Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде на скара.


Боби Доктора

Recommended Posts

Софиянци (и около-Софиянци) /пък и всеки който може и има желание/!!!

Днес на НИМ беше страхотно. Даже имаше и изгорели от слънцето :mrgreen:

Обаче пусто - много стояхме прави. Краката ме заболяха. Пък хич не ми се тръгваше...

Крайно време е да седнем на поляна, да извадим скарите и бирата. Предлагам да си дадем една седмица почивка (да пропуснем 24-25 05. 2008) и събота (31.05.) или неделя (01.06.) да заформим барбекюто.

Мястото остава отворено (аз ще разузная полянки) близо до София и ще пиша. "Резервации" и предложения за места се приемат от сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    26

  • Mishelle

    17

  • РусенскоВарено

    17

  • Боби Доктора

    16

Най-много писали в темата

Аз съм ЗА с две ръце smile162

Предлагам да изберем измежду няколко много добри полянки по Искъра между Панчарево и Кокаляне.

А защо не и по-нагоре :roll: .

---

Като гледам, не сте имали сили за кръчма smile127 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно, Боби. Крайно време е. А за кога да го направим - дори и тази събота или неделя да е, не мисля, че ще събитието ще страда от липса на участници :D . Както реши мнозинството де, аз съм с вас :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям, както казах и "на живо". Още от сега ми мирише на скара и се облизвам. Личното ми мнение - датите 31 или 1 са по-удачни.

 

chavdarlk - силите ни стигнаха да се дотътрим до ОМВ, където продължихме приятния лаф, само че седнали на теферич ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за кога да го направим - дори и тази събота или неделя да е, не мисля, че ще събитието ще страда от липса на участници :D

Май тази Събота и Неделя (24,25 май) времето ще е дъждовно :?

За сега до Петък прогнозират дъждове и гръмотевици, че и градушки smile060

Аз на 24 май така или иначе не мога - баща ми има рожден ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни ще разузная как стоят нещата с една полянка на Витоша (малко над Княжево) - а именно има ли къде наблизо да оставим колите и ще пиша(даже и снимки ще се постарая да пусна). Иначе идеята за полянка между Панчарево и Кокаляне също не е лоша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, за пикника багажниците са пълни и е по-добре до поляната да се стига с колите.

Един разумен довод, който чух на срещата в неделя е, че при/край вода е по-хладно, но и пърхащите гадинки са в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено и аз изразявам предпочитание колата да е НА поляната ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, нямам предвид да оставяме колите на километри от ливадата, а до или на нея(признавам си, че в първия пост съм се изразил доста неясно относно това) :oops: . :) Както казах - тези дни (най-късно събота или неделя) ще отида да видя дали все още е актуална ливадката (или вече и на нея са вдигнали някоя вила в стил "селска прогимназия") и ако е - ще пусна снимки. Може, също така, да отидем и на поляната където миналата година се направи подобна среща. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е супер - миналата година си прекарахме яко, лично аз обаче няма да мога да се включа на 31.05 или 01.06, понеже няма да съм в София на тези дати

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко се върнах от въпросната поляна, за която говорих по-горе. Няма да стане там, защото вече е заградена с ограда :cry: . Остават вариантите някъде по Искъра - Панчарево, Кокаляне или на мястото от миналата година. Остава също така да видим и прогнозата за времето за събота или неделя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава нека да е на мястото от мианлата година. Така поне няма да се налага да се изчакваме по 2 часа както става обикновенно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделете за новобранците, коя е полянката от миналата година :roll: .

Предполагам, че е от тази тема.

Или друга???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полянката(доколкото знам) е същата.Ако ще ходим там, предлагам отново да се чакаме на паркинга на Метро Люлин, да напазаруваме набързо и да се изстрелваме към поляната. Ден(събота или неделя) и час, мисля да уточним към средата на седмицата, за да знаем дали ще е хубаво времето :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да поддържам Искъра, посока над Панчарево.

Предлагам на обсъждане и Бонсови Поляни.

Чудно местенце, на което не съм ходил поне от 20 години...

Чувам, че хижата "Бонсови Поляни" е преименувана на "Манастирски Ливади".

Там имало добри гозби(в случай, че приключат без време провизиите) :mrgreen: .

Не бих пропуснал една добре приготвена корем супа(то само на мръвки не може).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както реши мнозинството ;) . Аз лично нямам претенции...въпреки че, като се замисля, може би и аз бих предпочел да сме близо до вода :roll: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема на готина широка полянка, където има място за мн коли и в близост до ВОДА е че събота и неделя ще има яко народ. Трябва да се отиде по рано и да се заемат готини позиции, щото иначе ще отидем и ще седнем на някакви хора на главата. Това беше една от причините в темата ми от миналата година да съм предложил точно там а на не комерсиалните места искъра, панчарево и кокаляне където ги знае цяла София

 

От по масовите срещи с ходене на някаде винаги има един който е най големия гъзар и закъснява с по 1 час и другите трябва да го чакат все едно са му длъжни. Предполагам че за тази среща ще стане нещо подобно, което пък ще попречи на ранно отиване на полянката и зимане на ключови позиции ;)

 

Хората който предлагат някаде е редно да кажат точно място, да са сигурни че там ще има място за примерно 10 коли, място за тях да има и тн, а не да казват ''Ае към искъра над панчарево'' ама къде точно ще го измислим на място. После след половин ден обакаляне в района по черни пътища, ще се получи една ужасна шкода среща.

За бонсови поляни и това че колегата предлага ама не е ходил от 20 години е доста безмислено. Аз 1 година не бях ходил там и после видях 50 нови къщи, а тази хижа която се споменава е под върпос дали я има изобщо или е някаква развалина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре щом на тези места не става - не става. :?

Тогава предлагам Клисурски манастир "Света Петка", над Банкя.

Има много добра поляна отпред.

Почти сигурно е, че няма навалица. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не казвам че не става.То ако има навити за твоето предложение ОК, нямам нищо против и няма смисъл да се съобразявате с мен. Аз дори може и да не дойда. Искам да кажа , че няма да е много добре да се вдигнат 10 коли с по 3ма души вътре(примерно го казвам) и да тръгнем на някаде където е било хубаво преди 20 години, а сега какво е божа работа. Случвало ми се е с приятели да тръгнем точно с тая идея вода -полянка- скара -бира в неделя по обедно време и след обикаляне 3 часа по познати места да се приберем и да си сготвим месцата в един апартамент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава предлагам Клисурски манастир "Света Петка", над Банкя.

 

Ами точно това е и мястото, на което е ходил corropt над Банкя. Единственото неудобно там е, че пътя става много тесен и не могат да се разминат две коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото - на Бонсови поляни никак не е зле. Миналата година ходих там и поляните си седят. Има рекичка. Ех, верно - не е през поляната, а в едно дере малко по-надолу. Ако искате утре ще разузная какво е положението там. Въпреки всичко съм съгласен и на миналогодишната полянка над Банкя.

 

Предлагам да се преброим:

 

..........

..........

..........

 

Аз и жена ми и Ради с жена му сме първите ентусиасти (сигурни :mrgreen: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е в Неделя - Ние сме 1 човек, 1 жена и 2 деца :lol:

В Събота ще липсвам безкрайно (Тъщата става на 60 години, да е жива и здрава) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.