Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как ви изглеждат колите след градушката ?


Recommended Posts

Наща е тотолна щета :(

яко очукана плюс счупено предно стъкло.

Грозна гледка.
:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • vp81

    25

  • otvorkoto

    14

  • shaft

    10

  • mRt

    8

Най-много писали в темата

Аз се разминах с минимални 3- 4 вдлъбнатини на всяка от колите. Луд късмет:

 

10464326_10152221897393616_9158555992859

1511413_10152221897348616_5263948879270210547575_10152221897278616_724293482118610341944_10152221897093616_8488755551664

 

И две на предния капак, ще ги преборя уж с вакум, ако не- ще пръсна предния капак:

 

10478585_10152221897323616_8383286985385

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напукано предно стъкло, счупени странични огледала и много вдлъбнатини. Сега почват мъките със застрахователите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тамън и се зарадвах че и оправих гарнитурата на главата и......тотал щета. Предно стъкло и запръв път виждам набити прагове даже от тъпата градушка....:-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предно спукано, задно на сол, колата вътре мизерия и мокра, ламарините леж :(  Само 2 врати са минали метър 

Чудно ми е за стъкла колко ли ще се чака. Не вярвам да има наличности за това чудо което се случи днес

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отървах се на косъм...щети почти няма, но ще трябва все пак да се ходи до "Армеец".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах чувството, че е паднал метеорит .....!!!

Моята беше паркирана отвън на открито в старата част на Овча купел, падна малко град, на моменти и колкото яйце, но нямам нито едно попадение  :o.

Направо ме е срам да си кажа ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре, като я измия моята, ще кажа как е на вид... Видимо, без да е измита днес от кални капки, по тавана имам към 6-7 вдлъбнатинки, по предния капак видях 1-2, спойлера отзад нямаше видими щети, калници, врати - нищо не си личи, трябва да я измия - тогава се виждат перфектно. Ужас някакъв. Всички застрахователи са спрели телефоните - поне аз пробвах на Булинс, ДЗИ, Армеец, Алианц - на всички ми казва "Разговорът не може да бъде осъществен." или просто затваря/прекъсва връзката и това е. Утре ще видим какво е положението.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в сградата на Армеец и сега отпред е ужас, който има път насам да знае.

П.С - Доста ще е тегаво докато се заведат щетите, но после ще я направят. А такива като мене, които нямаха възможност да направят каско, сега ще таковаме супата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще сляза да я видя..... Че като ви чета какви щети имате - и направо почвам да се притеснявам. Предно спукано, и задно на сол - то направо все едно че съм я ударил някъде! Колата ми при инциденти толкова не е страдала! Но сега ще сляза де, и ще я огледам - пък тогава ще пиша..... Че отгоре нищо не може да се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе сега ще почнат едни въртели от застрахователите... ще тънят, ако мине номера и т.н...

 

Другото е, че поради много коли, в много от сервизите ще претрупват работата....

 

Мамка му, ако не беше джама, щях да си я карам с накълваната ламарина и хич нямаше да ми дреме... ама на.

 

Иначе аз съм ламарина и джам... без да съм я виждал де. По разкази на съседката.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накълван покрив,преден капак,от лявата страна вратите и калниците(явно от там е забивало)и счупен ляв стоп и третия на комбито.

Слава богу, нямам счупени стъкла,ще си я карам така,да сме живи и здрави ние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз приключих със застрахователите. Напукано предно стъкло и бая ламарини. В ДЗИ Драгалевци бях в 4:15ч. сутринта и бях първи. После направихме един списък и нещата вървяха нормално. Дойдоха момчетата към 7:30ч. Чакаха инструкции, но започнаха работа и без тях. Субер организирани бяха - адмирации. Тръгнах си към 8:50ч. готов. А вече имаше към 80 коли....

