Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде на скара.


Боби Доктора

Recommended Posts

А аз да пусна ли една КАК ЯМ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ?

 

 

Иво, ако не те притеснява, пусни една снимка на барбекюто, да знам над кво ще се потя. :mrgreen: Мерси.

 

 

Горкият... Няма да те оставя сам да се мъчиш... Да го знаеш от сега :lol: Само не гарантирам, че каквото се тури отгоре на скаричката ще отиде и по чиниите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    26

  • Mishelle

    17

  • РусенскоВарено

    17

  • Боби Доктора

    16

Най-много писали в темата

УФ!!! Ае бегайте от тука с тея BBQ-та , бири и Шкоди бе! МАРШ! Мръсници гадни! Срам немате! Ама грам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синоптиците пак ни изиграха и сбъркаха :x

Явно предвиденото от тях лошо време за неделя избърза и си показа рогата в събота. А днес едно хубаво слънчице грее, като за скара :)

Здраве да е, поне пред НИМ ще е приятно, пък ще изчакаме още една седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мислех да дойда с пежото (таман да го пробам) но заваля . за съжаление са сложили заспали полицай на 100 мерта пред резиденцията ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те вярно познаха, точно тръгвах и заваля :(

А за спящите полицаи - мисля, че не са на 100м, има отсечка от около 400м, поне ортака на Боби така казава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, времете пред НИМ вчера беше хубаво :!: Само дето бяхме аз и Стефан, а после аз и Васил. Прекапваше за около 5 мин и после слънце.

 

Ице ще ти пратя допълнителни снимки, но засега снимките от миналата година, точно над снимките със скарата над огъня и месата се вижда как сме седнали и пред приятеля на Боби се вижда скарата. От малките BBQ-та, май 36 см. Има едни по 110 лв. в момента в метро, по 1 метър високи, много големи, със странични дървени поставки, но това много трудно ще го вкарам в багажника. На един приятел е, а и той ще идва, така че може и това да опитаме да вземем. А и един въпрос, защо не искаш помощ за скарата? В бг нали знаеш всеки от всичко разбира :lol:

http://skodameeting.hit.bg/index.htm

copyrights PRR :mrgreen:

 

Вчера бях на нашата вила и в кухнята намерих старата тенджера за пържене на картофи. Има си телена кошничка за картофите. Това обаче, май няма да може да се загрее над скарата. Та въпроса ми е, има ли някои туристически газов котлон :?: Аз осигурявам олиото и тенджерата и поемам част от разходите за газта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май пак го дават събота и неделя следобед да се сговнясва времето :?. Дано не познаят де...защото, вчера и онзи ден, доколкото разбрах в София се е продънило да вали следобяда, а няколко километра над Княжево капнаха 3 капки и това беше - та дано имаме късмет с времето, защото какво по-хубаво от приятна компания съчетана с поляна и скара :mrgreen: 8).

 

I DA, тенджерката ще се загрее на барбекюто, въпроса е дали искаш да я опушиш цялата. Казвайте ако трябва още едно барбекю да взимам мойто - от тези чугунените китайски е, но върши чудесна работа :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, то други освен китайските няма, а ако някъде има, цената ще те откаже. Взимай и твойто, по-бързо ще опечем мръвките. А за тенджерарта, жарта има висока температура, но 1+ литра олио трудно ще загрее. Пробвал съм само картофи на резени да пека на скарата и е мъка. Да не говорим, да успее да докара до врене олиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивчо, газов котлон имам, все пак съм с ресторант, тва да са ти ядовете. Ако може да примъкнеш голямото барбекю на приятеля ти ще е супер, а през седмицата аз ще мина да го взема или с теб ще идем заедно, направо да го отмъкнем от собственика му :mrgreen: , моя багажник е бездънен.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз вчера отидах на бояна, към 15ч бях там. Имаше 2 октавии без хора вътре почаках 10 мин, минах през ОМВ-то, през Шел-а и за финал през родопска къща и никой не намерих. :( и се прибрах в нас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско, към 15ч беше колата на колегат Васко със стикерите на клуба, а и мойта. Минал си молко по-късно, защото аз освен Окита, друго не видях да е спряло или да минава.

 

Ицо, за голямото барбекю проблемът е, че ще пътува леганало ( :lol: да се чете легнало - по вина на автора :lol: ). А това означава чакане да изстине. О.К. ще говоря с него да му го взема. В събота ме е канил на барбекю, след него ще му го взема. Иначе е на местото му в Мирково.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата отново замря, а уикенда иде с пълна сила. Тъй че, младежи и девойки :D , моето предложение е неделя, 8 юни, 10:00 на задния паркинг на Била на бул. България. Както Юли предложи, нека всеки си напазарува предварително или ако толкова настоява да си пазарува точно от Била, да си пресметне така времето, че в 10 часа да е готов, за да не губим излишно време (достатъчно ще изгубим докато се изчакваме).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според прогнозите неделя ще бъде сравнително по-малко гадния ден и май преваляванията ще бъдат преди обед най-вече, така че може би е по-разумно ако ще е в неделя да е следобед, че да поизсъхне? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да не отвярям нова тема искам да напомня - в събота от 11.00 на Ал. Невски ще се проведе парадът на ретроавтомобили по случай Спасовден, така че каня всички желаещи да се срещнем там и да позяпаме, а който има и нещо да покаже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааааа, ако е пак валежно в неделя, да го отложим за 15 юни? То само отлагаме, ама па на дъжд барбекю малко екзотично звучи. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, ако е валежно остава за 15. Ако го отлагаме, не пречи да се видим тази неделя в родопската примерно :). Стига да има желаещи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман бе - голем съм Марко Тотев. Таман да се опитам да организирам нещо и - еб*ти каръка...

Предлагам следното: ако вали събота (неделя ще е страшна киша на поляната) в неделя привечер (17:30-18:00) - Родопската - по една пържолка и бира който желае и да отложим ЗА ПОСЛЕДНО за 15.06.2008 г.

Ако не вали ЦЯЛА СЪБОТА и го изсуши хубаво (и за неделя прогнозата е "не-валежна") - Вие си знаете - Метро и т.н........

 

За сега прогнозата е за киша, та предлагам да не се сърдим на Майката природа и да отложим директно за 15 (с вратичка естествено :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, аз съм на мнение, да го отложим за 15. Дори да не вали събота, в неделя пак ще е киша, нали в последните дни се изсипва небето :evil: . Надявам се на вече 15 да е готино времето. Пък за тази неделя - среща в родопската, както предлагаш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15-ти полянка, ако е рекъл Господ, таз неделя в Родопската, ОК, навихте ме. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакво развитие с идеята за срещата? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.