Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Простотията българска или тема за чесане на пръсти.


The Best Forman

Recommended Posts

Днес гледах новините в които обявиха постиженията. Спряха се на затваянето на специализираната прокуратура и ... това е. Другото били планове, ама не станали. 

@Logrus, проблема ни е, че вярваме в месии. Тоя да ни оправи, ония да ни оправи, ама ние да свършим работа - не. И вЕрваме. ВЕрвахме на царО, вЕрвахме на СлавитУ, вЕрваме на Киро, вЕрвахме на Боко и ... накрая все рИвем. И, най-странното, не гледаме резултати, а гледам де не е този или онзи. Абе винаги си имаме виновен :(

 

Ох, млъквам за известно време. Май така е най-добре, че Миро пак ще ме подхване, че съм гербаджия, а един друг ще обясни, колко сме енергийно независими :D  

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.5k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    267

  • tuningmania

    190

  • The Best Forman

    178

  • Izolini

    154

Преди 9 часа, zloQQ написа:

@Izolini, Ице, това не е вторачване :)

Това беше лош PR! И то, много лош! Както и лош PR по отношение на вота на недоверие. Ясно беше, че ще падне правителството. Трябваше да хвърлят оставката, а не да поемат срамът, да бъдат първото правителство в съвременната история (извинявам се, но не знам дали е имало друго такова,за това пила "съвременната"), което да е било свалени с вот на недоверие. И да обяснява, че бил горд, щото го свалили некви простаци. Малоумна работа. Определено не трябваше да е премиер.

10EP.gif.35fc776a8bf0a95afe6c0705081eed29.gif

 

Преди 9 часа, Logrus написа:

И като си говорим за годинки - то и твоето ЕГН не започва с 9, та можеш да се върнеш и по-назад - кеф ти Костов, кеф ти Виденов.....абе чичковци сме си - и Татовото време помним. 

Чаво, не знам защо мешаш Костов в цялата редичка нещастници - при него хем се прибираше, хем определено България направи огромен икономически скок, най-малко отървавайки се от безбройните гнили държавни предприятия. То и Виденов, като личност, беше единствения премиер който се опитваше да ограничи кражбите на своите министри. 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, PRR написа:

@Logrus, проблема ни е, че вярваме в месии. Тоя да ни оправи, ония да ни оправи, ама ние да свършим работа - не. И вЕрваме. ВЕрвахме на царО, вЕрвахме на СлавитУ, вЕрваме на Киро, вЕрвахме на Боко и ... накрая все рИвем. И, най-странното, не гледаме резултати, а гледам де не е този или онзи. Абе винаги си имаме виновен :(

 

Има си една критична маса от С У В Е Р Е Н А, която се мести с всеки нов и по-голям проект. Ти си ги изброил. Характерното за тая маса е ниският социален статус и пълната абдикация от разбиране за това, че живота им не е шибан заради тия в Парламента. И че който и да дойде, те пак ще са зле.

Като човек, който не взима нищо от държавата и не зависи от нея извън нормалните норми (плащане на данъци, а-у), аз се радвам всеки път когато няма правителство. Емпирично е доказано, че липсата на постоянно правителство по-скоро помага от колкото да вреди. Имаше едно икономическо обследване в Испания. Не помня от кои години беше, ама някъде между 2010 и 2020г. Бяха увиснали без правителство за доста дълго време. И държавата претърпя бум и постави рекордни икономически показатели.

Та както обичам да казвам, ония там в НС и в МС са само за да пречат и да преразпределят (нескопосано) нашите си пари. Ами мисля, че мога много по-добре аз да си ги управлявам...

Държавно трябва да остане само:

- Отбрана

- Полиция и сигурност

- Съд

- КЗК

ВСИЧКО останало трябва да е частно и да се остави на регулацията на свободния пазар.

 

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, sauber написа:

 

Има си една критична маса от С У В Е Р Е Н А, която се мести с всеки нов и по-голям проект. Ти си ги изброил. Характерното за тая маса е ниският социален статус и пълната абдикация от разбиране за това, че живота им не е шибан заради тия в Парламента. И че който и да дойде, те пак ще са зле.

