отиде той, а не да праща други. Свидетел съм и на Татово време и на демократичните промени. Не виждам кой министър председател до сега - след 89та г. би отправил такава квалификация, дори и в днешната ситуация. И ще ми говори за обединение. Нацията ни е толкова разделена, както никога досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, joro-120L написа:

Само това в скобите го тълкувам по собствен начин. Може и да не съм те разбрал.

Изобщо не съм поставял на обсъждане колко неадекватен е Киро. Все пак да живееш в САЩ и да се парашутираш за премиер на държава от източна Европа...

Имах предвид, че всеки в тази криза ще трупа негативи. А че той го прави особено умело си е лично негова заслуга.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измъчих се да го гледам почти 30 мин. Определено му личи , че няма никакъв опит в политика , което носи своя огромен плюс - не лъже като дърта циганка . А онзи дето ви строеше магистралите , му лъснаха всичките диверсификации (бах таа сложна дума) на 24.02. .. срааам , голем срам и още по-голем позор .. да видим дали ще намерят картата ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, joro-120L написа:

 

Но, да наречеш Русия "бензиностанция с ракети"...

На мен, пък, това е единственото му, макар и вербално, действие, което ми допада.

А, че го наиграха, и сега ще види, че е едно - да даваш акъл в опозиция, и да си изпълниш предизборните лъжи/обещания, е мнооого различна бира, е друг въпрос. Господин Трифонов се усети,  и се скри като мишка. А Кико и Кокорко ще изгорят ритуално като за Сирни Заговезни ?.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stormbringer написа:

На мен, пък, това е единственото му, макар и вербално, действие, което ми допада.

 

за протокола, без нищо лично. Не го е измислил той, а един хамериканец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, joro-120L написа:

 

за протокола, без нищо лично. Не го е измислил той, а един хамериканец.

Няма значение. Харесва ми, че, или не разбира, че вече е политически труп, или - не му пука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stormbringer написа:

Няма значение. Харесва ми, че, или не разбира, че вече е политически труп, или - не му пука.

 

и в двата варианта не е хорошо работата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, joro-120L написа:

Прав е - може да не се къпете , ама ще имате финал за някоя купа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, The Best Forman написа:

Прав е - може да не се къпете , ама ще имате финал за някоя купа ?

 

Така наречената "Водна палата" е адм. сграда на бившето Водно стопанство по Татово време. Намира се на южната страна на моста на Марица - където е Пв. панаир. До нея има кръстовище с кръгово, което е тясно, с две ленти и стават големи тапи. Затова искат да го направят на две нива, с подлез. /дано да не просмуква от реката, щото е много близо, Тогава "къпането" е сигурно :)/

Та, Бойко е решил да прави нещо, обаче е забравил, че вече няма правомощия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.