Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бъкан съм с проблеми...! :evil:


Дон Чоре

Recommended Posts

кръглите фарове са много скъпи, аз преди като ми бяха ръждясали така и не го смених левия, но вс пак има нещо носталгично в тях. Кръглите фарове много си ги обичам!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Дон Чоре

    32

  • Mishelle

    8

  • Skoda_Estelle

    7

  • Penaowner

    7

Най-много писали в темата

Драги госте ще ходя утре до магазина и ще ми се зарадват като ме видят щото знаят че ще пазарувам. Ще имам грижата да ти напиша цената на фара които те интересува. Ако те устроива ще измислим как да ти го изпратим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента нямат цената ориентировъчно е около 50 кинта. За този магазин съм сигурен че ментета нямат щото цял Пловдив пазари там и никои не е казал лошо за тях. Тва за кинтите ясно кои го няма тоя дерт. Тъкмо докато намериш може да са им докарали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря колега.като ги изкарам кинтите ще си домакна задника до вас пак може да се видим да ми го покажеш магазина да обменим опит и т.н.аз пак проверих тук евтиния фар е 67лв. и с кофти рефлектор.пак благодаря като се опарича ще дам знак,....до скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при нас цените са така защото има много стока залежала от комунистическо време. Делко например може да се намери все още за 70-80 лева защото по думи на собственика са имали цял палет делка. Синът на собственика ходи да зарежда стока директно от Чехия. Зарежда и софииски магазини но не се изказа добре за тях. Търсили възможно наи евтините части за да ги продадат на възможно наи високи цени. Като имаш възможност свиркаи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...
кви са тея делка по 80лв бе :lol: аз ще почна да ги произвеждам
]

 

 

нещо не разбрах много или малко са 80 лв.за делко???аз най-малко сам го виждал за 145лв.

 

иначе повечето магазини тук са малко гадни ама има един два които си заслужават ама пак са скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

145лв за делко... аз ще си взема една за тея пари :) Цена повече от 50лв е нереална според мен. Той Методи се опита нещо да ме офертира за фаворитов карб за 300лв ама тва са някви нереални цени, при които дори няма и место за замисляне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен с Гогата. Човека пита по конкретни проблеми а вие "ДИГНАХ 100 НА ВТОРА" Пробайте да дигнете 90 на задна :-)

 

За проблемите с Шкодака.... младеж не се обиждай ма имам чувството че си се ИЗФЪРЛИЛ кат си разглобил баба Шкода и си поомазал нещата та затва са ти проблемите.

Тука във форума имаше 2ма души, единия с ник S120L или нещо от сорта, а другия Хашек ... чини ми се те са хора дет могат да ти кажат туй-онуй ма требва да видят колата (Не ги познавам лично но постовете им са професионални и разбират какво е вакуумен регулатор и за какво служи)

За проблемите с ДВГто... спомена че си сменял сегменти, сигурен ли си че не си целнал срязаната част на сегментите една над друга? От тва може да ти утече работата. После Буталата имат предна и задна страна, не е философия ма требва да знаеш че буталниа болт е изместен от остта и има значение . И Изобщо отварянето на двигатела не е шега работа и ми се чини не е за тебе още ( продължавай с ентусиазма и скоро ще е :-))

За гайката... спомена нещо че си вдигал с крик ключа - това е идея.

Порачукай с чукчето както те посъветва някой тук, пръсни масалце там туй онуй, после я подпри с крика, натегни малко и го остави така да стои през нощта.

Ако не те мързи КАКТО СИ Е ПОД НАПРЕЖЕНИЕ наминавай и го почуквай с чука по малко.

 

Айде съз здраве

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата гост... имам чуството че за мене говориш :roll: да не съм разбирал много, да и сега не съм наи добрия но предположи че не бих се захванал със нещо което не знам как да направя. Колата просто е била пред скапрване шанс че се е счупила след ремонта... Поздрави колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здраве да е.това са стари коли и е нормално рано или касно да се чупят.дали преди или след ремонт.ако не бяха стари едва ли щеше да бъде толкова популярен сайта,защото нямаше да има какво да се споделя и обсъжда.хайде до скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в Ауто Италия и там са коли като алфа ромео 147, 159, 156, 166 ланчиа капа, зета там всичките фиат гранде пунто, дукато, добло, панда, стило мазератита разни... да ти кажа имат куп повече проблеми от Шкода- та само че тия дето ги карат колите си имат пари и ги боли онова дали ще дадат 3- 4 цифрена сума или не ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле видях в един форум,че дисковете за 120-ката са по 15 лв парчето.изумен съм фаровете са по-евтини ама дисковете са 2-пати по-евтини.аз ще идвам на пд.да пазарувам.

ако някой знае в сф. по-евтини дискове да казва,че съм го закъсал адски са утанели и криви.като спирам с над 70 км/ч и колата се тресе бол.все едно карам с 200км/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.