Точно така! Все чакат/избират някой, който да ги "оправи"! И ги оправят :) Надеждата тук е - избираме ги тея и всичко се оправя, а ние продължаваме да си лежим и да грухтим... Ако не стане - ще избираме следващите.

На тоя "суверен" (тази част от него де) - няма как да му обясниш елементарни неща! Тех требе да ги "оправи" някой! Те не искат да зависи нещо от тях, освен пускането на бюлетината. Искат да е като "на запад", ама като стане дума да се напънат малко и да дадат от тях нещо, с което да станат по-добре - веднага изникват безброй причини и оправдания, защо не могат... Лошото е, че тази част, тея плужеци са...много...

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, zloQQ написа:

 Надеждата тук е ...

Има и един друг момент - все още има хора, които гласуват по съвест и точно за тях е това по-горе - гласуват за някой нов с НАДЕЖДАТА, че ще е по-добър от предишните. Естествено, повечето пъти не се случва.

Преди 3 часа, sauber написа:

Държавно трябва да остане само:

- Отбрана

- Полиция и сигурност

- Съд

- КЗК

ВСИЧКО останало трябва да е частно и да се остави на регулацията на свободния пазар.

 

И КЗП.

Иначе съм съгласен, но тук трябва да играе яко и закона срещу монополите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да съм "защщитник" на Миро , посочете ми нещо "построено/ремонтирано" от Бойко , което не се нуждае от ремонт или реконструкция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, The Best Forman написа:

Без да съм "защщитник" на Миро , посочете ми нещо "построено/ремонтирано" от Бойко , което не се нуждае от ремонт или реконструкция.

Къщата му? Тази в БарЦелона и другите за които не се е казало нищо, все още :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Без да съм "защщитник" на Миро , посочете ми нещо "построено/ремонтирано" от Бойко , което не се нуждае от ремонт или реконструкция.

Без да съм противник на Миро, посочете ми нещо построено от другите, което не се нуждае от ремонт :D 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @PRR - Понеже Слави Трифонов ТИ е бил ясен от Ден първи, това показва, че си много добре запознат с Политиката. Я кажи тогава, когато ТИ гласува за първи път за Бойко Доганов, какви негови професионални характеристики ТИ харесаха, че го подкрепи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Logrus написа:

Има и един друг момент - все още има хора, които гласуват по съвест и точно за тях е това по-горе - гласуват за някой нов с НАДЕЖДАТА, че ще е по-добър от предишните. Естествено, повечето пъти не се случва.

И КЗП.

Иначе съм съгласен, но тук трябва да играе яко и закона срещу монополите. 

 

Не давам! Само КЗК за да има истЕнска конкуренция. При истинска такава, КЗП е излишно, щото пазара наказва сам.

 

Преди 2 часа, The Best Forman написа:

Без да съм "защщитник" на Миро , посочете ми нещо "построено/ремонтирано" от Бойко , което не се нуждае от ремонт или реконструкция.

 

Тва е малко "Ти и брат ти чисто нов потник му ебахте майка за 5г.". :)

Колко добре или зле се строи, трябва някой истЕнски експерт да се произнесе. Сиреч не ония, дето са "експерти по пътна безопасност" или такива, които са заинтересовани да кажат едно или друго. Тва е много комплексно нещо, много фактори играят.

Примерно аз минавам често по южната дъга, която вероятно е най-натоварената пътна отсечка в България. Ми не е мръднала.  Изключваме нивото на шахтите, което по всичко изглежда, че никога няма да е нормално в България. :D Знам ли. Където карам по ново и ремонтирано, по-скоро е ОК.

Редактирано от sauber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, tuningmania написа:

До @PRR - Понеже Слави Трифонов ТИ е бил ясен от Ден първи, това показва, че си много добре запознат с Политиката. Я кажи тогава, когато ТИ гласува за първи път за Бойко Доганов, какви негови професионални характеристики ТИ харесаха, че го подкрепи?