 

Иначе ето това е тавана и стъклото. Преден капак е почти в същото състояние. Мога да си редя пияни вишни :)

 

arx1404892144k.jpg

 

arx1404892169s.jpg

Редактирано от lubomirov1985
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз приключих със застрахователите. Напукано предно стъкло и бая ламарини. В ДЗИ Драгалевци бях в 4:15ч. сутринта и бях първи. После направихме един списък и нещата вървяха нормално. Дойдоха момчетата към 7:30ч. Чакаха инструкции, но започнаха работа и без тях. Субер организирани бяха - адмирации. Тръгнах си към 8:50ч. готов. А вече имаше към 80 коли....

 

 Ники, искат ли някакви допълнителни документи, като протокол от метеорологична станция и тн. 

Иначе ДЗИ : Удължава се срокът за деклариране на застрахователни претенции – от предвидените 5 (пет) – на 25 (двадесет и пет) дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Армеец официално обявиха, че няма срок за завеждане на щети от градушката. Приоритета е да минат тези със счупените стъкла. В Армеец организацията от тяхна страна е много добра и се действа много стегнато и бързо. Колите се паркират кой където намери чак до след немското посолство, а после инспекторите ходят до там с клиента. Народа е адски много и е лудница. Въпросните списъци се правеха и пред Армеец, но те реално са тотално нелегитимни. Както каза един човек до мен на опашката - носталгия по отминалите времена на списъци и неформални лидери :) Моето мнение е, че българина по нашенски го е страх да не го прецакат и се тъпче от първия ден "да не би да свършат парите и да не му изплатят". Аз лично се редих, само защото изобщо нямам стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работят в облекчен режим. Искат полица, малък талон, лична карта и пълномощно ако не е твоя колата. И само пишеш къде е станало и изброяваш примерно "капак, калник, предно стъкло и др.) при снимането служителят описва всичко, което му покажеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , за ДЗИ се писа вече за удължения срок за завеждане на щети. 25 дни .

За Алианц срока е 30 дни .

В Дженерали също е 30 дни .

Предполагам повечето са наясно , но все пак ... ако има щети само по ламарините , т.е. няма пострадали стъкла , е хубаво да се изчака няколко дни , тъй като навсякъде е навалица . :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преден капак, предно стъкло (като на Спайдермен мрежите е :D ), таван, задните греди на комбито, вратите...... май само един калник, броните както и 5тата врата нямат поражения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези вдлъбнатини не ми е ясно как се оправят и дали въобще могат да се оправят. Цялата кола е на решето.

Редактирано от vp81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези вдлъбнатини не ми е ясно как се оправят и дали въобще могат да се оправят. Жалко за новата кола ама какво да се прави.

 

Ламарините се оправят колега, важно е хората да са здрави. 

Вчера отървах Шкодата, но джипа освен че целия е на лунни кратери, някой е успял и да го блъсне, предполагам бягайки от градушката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламарините се оправят колега, важно е хората да са здрави. 

Вчера отървах Шкодата, но джипа освен че целия е на лунни кратери, някой е успял и да го блъсне, предполагам бягайки от градушката.

Прав си колега - за съжаление и човек си отиде при това бедствие. Все се надявам да я направят като нова, че ми се сви стомаха като я видях, но и иначе ще преживеем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме удари на заден пасат, докато тичах по тротоара. За късмет беше с 5 км и дори не паднах. Всички бяха луднали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да сме живи и здрави. Тамън се канех да правя автокаско, но не сколасах. Иначе информация от ЕураТек за О1 лифтбек, предно стъкло 363 лв., задно стъкло 365 лв. + 20 лв. за монтаж.

 

Иначе ето и няколко снимки на моята кола, по червената О2 на заден план няма никакви поражения за щастие:

 

769772_fr.jpg 769773_fr.jpg 769771_fr.jpg 769770_fr.jpg

 

769774_fr.jpg 769775_fr.jpg 769776_fr.jpg 769777_fr.jpg


 

Редактирано от Morpheus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.