Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на мощен, компактен автомобил, 4х4, ръчка


stefan l

Recommended Posts

в последния Автобилд има сравнение на Голф R с БМВ 135i и Сеат Леон FR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 156
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stefan l

    46

  • bega4kata

    27

  • Milen Dimitrov

    7

  • PUF-PAF

    6

Най-много писали в темата

Testverbrauch – CO2 8,9 l S – 211 g/km 8,5 l SP – 200 g/km 9,0 l SP – 214 g/km

Само 0,5 л разлика в разхода в сравнение със Сеата - явно последния халдекс добре са го пипнали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Testverbrauch – CO2 8,9 l S – 211 g/km 8,5 l SP – 200 g/km 9,0 l SP – 214 g/km

Само 0,5 л разлика в разхода в сравнение със Сеата - явно последния халдекс добре са го пипнали.

 

това не са ли лабораторни глупости

реално ще е много различно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз четох четох и не видях защо е необходимо 4х4???  Сеат Леон Купра и си готов. Бие Голф R нищо че е 4х4. Като цена ще е по добре. Гледал си АМС  като тестваха Леона, бяха много доволни как се държи на пистата. Имало страхотно шаси. Механичен диференциал ли там какво беше, много го хвалиха. По лек е , без тоя 4х4 топуз.  Колко пъти ще усетиш на Голфа , това 4х4??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз четох четох и не видях защо е необходимо 4х4???  Сеат Леон Купра и си готов. Бие Голф R нищо че е 4х4. Като цена ще е по добре. Гледал си АМС  като тестваха Леона, бяха много доволни как се държи на пистата. Имало страхотно шаси. Механичен диференциал ли там какво беше, много го хвалиха. По лек е , без тоя 4х4 топуз.  Колко пъти ще усетиш на Голфа , това 4х4??

 

Веднага се усеща разлика с 4х4 и без него. 

Аз само на мястото на колегата щях да го купя автомат  :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 220-коньовия турбобензин му дават 350н/м още от 1500 оборота, което мен напълно ме удовлетворява. Друг е въпроса, че го няма (и сигурно няма да го има) на 4х4 на шаси на Г7 или производните му.

 

Това е ново за мен. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не са ли лабораторни глупости

реално ще е много различно

Не, това е реален разход в теста. AMS, при техните тестове, също съобщават какъв разход е дало даденото возило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Много изпипан автомобил! Лентата във фара и третия стоп много ми харесват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Дифузорите отзад мноооого ме кефят. И 400 те коня - също!

Тогава ще стане истина вицът за пернишкия Голф - дето на светофарите отлепя Ламботата и Поршетата.

Само такаааа!

И е време и Шкода да пуснат някоя такава здрава резачка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ако имаш възможност и си решил , взимай Голф Р. Това е жесток автомобил,който  категорично не бих го сравнил със Сеат 280, ако ще и испанския дръгел да е по-бърз на писта с 1-2 супер маловажни секунди. И 4х4 е по-добре от предно...винаги. Просто компромиса е по-малък както и да го погледнеш, а фъна е доста по-голям. Сериозна кола с предно няма, факт...Аз си мечтая за О3РС, защото нямам възможност дори да си мечтая за Голф Р,но ти ако можеш,  няма какво да говорим...

Редактирано от bubaru
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От повече от месец имам сериозен проблем с дисковите хернии, така че не смея да планирам нищо, още повече че нещата отиват към операция...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам, този двигател 2,0 TSI, който слагат на Голф Р с 280к.с същия ли е който ще слагат на Супърб 3?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От повече от месец имам сериозен проблем с дисковите хернии, така че не смея да планирам нищо, още повече че нещата отиват към операция...

Да се оправиш бързо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От повече от месец имам сериозен проблем с дисковите хернии, така че не смея да планирам нищо, още повече че нещата отиват към операция...

Колега, прочети за скенар терапия. Баща ми имаше проблеми с дискова херния, пробва всякакви лекарства, физиотерапии, лазер терапии, инжекции озон и какво ли още не. За съжаление няма терапия която да помага на всеки. Накрая след консултация с няколко лекари и професори го насочиха към операция. Той обаче не искаше да се оперира веднага,защото операцията е рискована и продължи да търси алтернативен вариант. Тогава прочете някъде за въпросната скенар терапия и реши да пробва. На втория курс от лечението се подобри чувствително и сега след три курса почти няма проблеми. Той ходи на терапия в Пловдив, но има и координати на лекар в София. Ако искаш мога да ти изпратя телефона на лекаря. Бързо оздравяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря!

Драгомир - не знаех за тая терапия и определено ще я пробвам! Може би имаш пред вид това http://chiron-med.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=37&Itemid=77

Редактирано от stefan l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анелия скенар терапия 0988832766 това е телефона на лекарката от София. Естествено не е единствената, която се занимава с този вид терапия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.