Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде на скара.


Боби Доктора

Recommended Posts

  • Отговори 134
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    26

  • Mishelle

    17

  • РусенскоВарено

    17

  • Боби Доктора

    16

Най-много писали в темата

Вчера гледах прогнозата - за неделя го дават да вали :cry:

Иначе съм на линия 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми се наложи да ходя на агрофитнес (тоест на вилата :mrgreen: ) и аз съм на линия. За жалост, чак петък ще знам 100%. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не виждам много горещи отзиви на поканата ми ще кажа за последно следното: принципно тая събота и неделя го дават да вали като из ведро. Ако искате ПРЕДЛАГАМ ЗА ПОСЛЕДНО - ДА РЕШАВА МНОЗИНСТВОТО. Да видим прогнозата за времето и ако НЕДЕЛЯ е добре да заявите участие. Ако пък ще вали или не се съберем достатъчно (въпреки, че аз съм на мнение, че АЗ и още поне един човек вече образуваме Шкода-излет) да отложим ЗА ПОСЛЕДНО НА ДАТА 08.06.2008 г.

 

 

 

Между другото днес бях на Бонсови поляни.

 

 

НЯМА ТАКОВА РАЙСКО КЪТЧЕ ТОЛКОВА БЛИЗО ДО СОФИЯ

 

 

 

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... 0108&pos=0

 

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... 0108&pos=1

 

 

 

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... 0108&pos=2

 

 

 

П.П. АКО САМО ЩЕ СИ ПИША И НА НИКОЙ НЕ МУ СЕ ХОДИ НА ПОЛЯНА, СКАРА И БИРА ЗА ПОНЕ НЯКОЛКО ЧАСОВА ОТМОРА ОТ ТАЯ ЛУДНИЦА В СОФИЯ - КАЖЕТЕ ДА НЕ СЕ ХАБЯ. НЯМА МНОГО ДА СЕ СЪРДЯ (ИЗКЛЮЧВАМ ЮЛИ, ID_A, ГОГАТА, CHAVDARLK И ОЩЕ НЯКОЛКО - ТЕ СИ ЗНАЯТ КОИ СА smile159 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, аз още не съм 100% сигурен дали ще мога да дойда този уикенд(ако остане за следващия, ще си освободя и съботата и неделята още от сега :mrgreen: ), поради простата причина, че ще съм на вилата по това време. Но ще гледам да дойда, стига времето да го позволява (в този ред на мисли, понеже заминавам утре сутринта, ще съм ти ужасно благодарен да ми звъннеш като/ако се разберете за ден, час и място където ще е срещата преди поляната :) ). Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за тази събота и неделя почти съм сигурен, че няма да мога да дойда на полянка, за 07 или 08 юни ако се отложат нещата, съм 100% на линия, и на барбекюто и салатите (пръстите и чиниите ще си оближете, обещавам ви), и зад фотоапарата.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е без значение датата от гледна точка на ангажименти. Бих искал да е по-скоро, най-малкото за да се съберем. Пък и на Боби му казах на последната среща, че още от тогава ми мирише на скара, а аз съм луд фен на печеното 8) Но в предвид наличните възможности на някои колеги по-горе, предлагам да отложим с една седмица ходенето на скара и за сметка на това, ако не вали, тази неделя, пак от 14:00 да се видим пред НИМ. Знам, че и 3-ма да отидем на скара пак ще е яко, но по-добре да сме повечко хора. Пък и като гледам, главния готвач, в лицето на Ицо, ще може чак другата седмица. А като знам как готви съм склонен да изчакам още седем дена и да бърша лиги :lol:

 

Та значи, ако се приеме горното и ако сте съгласни - в 14:00, ако не вали, пред НИМ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, мен ме устройва да изчакаме една седмица. Още повече, че никак не ми се иска да пропускам тази среща :( . Зависи разбира се и останалите какво ще кажат - дали са съгласни. :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както реши мнозинството. :mrgreen: И да попитам - де е туй чудо - Бонсови поляни, че май не видях в темата ориентировъчна локация.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както реши мнозинството. :mrgreen: И да попитам - де е туй чудо - Бонсови поляни, че май не видях в темата ориентировъчна локация.

 

Поздрави.

 

 

От Горна баня - нагоре, нагоре... до края на пътя. Покрай училището за "хора с две глави" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да отложим за другата събота или неделя.

Предлагам също така и да се "преброим" сериозно.

 

ИМАМ САМО ЕДНА МОЛБА (условие :mrgreen: )

Ице, да вземеш около петъка да ми накиснеш и мариноваш около 2 кила телешко (плащам го в троен размер с бира при консумирането) и да приемеш тежкия обет да го ожариш на скарата на поляната. Гарантирам бърза и апетитна консумация, благ лаф и много наздравици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам също така и да се "преброим" сериозно.

 

За другата седмица съм 101% с вас, без значение деня ;) .

 

Предлагам, като се уточни ден, да си направим среща на Билата на бул. България или пред магазин 345 на автогарата в Овча Купел(по-раничко сутринта,към 10ч. примерно, за не се изчакваме до обяд), да си напазаруваме и оттам да се запътим в индианска нишка :mrgreen: към ливадата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, условието ти е много яко :P

За преброяването - там съм със съпругата.

Предлагам и друго - има една седмица до тогава. Т.е. достатъчно време всеки да си напазарува предварително и да дойде със зареден багажник на Била. Защото съм сигурен, че ще се изчакваме за събирането, но ако трябва и да преодоляваме опашките по касите в магазина ще загубим много време. Има и друг вариант - който иска да пазарува точно от тази Била, да дойде по-рано, така че в уговорения час вече да е на паркинга. Това е моето предложение. Решението е ваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, поръчката ти е приета и записана, ще бъде изпълнена. :mrgreen: smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, това с предварителното пазаруване е най-разумния вариант, прав си :). Поздрави!

 

П.П. Приятен уикенд на всички :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O.K. за следвеащата седмица тогава.

 

П.П.: Аз нася освен храна и бира и скарата, а и са останали въглища за скарата от миналата година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ще носиш скара, аз ще взема и един чувал с въглища, да има ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много си прав Боби - най-добре с изхранването да се заеме професионалист (Ицо) пък останалите ще се погрижим да организираме пиеньето и мацките :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, няма нужда да носиш. Миналата година се кооперирахме с Боби и Мартин и купихме едно чувалче. На мен ми беше съвестно да си ги ползвам сам и затова съм ги прибрал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, ако не те притеснява, пусни една снимка на барбекюто, да знам над кво ще се потя. :mrgreen: Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.