Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ежедневни приказки !


Pepino

Recommended Posts

Паднал ми е акумулатора за 6 дни неползване :o

Колата я карам основно градско с консуматори на макс, обаче явно студа си е казал думата.

Тъкмо повод да си пробвам новото зарядно :sorry:

 

П.С. Дването на ток с А8- цата е еб@си ужаса- масата как да е, но плюса е голямо прилключениа когато си с два акумулатора, а щипката не влиза в предвидения за целта извод :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купете си Козел от Кауфланд и др.бира. яма да искате.

Как няма да искаме, Pilsner Urquell и Bernard да не са гадни случайно? На мен и двете ми харесват повече от козлето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднал ми е акумулатора за 6 дни неползване :o

Иво , другия път при дълга почивка го качи на топло , а най-добре го дай на Надин (много са добри :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как няма да искаме, Pilsner Urquell и Bernard да не са гадни случайно? На мен и двете ми харесват повече от козлето.

Pilsner Urquell за мен е една от най-добрите бири. Още повече, че съм бил в пивоварната им в Пилзен и знам как се прави. Спазват си хората абсолютно всички изисквания и там грее от чистота направо. Интересен факт е, че там е разположен най-големият пътнически асансьор в Европа предназначен за водене на туристи към кинозалата на пивоварната.Побира 70 човека и качва туристите от приземното ниво към кинозалата на втория етаж. А долу в подземията с дължина 9 км има една жива биричка.....много прекрасна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купете си Козел от Кауфланд и др.бира няма да искате.

Ще го пробвам! За сега фаворит ми е малкия Туборг, но 6 на вечер малко напреки ми идва.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купете си Козел от Кауфланд и др.бира  няма да искате.

 

:eusa_naughty:  

Ledenika special е истинската бира. Пробвай я обезателно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За моя огромна изненада бирата, която най-много ми е харесала oт всички, които съм пил досега е .... френска. Kronenburg :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:eusa_naughty:  

Ledenika special е истинската бира. Пробвай я обезателно!

 

:banger_1:  а най-върви с кюфтенца от скарата на поляната до самата пещера :crazy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре за вас греяна ракия и червено вино нема ли , та сте са фанали за тия бири у сред зима :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, Гена. Разбирачите ценители пият червено вино. И това си е така без да влагам лоши чувства.

Аз също си пийвам бира. И съм на мнение-Изберете българското. Хубава ни е бирата, вкл. и чуждите марки, които произвеждаме. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  В тази виелица никаква бира! Само вино и ракия. Иначе - Shofferhofer е страхотна weiss бира за любителите на бирите. Апропо, от доста време нямам спомен в София да е имало снежна виелица.

 

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................

Разгледай също секцията с червени вина  :idea:

 

Останалите стоки ще оставя за коментар в БГ-Мама.

 

Гена, Жоро, винцето никога не е отсъствало на трапезата. :doubleup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Системата на Гаранционния фонд за издаване на полици Гражданска отговорност пак е блокирала както всяка година по това време. Не мога да разбера що за идиотска система са разработили от Мусала Софт и на какъв хардуер са я пуснали. Днес не успях да си направя застраховка на другата кола. Добре, че на Шкода-та ми изтича един месец по-рано, та сега поне тя е със застраховка, но е с доста ограничена проходимост. Кората на двигателя се влачи, влачи по снега ... , който отново не се пипа в кварталните улици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе и аз това си помислих чак толкова много хубави неща наведнъж не става. Да беше Коледа или Нова година ... :crazy: :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложи си метална кора и забравяй за нея. Аз направо се родих след монтажа на желязото, карам си спокойно и въобще не се товаря с тъпотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво като се влачи кората? Много ги мислите тия коли, това не е човек бе. Карай смело.

 

Иначе голям студ ей. Помпа дюза, на 250 000км, -12 градуса , обикновенна нафта от ОМВ - пали от половин оборот. Тоя мотор е чук! По улиците рано сутринта имаше яко VAG-ови печки. От всички поколения, явно ги бива.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават ама са си ниски. :tongue_1:  Особено моята - след последната намеса на едни "мастери" лятото - от дясната страна доста си виси. После като се откачи кората ще има едно лягане в снега, едни упражнения ... Ще слагам и аз метална ама кога ще успея не е много ясно.

 

Днес успях да си направя ГО. Обадих се в 8:30 на застрахователя и успя да ми я регистрира в Гаранционния фонд. Като отидох да си я взема към 9:30 пак се оплакваха, че не работи системата. Голям късмет извадих. :heat:

Редактирано от johnnie213
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.