Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на мощен, компактен автомобил, 4х4, ръчка


stefan l

Recommended Posts

Честито и от мен!

Може ли да споделиш малко повече впечатления относно мотора?

Голфа няма ли DDC амортисьора?

Мерси! Моторът до около 2500 оборота дърпа като Октавията ми и след това вече има повече ряз.

DCC (adaptive chassis control) не съм поръчвал.

 

Абе екстра си е на 17ките, не им се връзвай. Ти тая кола си я взел да я караш, не да я снимаш. Да ти е честита.

Мерси! И що да се връзвам - просто си комуникираме :)

 

 Честита кола! Да е все така пъргава и лъскава! 

На мен ми е интересно как се държи колата в завоите, примерно при подаване на поовечко газ? Ако може клипче (дори с цензуриран километраж) да видим как се движи колата. Сигурно в момента се кара бавно и внимателно, но от време на време трябва да се дава свобода на тези 300 коня  ;)

Мерси! Като се подаде повечко газ, се включва и задния диф и се усеща як тласък в гърбината :) Само от 3 дена я карам колата (пазих оригиналните гуми и джанти, които са в продажба), така че още доста разработване има.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 156
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stefan l

    46

  • bega4kata

    27

  • Milen Dimitrov

    7

  • PUF-PAF

    6

Най-много писали в темата

:D  :D Съдейки по реакцията ти, май до последно си се съмнявал, че ще сработи.  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Имаше няколко неуспешни опита, докато разбера, че трябва да е активиран адаптивния круз контрол, за да действа тая екстра за застаряващи рацери :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.