Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тема за поръчани нови автомобили


Recommended Posts

@ Filip - колко ти излязоха Turbine джантите за вторият комплект? Superb е доста по-качествен и скъп, мен и Октавията ми се стува огромна за градско в София. 

@ Rosen - честита придобивка! Със здраве да си я карате. На пуснеш снимки. Как ти се струва двигателят спрямо предишния 1.8Т?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.3k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    79

  • Milen Dimitrov

    59

  • Германеца

    43

  • mirizlivpor

    40

Най-много писали в темата

По 344лв всяка. Цената е такава, защото ги включих като допълнителна поръчка към колата. Иначе можеш да си ги поръчаш отделно, но цената е около 500лв за брой.

Редактирано от Filip Andonov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди си мислех че 1,8Т е перфектния двигател и това беше една от причините да не направя тест драйв на 1,4 случайно да не се разочаровам. С 1,8 за 10-те години не съм имал никакъв проблем само смяна на масло и веднъж гарнитура на капака. Вървеше перфектно но си искаше обороти и за бързо изпреварване задължително предавка надолу докато в момента можеби ми се струва но мотора поема много по рано и то на 6-та .Сега при първото ми пътуване веднъж само при изпреварване и то на 3 автомобила включих 5-та и то не защото беше нужно а просто още не познавам автомобила и като допълнение изпреварването стартирахме с едно БМВ а когато се прибрах в лентата  то беше на 30-40метра по назад просто много добра динамика.Единствено шума на двигателя ми се струва по-висок над 2000 оборота но не и по-шумен от 1,8.Това са първи впечатления и дано занапред е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато чакам да дойде колата, си взех този байк. Снимката е от нета, моето още е в кашона и мирише на ново. За разлика от Октавията, това е с ръчни скорости :) Пристигна до София за около седмица, защото го имаше налично в Еуратек Варна.

skoda-mtb-29-2016-izmir-otoshow.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, интересно ми е и на мен цената и ако може - окомплектовката. Тъкмо да направя един подарък ако ми допадне като цена...

А дали имат други байкове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези байкове обикновено ги събират с нисък клас компоненти, а ги продават на цена като за среден.

Това, че имат лого на марката не ги прави по-добри. Да не се обиди сега колегата, но тези байкове са за каране в парка и да се фукаш пред неразбиращите.

И на мен ми е интересно с каква окомплектовка е все пак.

Със здраве да се ползва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много загадъчно и странно е горното мнение.....

Цени и всички подробности - Skoda.cz/e-shop

Понеже имам и друго колело, Cube, което е същия клас MTB, мога да кажа че Шкодата не отстъпва по нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една обява на шосеен велосипед среден клас, всяко звено и част са изписани.

http://scott.bg/magazin/14-velosipedi/шосеен-велосипед-scott-speedster-10-2017/

Накрая и теглото 9,16кг!

Това желая да видя от марката Шкода!

Нещата при велосипедитеса по различни от при автомобилите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Привет на всички .Нов съм във форума и имам много въпроси да реша докъто ми дойде новата Октавия към края на януари.

Та първо коя застрахователна компания да избера.(колата не е на лизинг).Трябва да направя застраховка преди регистрация .(и каско и гражданска)

После от Еуратек ми казаха , че няма да дължа еко такса??? 

Извинявам се ако вече има такава тема 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма еко такса, защото Еуротек имат собствен завод за рециклиране на стари автомобили.

 

ГО се прави преди регистрация в КАТ и се вписва № на рамата. Така остава за първата година /няма вписан № от КАТ/.

 

Добре е ГО и Каско да са при един застраховател - дават намаление за Каско.

 

Аз съм в Булстад, но като чета общите условия "не плащат". Такова е и мнението във форума.

 

Който иска повече в Армеец или Алианц.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  , дано само сърдитата лелка на гишето в КАТ знае това , а за каското дали важи пак само номера на рамата ?

Редактирано от Kr.Nikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

ГО се прави преди регистрация в КАТ и се вписва № на рамата. Така остава за първата година /няма вписан № от КАТ/.

 

 

Това не е съвсем така.След регистрация се прави добавък към застрахователната полица.

