Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на мощен, компактен автомобил, 4х4, ръчка


stefan l

Recommended Posts

   Стефан, съжалявам да чуя за дисковата херния. Много, много неприятно. Операцията е краен вариант. Иди във ВМА в "Гръбначен център" на преглед, удрят някакви инжекции. По-миналата година един приятел беше закъсал много с дискова херния - откарах го на инвалидна количка, но след една седмица във ВМА сега е като нов. Бързо оздравяване.

 

   Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 156
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • stefan l

    46

  • bega4kata

    27

  • Milen Dimitrov

    7

  • PUF-PAF

    6

Най-много писали в темата

малко сигурно изместваме темата, но аз също съм бил пациент в гръбначния център на ВМА заради дискова херния на лумбалните прешлени и при мен нещата се получиха на 90%, при майка ми нa 50%. Не пречи да пробваш и дано при теб е сполучливо и се оправиш бързо (самото лечение не е достатъчно, терапията след него и спазването на някои елементарни правила след това ти гарантират максимален дълготраен ефект)

 

Тия мощни зверчета нямат ли лумбални настройки по седалките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Гоуфо е поръчан!

Към много дългия списък със серийно оборудване прибавих:

адаптивен крузконтрол

автом. прибиране на огледалата

парктроник - преден и заден

Цвят - бял, но покривът се предвижда да бъде фолиран.

Туй то!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички колеги, които ми пожелаха бързо оздравяване!

Операцията беше преди 22 дена и лека-полека се връщам към нормалния живот . Надявам се и аз, както колегата superba, да стигна до 90% оправяне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,Стефане!

Много се радвам,че се възстановяваш успешно,пък новата кола ще те стимулира още повече.

Айде,че и летния сезон почва и да влезеш в същата форма на тенис корта.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Стефан!!!

Вече се чудех, какво се случва с теб, но се чувствах неудобно да те притеснявам.

Желая ти, бързо възстановяване, на 100 %!!!

Когато можеш и естествено ако желаеш, драсни някои ред, да споделиш.

П.С. Щях да забравя - честито за поръчката и леко чакане. Поне ще си имаш занимания, докато дойде "Гоуфо"...:)

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две хубави новини наведнъж!

Радвам се за теб и скорошно оздравяване!

Има оправия в тоз живот ........

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, отново благодаря за хубавите пожелания!!!

Ники, вече успях да поиграя тенис няколко пъти, но все още съм доста слаб...Преди операцията болката беше в левия крак, сега е в десния, но по-скоро е тазобедрена става...може и да е дископатийна, може и да е мускул и сухожилия..., а най вероятно е комбинация и от трите...Хубавото е, че на корта забравям за болката.

Ако някой колега има мнение или съвет относно болежките, моля да го направи на лично, за което предварително благодаря.

Редактирано от stefan l
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане, радвам се, че си добре и се възстановяваш! Честито и за ГоУфа, страхотна машина ще е:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Стефане!!! Леко чакане и бързо и пълноценно възстановяване ти желая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак благодаря на колегите за хубавите пожелания!!

Относно чакането - нормалните 3 месеца, но г-н Пресняков (дилърът) загатна за по-къс срок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гоуфо е поръчан!

Към много дългия списък със серийно оборудване прибавих:

адаптивен крузконтрол

автом. прибиране на огледалата

парктроник - преден и заден

Цвят - бял, но покривът се предвижда да бъде фолиран.

Туй то!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...най-вече аз :) Още от сега се чудя, къде точно трябва да се барне в компа, че да се изключи звуковият генератор :eusa_think:

Сами, помагай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Преди мално ми се обади г-н Пресняков от Порше с хубава новина - Голфчето ще пристигне до края на седмицата!

Помолих го веднага след като се разтовари от автовоза, да ми се обади. Едно че трябва да се разберем за плащането и регистрацията в КАТ, но за мен по-важното е да му снимам километража и да не се кара от разни "изпитатели".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, познавам го просто. Като си писахме с теб в началото се канех да те пращам при него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.