 

Криндж, за Янев ли ще си сега? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, sauber написа:

 

Не давам! Само КЗК за да има истЕнска конкуренция. При истинска такава, КЗП е излишно, щото пазара наказва сам.

 

 

Тва е малко "Ти и брат ти чисто нов потник му ебахте майка за 5г.". :)

Колко добре или зле се строи, трябва някой истЕнски експерт да се произнесе. Сиреч не ония, дето са "експерти по пътна безопасност" или такива, които са заинтересовани да кажат едно или друго. Тва е много комплексно нещо, много фактори играят.

Примерно аз минавам често по южната дъга, която вероятно е най-натоварената пътна отсечка в България. Ми не е мръднала.  Изключваме нивото на шахтите, което по всичко изглежда, че никога няма да е нормално в България. :D Знам ли. Където карам по ново и ремонтирано, по-скоро е ОК.

Значи ти си сляп и пътуваш на летящо килимче .. или по-скоро сляпо вярваш , че това е нормално - да се ремонтират шест тунела повече от пет години , да се ремонтират тунели година след пускане в експлоатация , да се ремонтира булевард година след ремонта му , да се ремонтира участък от "магисрала" по-малко от пет години след пускането и в експлоатация и др. 

Явно си достатъчно малък , за да не познаваш първообраза на Бойко и ако си гласувал и веднъж за него , значи нямаш право да говориш за демокрация и свобода на словото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, tuningmania написа:

Дo @sauber - За който е против Русия.

 

Значи ГЕРБ, ДБ и ПП ?

 

преди 19 минути, The Best Forman написа:

Значи ти си сляп и пътуваш на летящо килимче .. или по-скоро сляпо вярваш , че това е нормално - да се ремонтират шест тунела повече от пет години , да се ремонтират тунели година след пускане в експлоатация , да се ремонтира булевард година след ремонта му , да се ремонтира участък от "магисрала" по-малко от пет години след пускането и в експлоатация и др. 

Явно си достатъчно малък , за да не познаваш първообраза на Бойко и ако си гласувал и веднъж за него , значи нямаш право да говориш за демокрация и свобода на словото ;)

 

По-скоро нямам работа по проблемните участъци. А ако тунелите, които визираш са на Хемус, те са в ремонт от както се помня...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @sauber - Този "ГЕРБ" който 12 Години не пипна "Лукойл" и построй Турски Поток ли е Против Русия? Пробвай пак..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Кире ко точно ремонтира/построи за 14 месеца? Не, че нещо ама да видим кога ще е за ремонт и да имаме база за сравнение.
Правенето на НИЩО не е правене на НЕЩО, съответно това НИЩО не е НЕЩО, което ще се нуждае от ремонт.....и не стига, че и аз почнах да пиша като МиРо, ами и сега ще взема да излезна защитник на Кире. ? 

Лично аз ежедневно минавам по ОколоМръсното - от Симеоновско до Черни връх (или България) и обратно, а и доста често ползвам продължението в посока Горубляне, Лозен, Цариградско.... и освен споменатите канали (ми че те са си така у нас от аспарухово време) нямам забележки. Даже бих казал, че карам с кеф от там - особено след като тежкотоварният трафик го пратиха оттатък София ? Пък по мои спомени Кире още не бараше задницата на ЛБ кога ги правиха....

П.П. Аз че съм на годинки верно, ама ....абе някой помни ли кога за последно са били отворени всички тръби, на всички тунели по многобройните ни магистрали? Че на мен този момент ми се губи в мъглата на времето

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Logrus написа:

П.П. Аз че съм на годинки верно, ама ....абе някой помни ли кога за последно са били отворени всички тръби, на всички тунели по многобройните ни магистрали? Че на мен този момент ми се губи в мъглата на времето

 

Междудругото, покрай пускането на ремонтирания Ечемишка (ако не бъркам), бяха пуснали едно "разсекретено" филмче. Беше за строителството му по време на комунизма. Еми 'ората са пердашили едно към гьотере. Някакви тунелни инжинерни коментираха, че е правен колкото да стане и сега (към оня момент) трябвало в общи линии да правят всичко на ново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Logrus написа:

