Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде на скара.


Боби Доктора

Recommended Posts

  • Отговори 134
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    26

  • Mishelle

    17

  • РусенскоВарено

    17

  • Боби Доктора

    16

Най-много писали в темата

Идвам! Срещнах Ицето (POW) като бях костюмиран и той не ме позна :) Каза, че ще е тази събота, ама къде, не можах да разбера. Кажете какво да донесем, освен консуматори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не бъркам - събота, 21.06, 10:00ч. пред НИМ. Освен конусматори, вземете и нещо за консумация :D Някоя пържолка, някое кюфтенце или каквото се сетиш. Може и елексир за гърло - алкохолен или безалкохолен, в зависимост от това какво ти се пие. Скара има, въглища - също. Абе с две думи всеки носи по нещо и си правим веселото 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не бъркам - събота, 21.06, 10:00ч. пред НИМ.

 

Не бъркаш, Юли ;) . Аз съм взел още една скара и чувалче с въглища. Тази седмица, най-после, времето е хубаво 8)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И отново да напомня - за София събирам по 10 лв. за възстановяване непокритите разходи на Миро за събора ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото, което беше избрал Боби беше чудесно, а срещата се получи страхотна(след толкова отлагане :mrgreen: ) :smt017 smile159 :!: Радвам се, че ви видях всички - август, когато съм си в София - пак :) !

 

П.П. Сега погледнах последния пост на Юли и се присетих, че забравих (и май не само аз) да му дам парите за Миро(Хашек) ](*,)

 

П.П.2. Очакваме включване от фотографите :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 страници тема четем, точим лиги, пак четем и пак точим...

еех, най накрая стана таз' поляна, а ние дълбоките НЕпровинциалисти ще въздишаме само по вашите срещи... :)

но вече дойде летото, замисляйте се и за море.

ние сме тук и ви очакваме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби ми ги даде, но в предвид, че го направи само той от присъстващите, които бяха и на Сокола, му ги върнах като си тръгвахме. Та за това - всички от София, които са били и на Сокола и искат да се включат за възстановяване на сумата, да решат коя събота или неделя да се видим пред НИМ и да съберем най-накрая сумата...

 

За днешната среща - който не дойде, със сигурност ще точи лиги след като види снимките :mrgreen: Беше много яко. И за колите сянка, и за нас сянка. Сместихме се под едно голяяямо дърво. Скарата, мръвката и пиенето, които всеки донесе бяха общи и облажихме здраво тела и души. Хубавия лаф е излишно да се споменава, че го имаше. Наздраве за майстор готвача - Ицо и специални благодарности на Боби за организацията. Скоро ще има снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото, което беше избрал Боби беше чудесно, а срещата се получи страхотна(след толкова отлагане ). За колегите, които не дойдоха, да ви раздразня малко апетита: :mrgreen: http://www.zazz.bg/play:ce0dc8ae

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо си е за завиждане, особено като гледам клипчето :( .

Ама и заради пустото време, скарата я направихте точно когато бяхме семейно на почивка в Гърция :evil:

---

Мястото, което беше избрал Боби беше чудесно, а срещата се получи страхотна(след толкова отлагане )
Боби - този изключителен, златен човек - ни заведе на едно наистина райско място, с дебела сянка и страхотни гледка, въздух и обстановка.

Браво на Боби, че провери и хареса мястото, но все пак аз го предложих :oops:

Предлагам на обсъждане и Бонсови Поляни.

Чудно местенце, на което не съм ходил поне от 20 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.