Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Вчера  до като се разминавах с тир взе че изхвърча едно камъче и ме нацели точно в предното стъкло :BangHead: .Резултатът е шупла с големината на 10ст придружена от микро пукнатини.Опасявам се обаче да не се разрастнат  .  Дочух,че тези дефекти се отстраняват и мисля да се възползвам от услугите на тези. http://spukanostaklo.com/?gclid=CPXLpr7k28ICFWXHtAodwlYA1g

Накратко....има ли смисъл да се занимавам с глупости, или направо да въря за нов джам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върви за нов джам. Винаги личи и ако е пред теб ще те дразни. А ако имаш каско въпроса е с предизвестен отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 с'тинки май е доста голяма повреда за да се оправи. А и наистина си личи. По-добре ново стъкло.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера  до като се разминавах с тир взе че изхвърча едно камъче и ме нацели точно в предното стъкло :BangHead: .Резултатът е шупла с големината на 10ст придружена от микро пукнатини.Опасявам се обаче да не се разрастнат  .  Дочух,че тези дефекти се отстраняват и мисля да се възползвам от услугите на тези. http://spukanostaklo.com/?gclid=CPXLpr7k28ICFWXHtAodwlYA1g

Накратко....има ли смисъл да се занимавам с глупости, или направо да въря за нов джам?

Преди няколко години една служебна кола имаше пукнатина на предното стъкло, която се разрастваше. Оправиха я в един сервиз в Драгалевци (бул. Черни Връх 191). Спря да расте, но си личеше. Цената беше 25 лв.

Ако беше за мен, щях да избера ново стъкло, но тогава не решавах аз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не беше градушката Формана щеше още да има "здраво" стъкло лепено преди повече от 10 години  :tongue_1: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, в тоя ред на мисли - ако не беше лепено сигурно формана още щеше да е с 10+ годишното си стъкло ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , но си спестих по онова време търсене , смяна и течове :sorry:

И до ден днешен пукнатината трудно се забелязва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, тез дето си хвърлят боклуците през джама как ме дразнят не е истина! Трябва една като тази:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В лидл има една течност за чистачки, готова, тъмно синя, пълна шитня, на -1 върху стъклото замръзна. Да не се прецака някой да я купува!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/С треперещи ръчици и навлажнени очи форумният герой отхапва парче салам  и констатира:/

 

В лидл се продават най-големите боклуци за съжаление. Интересното е,че в други страни тази верига хипермаркети не си позволява това.

Като пример мога да дам един и същ перилен препарат закупен от Германия и България. НИЩО ОБЩО нямат,освен опаковката.

 

Еб@@го зимата дойде. :hockey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди доста време производители от големи търговски марки косвено си признаха, че качеството на продуктите за различните пазари е различно, като казаха, че няма директива, която да ги задължава да предлагат еднакво качество на продуктите си в различните държави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито е само Лидъл, нито са само хипермаркетите...

Всякакъв вид стоки извън приемлива норма се домъкват тук за да бъдат реализирани безпроблемно сред местното безропотно население.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито е само Лидъл, нито са само хипермаркетите...

Всякакъв вид стоки извън приемлива норма се домъкват тук за да бъдат реализирани безпроблемно сред местното безропотно население.

....... и после се чудят, че продажбите им в БГ спадат и тръбят, че сме били малък пазар за тях!  :nea: 

Иначе, точно в Лидл /,а не другаде/ има някои стоки /хранителни/ с постоянно европейско качество, в което лично съм се убедил.  :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lidl Не е висок клас магазин! Продуктите им са на средно ниво.Както се казва.Получваме това за което плащаме! Що се отнася за пазара,България е малък пазар за почти всичко.(всички знаеме защо) Грешно е да си мислите че, в Европа хората имат високо мнение за Lidl,по скоро го приемат като нещо, дето е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lidl, Billa, Koffer, Aldi са все квартални магазини. Те не са лукс, но предлагат достатъчно за да не се налага да ходиш до големите шопинг центрове всяка седмица. Качеството е прилично, но е много далеч от високото. Между другото във Виена Била магазините са типични квартални дупки с обща площ от 50-100 квадрата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, но пък Лидъл в България и Гърция, нямат почти нищо общо, с Лидъл в Германия и Белгия, разликата е потресаваща, "успокояващо" е, че при византийците е на същото ниво... А иначе, "Хайнекен"-а, в 5 литрови кегове в "Метро", е страхотен и съвсем истински, направо еликсир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В лидл има една течност за чистачки, готова, тъмно синя, пълна шитня, на -1 върху стъклото замръзна. Да не се прецака някой да я купува!

 

За какво се занимаваш с глупости. Аз като си купих Шкода-та започнах и на двете коли да сипвам само Sonax и друга не съм пробвал. Смесвам си я 1:1 с вода. Никога не е замръзвала, мирише много хубаво и чисти прекрасно. (малко звучи като реклама, но това си е самата истина).

 

Иначе в тези вериги магазини можеш да намериш както много долнопробни неща така и доста читави на добра цена. Въпрос на късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях супер доволен от лятната на Sonax, докато не установих, че тая химия веднъж засъхне ли по боята изтъркване няма! Да не говорим, че и предното ми стъкло все още носи следи от употребата на тая химия, а не съм я сипвал поне от 3 години!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... А иначе, "Хайнекен"-а, в 5 литрови кегове в "Метро", е страхотен и съвсем истински, направо еликсир.

Е как ми запали главата! Сега няма да мога да спя докато не отида да си купя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как ми запали главата! Сега няма да мога да спя докато не отида да си купя!

Недей, не си купувай нищо от големите вериги/производители. Правят бирата с по-лошо качество за България!

Купи си новата капачка/бутилка на Загорка, Каменица или Ариана. Българското производство за България е друга работа!

:tongue_1:

Каква Ещтрела съм си купувал за 1,00 левче от .......... /чужда верига магазини в БГ/  :cheers:  

Разгледай също секцията с червени вина  :idea:

 

Останалите стоки ще оставя за коментар в БГ-Мама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях супер доволен от лятната на Sonax, докато не установих, че тая химия веднъж засъхне ли по боята изтъркване няма! Да не говорим, че и предното ми стъкло все още носи следи от употребата на тая химия, а не съм я сипвал поне от 3 години!

 

Лятната не съм я пробвал защото и през лятото продължавам да си карам със зимната, като я доразреждам. :) От зимната не съм наблюдавал някакви поражения нито по боята, нито по стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.