Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде на скара.


Боби Доктора

Recommended Posts

  • Отговори 134
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    26

  • Mishelle

    17

  • РусенскоВарено

    17

  • Боби Доктора

    16

Най-много писали в темата

До "pow" - НИЕ хубаво ще си седим и ще си говорим под дъжда, но не ми се нрави идеята после мокър да си седна в "Octavia"-та. Ако има и грам съмнение за дъжд - без мен..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tuningmania,

 

В магазините продават един странен продукт, наречен чадър :mrgreen:

 

Ах, защо не съм в Бг да ви дойда аз на сбирката! Тук като видя Шкода и се кефя максимално. Но тук това е супер лукс...

 

Както и да е. На тия които ще ходят - весело изкарване. На тия дето няма - ще съжаляват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз дъжда не го виждам като особен проблем - нали Ицо и Митко споменаха, че ще носят шатри ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убаво, оди, щом сакаш. И я ке дойдем, с три шатри, да ни не удави дъждо мръвките.

 

Реално аз ще нося чадъри, мисля че мога да взема 3, дори 4, заедно със стойките. За шатрите тогава се пошегувах, но смятам, че и чадърите ще ни спасят ако запръска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pow, ти ме застреля рано сутринта с шопски smile032

 

Този път ще направя всичко възможно и аз да дойда. Ще звънна на Freshmaker-а ако успея. Дано само да не вали.... много smile195 = smile130

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да навия AXL ще дойдем със СУПЪРБА..... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е желателно който има шатра да я донесе.

Освен това и въглища ще ни трябват, че предполагам ще е мокро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, IDA вече каза, че въглища имал, били му останали и щял да ги носи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ме оплюете, може и да ме напсувате, тайно, явно или на ЛС, но предлагам да отложим отново срещата. Гледах всички прогнози, говорих с колегата vasilisa и смятам, че ако ще е черно небе, порой и трескавици ще ни се развали купона. Знам, че Боби ще ме намрази, но лошото време ще ни опропасти пикника и добрите намерения и очаквания за хубаво прекарване на поляна със Шкоди и сладка раздумка на скара и бира. Цялата подготовка на всички колеги ще иде на вятъра, а не си заслужава да се отидат напразно средствата и усилията на когото и да било, само за да завали накрая и да накваси и развали всичко. Вчера помолих Юли да смени отново заглавието на темата, с надеждата, че дявола ще ни остави на мира, но явно тази неделя ще си вали и гърми и среща на открито може да не се получи както ни се иска на всички. Признавам, притиснат до стената, :mrgreen: за разумни доводите на всички колеги, които смятат, че дъжда ще ни обърка плановете за тази неделя. Казвайте какво да правим..................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изцяло подкрепям pow - в крайна сметка ако скарата и бирата ще бъдат съпроводени с изгребване на кофи вода от барбекюто, търсене на слабо наводнени участъци по поляните и спешна борба с първоначални симптоми на менингит при около 58 процента от присъстващите, едва ли си заслужава пикникът да се състои точно тази неделя на всяка цена :roll: Все пак времето не е нещо, което зависи от нас и едва ли има смисъл да насилваме нещата, при положение че времето явно има различни планове от нашите :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, нямам намерение нито да те оплювам, нито пък да те псувам :mrgreen: ! Мислех си същото, каквото и ти днеска - ако ще се изливат порои a054.gif няма смисъл :roll: . Нека обаче, изчакаме до утре, за да решим окончателно. Чух на обяд по БТВ, че в неделя дъждовете щели да спират(а дано!).

Ако се отложи за следващата седмица, имам една огромна молба - да е за събота(21.06), защото в неделя ми е последния изпит. :) Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз вече купих две тарелки с кюфтета, нервозните кюфтета, кабапчета и карначетата, остана само бирата и безалкохолните. :cry: Но могат да траят в хладилника. :mrgreen:

 

П.П.1: Ице, хайде моля те да ми звъннеш, ако все пак ще се ходи в неделята (15.06).

 

П.П.2: Mishelle, когато ходим, донеси ако не те затруднява, трипода за фотоапарат, за една хубава групова сникмка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте какво да правим..................

 

Предложението ми е следното:

Преди малко съвсем случайно се чух с един приятел който ми пусна следната оферта:

 

ОФЕРТА ЗА 14.06.08 /събота/

 

Комплекс Копривщица /бившото СБА/ има удоволствието да Ви предложи една незабравима вечер с приятни изживявания и добро настроение

 

Меню:

 

1. Гроздова ракия 100 мл.

 

2. Безалкохолно 250 мл.

 

3. Минерална вода 500 мл.

