Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хайде на скара.


Боби Доктора

Recommended Posts

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 453#105453

 

 

 

ИДУЩАТА НЕДЕЛЯ ОТИВАМ С НЕКОЛКО КИЛА МЕСО И ЕДНА КАСА БИРА НА ГОРЕСПОМЕНАТАТА ПОЛЯНА, ТА "АКО САКАТ ЖЕЖКИ ВАЛЯВЦИ ДА ПАДАТ ОТ НЕБЕТО" (в превод - ако ще да валят горещи камъни /шоп./)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 134
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    26

  • Mishelle

    17

  • РусенскоВарено

    17

  • Боби Доктора

    16

Най-много писали в темата

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=105453#105453

 

 

 

ИДУЩАТА НЕДЕЛЯ ОТИВАМ С НЕКОЛКО КИЛА МЕСО И ЕДНА КАСА БИРА НА ГОРЕСПОМЕНАТАТА ПОЛЯНА, ТА "АКО САКАТ ЖЕЖКИ ВАЛЯВЦИ ДА ПАДАТ ОТ НЕБЕТО" (в превод - ако ще да валят горещи камъни /шоп./)

 

Убаво, оди, щом сакаш. И я ке дойдем, с три шатри, да ни не удави дъждо мръвките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЮЛИ--И-И-И-И-И-ИИ! НЕ СЕ КРИЙ БРЕ!

 

 

А ПА ГОГАТА ДА НЕ СЕ ПРАВИ НА УЩИПАНА (СЪРДИТА) ГОСПОЖИЦА

 

 

 

ПА И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа :lol: с вас съм, как иначе :P . Даже барбекюто от вилата ми стои хола...за ужас на майка ми :mrgreen:. Пък и май времето го дават да се оправи до тогава. В краен случай, за да не ходим с гумени лодки на барбекю, може да заформим пак една кръчма или нещо от сорта ;) .

 

Гледам, нещо е модерно да се пише разноцветно :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се крия бре Боби :lol: Даже днес по телефона с Ицо се разбрахме - вали не вали - там сме. Гога, мани я тая кръчма, давай на въздух 8) Аз лично тръгвам. Ако вали - ще се измокрим, но във всички случаи ще си направим кефа. Така че бройте ме и мен. В събота сабале тръгвам за морето по работа, най-късно в 21-22:00 ч. си тръгвам обратно. Така че мислете час за неделя ;)

 

P.S.: Боби, редактирах минимално заглавието на темата, че това май е каръшко. Идеята е на Ицо :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се крия бре Боби :lol: Даже днес по телефона с Ицо се разбрахме - вали не вали - там сме. Гога, мани я тая кръчма, давай на въздух 8) Аз лично тръгвам. Ако вали - ще се измокрим, но във всички случаи ще си направим кефа. Така че бройте ме и мен. В събота сабале тръгвам за морето по работа, най-късно в 21-22:00 ч. си тръгвам обратно. Така че мислете час за неделя ;)

 

P.S.: Боби, редактирах минимално заглавието на темата, че това май е каръшко. Идеята е на Ицо :lol:

 

 

 

smile159

 

Айде - таман имам повод да почерпя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте тогава място, където да се чакаме - може би Била на бул. България? За часа си мисля да е 10 :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в неделя е пежо събора ... няма да мога да се включа - вече сме платили за платформа до калояново .стискайте ми палци колата да не се счупи . следващия път обещавам да съм на линия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ОК, за 10 е добре, поне за мен. Всъщност аз претенции няма с изключение на това да не е преди 9, че ще се върна по нощите, да дремна все пак, че после ще ми се смеете след първата бира :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя, 10 часа сутринта, на Била-та на бул.''България'', ще ви чакам с претъпкан с маси, столове, чадъри, газов котлон и бутилка и секви дребни такъми багажник. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли нужда от още една шатра + 2 столчета :mrgreen:

Абе взимам ги :lol:

Ще се видим 10ч неделя пред Била на българия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да не разбирам на коя полянка ще се ходи.

Ако става въпрос за тая над Банкя срещата не трябва да бъде на България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм затънал в куп започнати и недовършени неща, та свободното време ми е много кът, но си оставям все пак една вратичка, че може и да дойда - ако на жената и се ходи на пикник, пък и малкия може да доведем... а като му доскучее и почне да мрънка - хоп на няколко крачки на вилата при старите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички с по-обемист багаж - като шатри, столове, котлони и друга посуда и къмпинг оборудване (визирам Ицо и Митко, а ако има други - и тях.) да се чувстват поканени да се свържат с мен ако трябва да товарим нещо и в баничарката :mrgreen: . Все пак нали за това е направена ;) . Засега прогнозата е слънчево до ранния следобед и слаби превалявания с гръмотевици след това - което звучи приемливо за e020.gif 8) .

 

Odin, аз доколкото разбрах, ще се ходи на Бонсови поляни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е само предложение засега!!!

Аз ви предлагам да изместим мястото на срещата да стане пред НИМ по две причини:

1) Ще намалим възможността "Ей сега да взема нещо от Била".

2) Паркинга пред Била се пълни уикенда и може да се разпръснем из целия пркинг, докато пред НИМ поне ще сме на едно място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ID A, задния паркинг на Била обикновено е свободен, дори уикенда. Но и НИМ не е лоша алтернатива. Както реши мнозинството. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мислех за сборен пункт НИМ, подкрепям предложението на Иво, по описаните от него причини.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям идеята. Както бях писал и по-горе - нищо не пречи всеки да е напазарувал предния ден, защото в магазина ще е лудница, пък и докато се натуткаме всички ще мине поне час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а къде ще се ходи?за да знам къде да кацна:mrgreen:

Аз ще имам малко работа и направо там ще дойда само да разбера къде, че почнах да се бъркам :oops:

 

p.s Ако ще се ходи над Банкя била-та в люлин може да е сборен пункт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Кога и къде ще се ходи за последно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Миро - Ша са оди напред-назад по Бонсови ливади, като ще се поспирва за хапка и пийка, ако желаеш да се помоташ с група издивели за въздух и пушек с вкус на мръвка Шкодаджиии, да си задоволиш апетита и утолиш жаждата, ела пред НИМ в неделя, рано-рано сутринта, в 10 точно и ще те заведем вдън гори Тилилейски, на скара и купон на поляна, някъде над Горна баня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, захарния човек, радвам се да те видя. Ще вали, няма да вали - сбор ще има, дори само заради идеята да се иде и да се подивее. Ако вали - кво от туй, ако не - Идеал Петров и купон до дупка. Ти си прецени, дали да ни вървиш по акъла и да дойдеш или кротко да си прекараш деня у вас, гладейки и подреждайки чорапи, потници и долни гащи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.