Лично аз ежедневно минавам по ОколоМръсното - от Симеоновско до Черни връх (или България) и обратно, а и доста често ползвам продължението в посока Горубляне, Лозен, Цариградско.... и освен споменатите канали (ми че те са си така у нас от аспарухово време) нямам забележки. Даже бих казал, че карам с кеф от там - особено след като тежкотоварният трафик го пратиха оттатък София ? Пък по мои спомени Кире още не бараше задницата на ЛБ кога ги правиха....

По време на първия цитиран участък Бойко беше още кмет и почти всеки ден беше там. По това време още не беше станал безсмъртен и умееше да изслушва хората и да решава проблеми, а не само да говори. Това е и отговора на въпроса на Миро (Миро, знам че беше към Пепи, ама нали може и аз да си кажа?)

Преди 18 часа, tuningmania написа:

Я кажи тогава, когато ТИ гласува за първи път за Бойко Доганов, какви негови професионални характеристики ТИ харесаха, че го подкрепи?

Та тази част на СОП е вече на 15 години и съм горд, че фирмата в която работех тогава го е правила. Бившата "Магистрала Люлин" също е строена по негово време (от същата фирма :D) и е в изрядно състояние.

Преди 17 часа, Logrus написа:

П.П. Аз че съм на годинки верно, ама ....абе някой помни ли кога за последно са били отворени всички тръби, на всички тунели по многобройните ни магистрали? Че на мен този момент ми се губи в мъглата на времето

Аз, аз! Минавал съм ЕДИН ПЪТ по Хемус в такива "условия". Не само всички тръби, а дори нямаше един затворен участък от край до край. Беше някъде през втората година на управлението на Мадридския Крадец, когато беше приключено всичко, започнато по времето на Костов и вече - също като при сегашните - се правеше "НИЩО", а се крадеше през игрЪ с външния дълг и подобни. Ако Корчо и КоКорчо бяха останали до пролетта сигурно пак щяхме да изпитаме това "удоволствие".

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, tuningmania написа:

До @PRR - Понеже Слави Трифонов ТИ е бил ясен от Ден първи, това показва, че си много добре запознат с Политиката. Я кажи тогава, когато ТИ гласува за първи път за Бойко Доганов, какви негови професионални характеристики ТИ харесаха, че го подкрепи?

Миро, да, от ден едно ми беше ясен СлаФчо. Няма как комплексиран чалгар с визия и поведения на мутра от 90те да свърши нещо. Още при заявката му за влизане в политиката го казах. Е, някои вЕрваха ;)

Същата работа с Киро-простото. Да ми говори за спазване на закона, при положение, че той не спази основния закон, защото "не бил хубав" говори, колко му пука за законите ;) 

И за царО казах, че е грешка, ама и там беше ясно.

 

Е, на вЕрващите в месията не им е ясно. Те търсят някой, който да задоволи хейтърските им страсти ;) 

 

И на Бойко не му харесах нищо. И сега не го харесвам. Просто беше най-малкото зло. И, предвид сключената коалиция с БСП, от която няма по-голям представител на "статуквото", и желанието да се продължи управлението с купените депутати (ти да помниш друг да си е пазарувал депутати?), май скоро (за съжаление) пак ще е най-малкото зло. Защото коалиция включваща БСП, ДПС, ИТН и Възраждане означава крах, преди да е станало каквото и да е. Простичко е. Припомни си историята от последните 33 години и ми кажи управление в което е участвало БСП и да не е завършило с крах. Запитал ли си се защо? Простичко е, ще ти подскажа - защото там където е БСП там са и кражбите, соц раздаването на "блага" и опразването на хазната. А кой се коалира с тях? Позна! ДПС ... та дори се целуваха уста в уста лидерите им. Или забрави? Ох, да, забрави. По-лесно е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Южната дъга е перфектно изпълнена! Северната от друга страна...вече е ремонтирана... След Чепинци в посока Варна/Бургас имаше трапове, където почти половината кола потъва. Над 50 см дълбоки. И в двете посоки. И коловози... А в отсечката от кръговото за Божурище в посока Перник - до кръговото за Суходол - който иска веселба, да хване средната лента ?

