Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как ви изглеждат колите след градушката ?


Recommended Posts

Това,че няма да им плащат ми го казаха от сервиза веднага след градушката. Обадих му се да го питам, ще може ли да ме поеме и човека ми каза, да очаквам неочакваното от страна на застрахователите :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • vp81

    25

  • otvorkoto

    14

  • shaft

    10

  • mRt

    8

Най-много писали в темата

И аз съм в ДЗИ, да се готвя за скандали явно...

 

Ама то по принцип, вдлъбнати от градушка досега винаги като 1ца са ми ги описвали (ДЗИ и БулИнс). Май 1-ца беше че се оправя само с кит и боя, 2 - трябва и механична работа (изчукване) и натам... незнам.

 

Ясно е, че ще правят страшни въртели, аз ще се учудя, ако поне един не фалира.

 

Не мога да разбера защо не дават веднага възлагателно писмо, а трябва да ни мотаят така. То се е видело, че ще си чакаме колите за ремонт поне 1 месец после.

Е щото нямат налично достатъчно кеш да покрият всички полици. То е ясно.

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е минал през Булстрад? Вчера като видях опашката ми се отщя ама няма какво да се прави, ще трябва да се нареждам тези дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо не дават веднага възлагателно писмо, а трябва да ни мотаят така. То се е видело, че ще си чакаме колите за ремонт поне 1 месец после.

Лошото е, че със счупено предно стъкло не може да се кара, а ако трябва да си го платим е 600лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За застрахованите в Армеец,да знаете,че няма срокове за въвеждането на щетите.

Мойте коли са застраховани там,но понеже са само ламарините,няма да бързам да ходя.Имам си заведени щетите по електронен път.Нека хората със счупените и липосващи стъкла да минават спокойно.

Ако вече сте взели възлагателно писмо и не успеете да минете в 30 дневен срок,може да си подновите писмата.

В нета поразгледах клипчета на фирми които се занимават с без китово изпъване.Имат си и ФБ страници.

Тези имат доста клипове :)

 

https://www.facebook.com/Dentcraft.PDR

Редактирано от митето
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За застрахованите в Армеец,да знаете,че няма срокове за въвеждането на щетите.

Мойте коли са застраховани там,но понеже са само ламарините,няма да бързам да ходя.Имам си заведени щетите по електронен път.Нека хората със счупените и липосващи стъкла да минават спокойно.

Ако вече сте взели възлагателно писмо и не успеете да минете в 30 дневен срок,може да си подновите писмата.

В нета поразгледах клипчета на фирми които се занимават с без китово изпъване.Имат си и ФБ страници.

Тези имат доста клипове :)

 

https://www.facebook.com/Dentcraft.PDR

 

 

Задължително ли е завеждането по електронен път или може направо да се ходи на оглед при тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, 7-ми ноември ми е датата за влизане в сервиз на Еуратек като преди това могат да ми сменят предното стъкло. Въпросът е дали възлагателното писмо от застрахователя може да действа за смяна на стъкло и за ремонт, който ще е след няколко месеца. Някой да знае нещо по въпроса?

Редактирано от vp81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително ли е завеждането по електронен път или може направо да се ходи на оглед при тях?

Армеец са го направили за облекчение.

На колегата с двете влизания в различно време:

Застрахователя плаща за оправена кола! Не се притеснявай .

Редактирано от митето
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Армеец са го направили за облекчение.

На колегата с двете влизания в различно време:

Застрахователя плаща за оправена кола! Не се притеснявай .

Мерси колега. Просто смятам да я карам като и сменя предния прозорец, защото 7-ми ноември ми е малко далеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, 7-ми ноември ми е датата за влизане в сервиз на Еуратек като преди това могат да ми сменят предното стъкло. Въпросът е дали възлагателното писмо от застрахователя може да действа за смяна на стъкло и за ремонт, който ще е след няколко месеца. Някой да знае нещо по въпроса?

6 месеца ти е срока на вълагателното писмо, след което само се подновява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАТ обеща да не прави проблеми в близките месеци за челни стъкла.

Аз знам за близките десет дни, че няма да глобяват, а скоро ще пътувам до морето и незнам на магистралата дали няма да ме гушне предното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....а скоро ще пътувам до морето и незнам на магистралата дали няма да ме гушне предното стъкло.