 

4. Чаша вино

 

5. Овчарска салата

 

6. Агнешко по гергьовски

 

 

Нощувка в двойна стая + куверт = 45 лв.- на човек.

 

За Вашето добро настроение ще се грижи Ди джей.

 

Предложението е за минимум 20 души.

 

Мисля си че предложението е доста добро откъм цена, за куверт и нощувка. Пък и ще се поразходим, подредим и поснимаме малко нашите колици. А който иска и разходка в Копривщица.

 

А може така и да се присъединят и колеги от други градове.

Така че, колеги ако има желаещи /мин 20 души трябва да се съберем/ мога да реагирам бързо и съответно да организирам нещата.

 

Ако има интерес и модовете решат, нека да отворят нова тема, за да се види и от другите колеги в страната.

 

Решавайте бързо, ако има желаещи да действаме?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

 

чакай да погледна в "Правила на форума" колко емотикона е уместно да се ползват един след друг...... Нищо (ако иска модератора да

ме плесне) - аз ще "поплача"...

 

 

 

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

 

и още:

 

 

 

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

 

ПИСНА МИ ОТ ТОВА ВРЕМЕ!!!

 

 

Друг път като пускам тема "...айде да ходим някъде" - ще помоля някой друг да вземе да я напише. Еййиии-и-и-и - нема такъв карък като мене.....

 

 

Сега - моето мнение - ХАЙДЕ ДА ОТЛОЖИМ ЗА ПОСЛЕДНО

 

 

КАЗАХ ЗА ПОСЛЕДНО - ДА МЕ ЧУЯТ СИНОПТИЦИТЕ ХУБАВО (ИЛИ КОЙТО ПРАВИ ТАМ ВРЕМЕТО ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА)

 

 

Ако искате - на НИМ (вече има и тема :mrgreen: http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... highlight=)

Ако искате - една СЕРИОЗНА КРЪЧМА (Родопската), ако искате обмислете Копривщица - АЗ ДРУГАТА СЪБОТА (щото така помоли Гогата, пък и щото се видя, че неделя е каръщина) СИ ОТИВАМ НА БОНСОВИТЕ И СИ СЯДАМ С ЖЕНАТА И ЕДНО БАРБЕКЮ - КОЙТО ИСКА ДА ДОЙДЕ.

 

 

 

ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПИША ТУК ДА НЕ РАЗВАЛЯМ АЗ НЕЩО :?: :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen:

Стига де Боби, хубавите неща се случват бавно :P

За неделя според мен Родопската е по-добрата идея, така може да вали колкото си иска ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеееееееее!

Кво прайте там на запад. Явно много грехове имате! :lol:

Елате на изток , тук слънце пече, комбайни жънат, само дето нямаме хубави полянки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ДРУГАТА СЪБОТА (щото така помоли Гогата, пък и щото се видя, че неделя е каръщина) СИ ОТИВАМ НА БОНСОВИТЕ И СИ СЯДАМ С ЖЕНАТА И ЕДНО БАРБЕКЮ - КОЙТО ИСКА ДА ДОЙДЕ.

 

 

Златен си, Боби :!: smile159 Тъкмо гледам тука няколко дългосрочни прогнози - събота, 21 юни, го дават да е слънчево и топло smile035(ако трябва дори, още от сега почвам да се правя на шаман и да мятам кокали във въздуха, само и само наистина да е хубаво времето! :D ) .

 

За тази неделя - каквото реши мнозинството. Може една среща на НИМ преди обяд да си направим, докато още не е заваляло :roll:, а може и в Родопоската да ходим - надявам се този път посещението при Ники да е организирано :oops: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате на изток , тук слънце пече, комбайни жънат, само дето нямаме хубави полянки.

 

Ако ще си говорим така аз ви каня още по на изток :mrgreen: Тука и да завали след 40 минути е слънце. Топличко цялогодишно (то си е жегаво де)... Само малко проблем с мръвките има - няма свинско ](*,)

 

Айде стига съм спамил, че админа ще ме напляска :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще си говорим така аз ви каня още по на изток :mrgreen: Тука и да завали след 40 минути е слънце. Топличко цялогодишно (то си е жегаво де)... Само малко проблем с мръвките има - няма свинско ](*,)

 

Айде стига съм спамил, че админа ще ме напляска :oops:

 

Пепиииии, недей да се удряш !!! :mrgreen: И благодарим за поканата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...тук слънце пече, комбайни жънат, само дето нямаме хубави полянки.

 

 

А морни жътварки да пеят звънки песни дали ви се намират?

 

 

Стига вече - хвана ме лигнята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

 

 

 

ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПИША ТУК ДА НЕ РАЗВАЛЯМ АЗ НЕЩО :?: :?: :?:

smile014
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.