Отделно, ремонтите в София, правени по 2 пъти (трасето на трамвай 5, трасето на трамвай 7) и като цяло, ремонтите на инфраструктурата...Ами - трагикомедия е! Велоалеи...? Озеленяване...?

Тея, "новите" дето бяха до оня ден на кУр-милото на Бг - нищо не направиха (построиха) - факт! Само се чудя, защото се оказаха с подписани договори от предишното управление с фирми и раздадени безброй пари на, очеизвадно "наши" хора - демек - пари за магистралата има, дадени са от бб, но Кирчо требе да отговаря явно, защо няма пари и не се строи, или защото наличните средства отидоха за не много смислени социални помощи като добавки за пенсии, намаляване на данъците за родителите с деца (и други бенефити, като безплатни детски градини и ясли).

Никой не отрича, че бб направи и не малко добри неща, макар баш т'ва да се очаква за управление, което е ХХ години начело. Но с такива (аре, и аз ще я ползвам тая дума) "опорки" да излизате, че новите не са направили нищо за 6 месеца... Ами - не е релевантно си мисля. С предвидените и раздадени пари за Хемус - какво е останало в "касата", за да се продължи строежа на магистралата? Или трябваше да бръкнат да вземат от пенсиите, за да има средства? Строители дето са си изпълнили договорите, все още не са си получили парите и протестираха (някои с огромно основание), но други явно са взели предварително некой лев (който държавата изглежда няма да успее да си върне), ама новата власт е виновна явно и за това.

Ясно е, че тая коалиция нямаше как да успее - хем социална политика, хем десни управници... Такова животно - нема. Много грешни решения, малоумни изказвания и изпълнения... Аз искам да видя ако спечелят следващите избори, какво ще стане, когато продължат реформите, които започнаха. Желание имат - поне го заявяват. Ще чакам изпълнението. Все ми се струваше, че има и читави хора в тая партия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zloQQ написа:

- наличните средства отидоха за не много смислени социални помощи като добавки за пенсии, намаляване на данъците за родителите с деца (и други бенефити, като безплатни детски градини и ясли).

 

- но други явно са взели предварително некой лев (който държавата изглежда няма да успее да си върне), ама новата власт е виновна явно и за това.

 

- Все ми се струваше, че има и читави хора в тая партия.

 

- Да. И за това официалната инфлация в България е с 10% по-висока от...ми целия свят кажи речи.

 

- Новата власт в лицето на ИТН направи всичко възможно да им доналее. Ама не успя. И щото не успя, фръцнаха се и аре. Щото те освен да изпълнят тези поръчки и да защитят тези интереси, друга роля в политиката нямат (ИТН).

 

- Объркал си се жестоко. Тоя Политически Проект е пълен с напълно неадекватни уонабита, които са с лъскави дипломи, някои от тях и с лъскави CVта (но голяма част без никакви CVта, даже и сервитьори не са работили), но без абсолютно никакво покритие. ПП е пълна до горе с хора, които не просто нямат представа от политика и управление. Те нямат представа за реалният свят. Огромната маса от тях са цял живот грантаджии по някакви НПОта или работили в компании, които са такива грантаджии. В общи линии, професионално подготвени послушници, които както се видя не стават за абсолютно нищо. Добре че беше оня вмирисан комуняга Рашков, че чат пат да прави кризисен ПР. Иначе и толкова нямаше да изкарат...

 

На тоя етап изглежда, че ще се явят на изборите с другите такива (ДБ). Да се дозатриват и да се махат. Жълтопаветни, либерални, сояджии...

 

Естественият цикъл на тия капути е:

Бойко е виновен
?

Махат Бойко

?

Нищо не правят

?