 

Няма страшно. Щом виждаш през него, значи не е толкова зле. Вътре е поне на три отделни пласта, залепени със свързваща материя, за да не се чупи, като стъкло на прозорец. С цел безопасност и не нараняване на пътниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Така, 7-ми ноември ми е датата за влизане в сервиз на Еуратек като преди това могат да ми сменят предното стъкло. Въпросът е дали възлагателното писмо от застрахователя може да действа за смяна на стъкло и за ремонт, който ще е след няколко месеца. Някой да знае нещо по въпроса?

И аз съм така с предното стъкло и ламарините и десет пъти ги помолих ако може и на две отделни щети да са за да стане по бързо стъклото поне пък другото когато може. Сега чакам и никой нищо не казва. В понеделник ще давам зор за възлагателното писмо, че колата ни трябва а не може да се ползва.

 

 

Няма страшно. Щом виждаш през него, значи не е толкова зле. Вътре е поне на три отделни пласта, залепени със свързваща материя, за да не се чупи, като стъкло на прозорец. С цел безопасност и не нараняване на пътниците.

Дано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така с предното стъкло и ламарините и десет пъти ги помолих ако може и на две отделни щети да са за да стане по бързо стъклото поне пък другото когато може. Сега чакам и никой нищо не казва. В понеделник ще давам зор за възлагателното писмо, че колата ни трябва а не може да се ползва.

 

 

Дано

И аз това се чудя - дали с едно възлагателно писмо могат да се извършат 2 отделни ремонта отделени във времето с няколко месеца?

Между другото колко струва челното стъкло на нашите колички?

Редактирано от vp81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това се чудя - дали с едно възлагателно писмо могат да се извършат 2 отделни ремонта отделени във времето с няколко месеца?

Между другото колко струва челното стъкло на нашите колички?

Към 600лв. ама ако си го сменим сами няма да ни възтановят парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 600лв. ама ако си го сменим сами няма да ни възтановят парите.

Това ми е известно - аз за това се интересувам дали с едно възлагателно писмо може сега да ми сменят стъклото, а след 7-ми останалото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може днес говорих с еуратек.

 

Ако си за стъкло ти го ремонтират с приоритет,за ламарини чакаш.

На мен ми определиха дата 11 ноември

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че е така и няма да правят проблеми, че с тези дати направо не знам. Тя моята е и доста пострадала и е надупчена като войнишка манерка, но това едва ли има кой знае какво значение кога ще я оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето резултата от посещението ми в Армеец:

post-235-0-13838800-1405144034_thumb.jpg

А това е челното стъкло на една паркирана до мен Фабия, от ударите и беше паднало огледалото:

post-235-0-88013600-1405144140_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето резултата от посещението ми в Армеец:

attachicon.gif2014-07-11 16.58.50.jpg

А това е челното стъкло на една паркирана до мен Фабия, от ударите и беше паднало огледалото:

attachicon.gif2014-07-11 16.01.26.jpg

Мойта кола изглежда горе доло като фабията. Като за тройка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз съм горе долу като фабията та и по-зле. Боя и ламарини модел петниста хиена  :D

Списъкът с претенциите е до номер 18 и половината са "П", а статусът на щетата на страницата на застрахователя е "очаква документи" - каквото и да означава това. 

Редактирано от vp81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам и аз съм горе долу като фабията та и по-зле. Боя и ламарини модел петниста хиена  :D

Списъкът с претенциите е до номер 18 и половината са "П", а статусът на щетата на страницата на застрахователя е "очаква документи" - каквото и да означава това. 

 

Че на мен дори възлагателно писмо ми дадоха веднага, не ти ли казаха при завеждането на щетата за някакви допълнителни документи - вноска неплатена, някой талон или нещо такова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ми звъннах и ги попитах защо е такъв статуса - казаха ми, че в момента не обработват документите на щетите, само ги приемат. Да се надяваме, че няма да се правят на интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето резултата от посещението ми в Армеец:

attachicon.gif2014-07-11 16.58.50.jpg

А това е челното стъкло на една паркирана до мен Фабия, от ударите и беше паднало огледалото:

attachicon.gif2014-07-11 16.01.26.jpg

 

:(  Поне стъкла нямаш "заминали" ... Ако можеш пусни няколко снимки на твоята кола , най-вече на преден и заден капак и таван ... :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.