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма как , колата ми я доставят до Г.Оряховица .От там трябва да я закарам в В.Търново на ход с транзитни номера .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каско се прави след регистрация в КАТ.

Това не е вярно. Когато купих моята кола, още преди регистрацията направих застраховка "Каско" в "Армеец", като беше необходим само VIN номера и застрахователна сума. След регистрацията в КАТ от "Армеец" отидоха в "Еуратек", снимаха колата, талон и пр. и пр. (не съм наясно какво точно, защото с всички неща по застраховката се занимаваше застрахователният ми агент) и издадоха добавък към каското. До предаване автомобила на клиента от страна на "Еуратек" рискът от погубване (в т.ч. и кражба, грабеж) на автомобила е за продавача. Така че, г-н Николов нека да не се притеснява.

П.п. Препоръчвам "Армеец" както застрахователна компания - за новите автомобили до 3 г. възраст, при настъпване на застрахователно събитие, са перфектни.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, интересно ми е и на мен цената и ако може - окомплектовката. Тъкмо да направя един подарък ако ми допадне като цена...

А дали имат други байкове

Цените са им доста височки. Преди време бях искал да ми разпечатат каталог с моделите. Варират от 1300-4000 грубо, а не са кой знае какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

Днес направих поръчка на Superb:
 
Шкода Superb Business 2.0 TDI 4x4 190hp 7DSG
 
Поръчана на 12.10.2017 в Еуратек София
 
Цвят : Кварц сив металик
 
Интериор : Черен
 
Допълнително оборудване :
 
-Допълнителна защита за двигателя и предавателната кутия с усилен щит (PF0)
-Избор на режим за шофиране (PFD)
-Тризонов климатроник (PH2)
-Лети джанти STRATOS 7Jx17" (PJ2)
-Акустични предни странични стъкла със затъмнение (PKY)
-Малък кожен пакет с 3 спицов мултифункционален кожен волан управляващ радио, GSM и DSG кутия (PLE)
-Front Assist - адаптивен темпомат за скорост до 160 km/h (PLI)
-LED пакет включващ лампи за четене, осветление в краката на пътниците, огледала в сенниците и др. (PNE)
-Light Assist - автоматичен контрол на светлините с мултифункционална камера и Blind Spot Detect (PWY)
-Подгряване на дюзите на стъкломиячната уредба (9T1) 
-Надлъжни рейки на покрива, сребристо покритие (3S9)
-Декорация Стайл (тъмен хром) (5MC)
-Декоративни прагове на предните и задни врати (7M3)
-Сензори за паркиране отпред и отзад (7X2)
-Crew Protect Assistant - проактивна защита за водача и пътника до него (7W2)
-Бордкомютър с цветен Maxi-DOT дисплей (9S6)
-Еcall - система за спешни SOS обаждания в случай на инцидент (NZ4)
-DAB - цифров радио приемник (QV3)
 
Срок на доставка 90 работни дни.
 
И включвам хронометъра ...

 

За статистиката - днес получих благата вест от Еуратек че автомобила е бил произведен вчера. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

...и сега ще става все по - тежко с всеки ден :)

Мда, тежко си беше ... 

Днес взех автомобила, надмина очакванията ми в много отношения.Нямаше Комби за тест в Еуратек, та го поръчвах на фантазия малко.

 

Причина за "бързото" получаване - липса на каквато и да било мотивация и организация в служителите на Интерлийз.То телефони не вдигат, на мейли не отговарят, чакат аз да звъня на първи,втори,трети човек да видим къде се бави "Сделката"... Без коментар...

 

За статистиката: от поръчка на автомобила до доставка в склад на Еуратек: 64 дни. "СделкаТа" с Интерлийз отне допълнително 24 дни - Безценно  :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката! Безаварийна служба и гладки пътища! А като се понарадваш, щракни я да и за нас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката! Безаварийна служба и гладки пътища! А като се понарадваш, щракни я да и за нас :)

Много благодаря! Безаварийна и на теб!

 

Задачата е изпълнена: http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/55040-superb-mk-iii-4x4-20-tdi/   :plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля , благата вест за мен дойде също на 8.01.2018 - излязла от производство.До тук една седмица .Мисля ,че и при мен ще минат по-вече от 20 дена докато дойде момента да скъсам наелона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.