Гешев е виновен (ние сме тука)

?

Гешев изчезва

?

Нищо не правят

?

Тоя народ е прост и няма как да ни разбере, за това нищо не става

?

Изчезват в забвение, с квото са успели да тафят

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-високата инфлация при нас не е толкова заради политиката (социална, икономическа и т.н.) - че има заслуга правителството е ясно, а по-скоро, защото масово, без резон и понятие "Защо?", цените скочиха до небесата. И всеки гледа да налапа с големия черпак, щото..."няма чипове" :)

Лакоми, непочтени и озлобени - пълно е с такива хорица/бизнеси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спекула че има е ясно, ама...

 

1. https://www.pariteni.bg/novini/bitovi-smetki/firmite-shte-plashtat-dvojno-po-visoki-smetki-za-tok-ot-iuli-242899?fbclid=IwAR0Szk9YVsl4UyPB8zS9jeRXzE0CSAyR5yukO6FwEGsc9gHOemiZeUspayA

2. https://dividend.bg/finansi/na-zhivo-deputatite-podpechatvat-915-mln-lv-dopalnitelni-razhodi?fbclid=IwAR3b_b7DYq4sS2N2rT0r2OBaiYpQWy4LaGe7TOWxRke0fr8JyFUcC4Pk6VU

 

Ей ти два примера. Освен, че това е основния двигател на инфлацията, изглежда, че е повече от реално да чукнем 20% плюс...

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, zloQQ написа:

Отделно, ремонтите в София, правени по 2 пъти (трасето на трамвай 5, трасето на трамвай 7)

Няма такова нещо - трасето на "петицата" не е ремонтирано от 10ки години, само е подбивана баластрата на проблемни места и е кърпено.

Трасето на "седмицата" беше на 2 етапа - първия се завърши за 2 пъти по-кратък срок от този на "петицата" съпоставяйки и дължината на трасето. Когато трябваше да се започне втория (от Гешов до Витошка) СО казаха "спираме, щото имаме планове за кръгово на Гешов и сега ще препроектираме всичко, чакайте". А материалите за този етап вече бяха купени от изпълнителя. Освен това Данчето по това време глобяваше всички фирми наред за да се тупа по гърдите (то после всички глоби падаха в съда, ама това по медиите не излизаше) и изведнъж въпросния изпълнител се оказа назад с над милион. И докато чакаше да се "напроектират" с онова висящо на ванти кръгово, глътна вода и взе, че умря. Щото банките не чакат общината да се наобщинари, те си искат парите.

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пуснах телевизора за първи път от доста време и го загасих бързо-бързо. Чух две неща - ще гоним 70 руски дипломата... напълно излишна и опасна провокация, която дори не искам да коментирам. И другото - 25 ст. щяла да плаща държавата отстъпка за горивата. Това също мисля, че по-добре да не го коментираме.

 

Друго си мисля обаче - толкова ли е трудно бензиностанция Х да пусне 1-2-Х колонки предвид размера й изцяло на самообслужване? Съответно с цена ХХ стотинки надолу в сравнение с колонките, където служител ти сипва? С един пост терминал директно на колонката и без никакъв контакт с персонал? Няма да се учудя ако  реалната отстъпка ще е дори повече от тези 25 ст. Това са неща, които ги има на много места, защо просто, най-малкото, не се оглеждаме за добри практики, които от години съществуват? Дори не е необходимо да ги измисляме.

 

ЕКО на Шипченски в София, което често ползвам - на нощни смени често са по 3-ма служители. Еми не е нормално. Освен това защо трябва всички (или почти всички) бензиностанции да са денонощни? За какво да плащаме този излишен лукс? Това и в най-развитите западни държави го няма. Колко разходи ще се спестят за заплати, нощен труд, електричество и т.н. ако не е денонощен обекта? Или може би през нощта се изсипват маса хора да зареждат може би... Колонка на самообслужване на бензиностанция в БГ, която не работи денонощно - колко надолу може да е цената реално ако се мисли наистина за хората?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.