Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Как ви изглеждат колите след градушката ?


Recommended Posts

image_28da6091fd93a28a6d28a9047b0e638e3a

 

image_89c88f5d4c23929e5d648e6181a9bf77e3

 

image_ca07e5172c8654a1be8087b2f17a8065d3

 

image_ee4d9018d73e9390e6701ed86e58cae06b

 

Така беше след изправянето :)

Сервиз Изток 

Редактирано от митето
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • vp81

    25

  • otvorkoto

    14

  • shaft

    10

  • mRt

    8

Най-много писали в темата

ТДК-65, ВЕТЕК и други.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моята още не съм я правил, от горното да разбирам ли че ЕТ нямат собствен сервиз за тия неща и карат колите при подизпълнители ?

и това ли са им подизпълнителите: ТДК, ВЕТЕК и др ... каското не ми покрива фирмен сервиз, ама мога да проверя дали някой от другите не е в списъка  :eusa_think:  предполага се да са читави  B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз така бях намислил тази година да направя - да я карам директно по сервизите, вместо да минавам през Еуратек. Обаче се оказа, че при моя застраховател ги няма в списъците и платих 100лв отгоре, за да мога да минавам пак през Еуратек. Досега съм я правил само там - общо взето мисля, че във Ветек е ходила веднъж-два пъти. Другите е била при ТДК-65. И от двамата съм еднакво доволен, малко повече от Ветек - защото там не е мръднала още боята, докато от ТДК-65 имам някои малки забележки, но ще ги оправям тази година. :) 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моята още не съм я правил, от горното да разбирам ли че ЕТ нямат собствен сервиз за тия неща и карат колите при подизпълнители ?

и това ли са им подизпълнителите: ТДК, ВЕТЕК и др ... каското не ми покрива фирмен сервиз, ама мога да проверя дали някой от другите не е в списъка  :eusa_think:  предполага се да са читави  B)

 

Да. ЕураТек ползват за бояджийно и тенекеджийно други сервизи . За каското , зависи в коя компания е и дали тя има сключен договор с въпросните сервизи ;)

 

ТДК-65, ВЕТЕК и други.

 

Поздрави

 

П.С. Моята също е минавала през Ветек (директно с писмо за там) преди 3 год  и съм с отлични впечатления , сега ще видим от градушката... B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в ДЗИ съм и ... имаме БИНГО!

 

269 Ветек ЕООД София жк Връбница, бл. 534, вхД
ет1 ап103
Доверен
сервиз
Иво Петков 0888/527249
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

в ДЗИ съм и ... имаме БИНГО!

 

269 Ветек ЕООД София жк Връбница, бл. 534, вхД
ет1 ап103
Доверен
сервиз
Иво Петков 0888/527249

 

 

Да , ДЗИ има договор за доверен сервиз с ВЕТЕК и с ТДК-65 ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам Ветек!

Като си оставям колата в ЕТ казвам, че искам там да я оправят и досега не са отказвали. И най-важното не си намирам колата с 30-40км навъртяни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в Шкода я оставих и от там си я взех и наистина нямаше навъртяни километри, а къде са я правили незнам и не съм питал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в Шкода я оставих и от там си я взех и наистина нямаше навъртяни километри, а къде са я правили незнам и не съм питал :)

 

Колега , ясно е че щом е в гаранция я оставяш в ЕТ . Просто когато имаш път към Еуратек за нещо , ги попитай в кой сервиз ти е била отремонтирана колата , щом си доволен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ясно е че щом е в гаранция я оставяш в ЕТ . Просто когато имаш път към Еуратек за нещо , ги попитай в кой сервиз ти е била отремонтирана колата , щом си доволен :)

ok

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте,

По препоръка на приятел си закарах Октавията в едно сервизче в Люлин, тъй като доверените сервизи са фраш (бях скептично настроен и пак попитах моя приятел - Къдеее?:))Казва се Инормас Дизайнс. 1-во много се смях, защото отговорника на сервиза беше доста забавен. Реших да им се доверя все пак и не сгреших, колата ми беше готова след 15 дни и изглеждаше супер на фона на това, което и беше причинила градушката. Беше доста лъскава, но не ми споделиха с какъв лак работят, но такъв блясък наистина не очаквах. Много ми хареса как работят, колата ми беше чиста и измита. Застрахован съм в Армеец, с които те не работят, но ми отремонтираха колата по фактурна стойност. Много коректни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след като посетих Ветек и ме разходиха из сервиза, се убедих, че на моята кола и' няма нищо. Даже се чудя дали изобщо да я ремонтирам вече :)) Имаше една фабия, на която боята и беше паднала  :wacko_1:  те това е било градушка, моето е било едър дъжд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята има "3-4" чуканчета по тавана само, които се забелязват доста трудно /само ако знаеш къде да гледаш/ - затова и не се опитвам да я ремонтирам, дори не исках да ги завеждам като щети  :)

 

Определено няма да забравя, обаче гледката в първите няколко минути след стихията... когато аз си карах "въобще не-пострадалата" кола - няма да забравя погледите на хората, които си стояха до колите и гледаха като след война... обесили ръце... изпочупени прозорци, ламарини надупчени, падналите клони и листа навсякъде, всичко...

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си пазя клипчета от градушката,хората,колите.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано тая година няма такова нещо... че не знам :) Да чака докато не се оправят всички коли, че още гледам по улиците има...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз моята я правих във Ветек. Без предните калници и задна лява врата - всичко. Доволен съм като цяло. Това е 3-тият сервиз, който ползвам и вече съм сигурен - за съжаление перфектно боядисване няма. Винаги има нещо, дори и малко. Другото нещо, което вече ме дразни е, че са се появили 3,4 скърцания, които преди ги нямаше. Но явно няма как - тавана, арките и гредите имаха много следи и ги избутваха и след сглобяването пластмасите скърцат. Та мили колеги, ако нямате фрапантни забележки според мен не се занимавайте да ги правите - после много нови звуци се появяват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.