Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[S105L'86 Project] Estelle


Skoda_Estelle

Recommended Posts

  • Отговори 234
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Skoda_Estelle

    113

  • bega4kata

    37

  • anastas

    14

  • SKODA 105 RS

    7

Най-много писали в темата

Нямам търпение да свърши пустия работен ден и да ходя да я заблъскам по моста :mrgreen:

smile105 smile105 smile105

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро китайската баница трябва да я сменя!

Апарата все го забравям- пък и съм отишъл да ремонтирам, а не да снимам :lol: ! Все в главата ми е как ще стане и как да го направя- затова го забравям :P

Накрая ще има фото сесия 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръбата е фи 32, а оригиналната тръба е 30. Вътрешния диаметър не съм мерил, но видимо има по малък отвор отколкото оригиналната(тази вечер мога единствено да го премеря с ролетката :P ). Според мен не е проблем.

Идея си нямам за точната температура на огъване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко подробности за полипропиленовите тръби. Какъв е вътрешния диаметър, приблизително ако знаеш температурата, при която се огъват?

 

ПП се топи на 200 и се размеква на 150-160

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Проекта не е замрял :mrgreen: Китайската баница се счупи и си купих фотоапарат с целите 6 мегапиксела да си снимам прокта! СПЕЦИАЛНО!!!

Е сега остава и да почна да го ползвам след като се преместя в новия гараж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаворит 135- нищо повече. Имам приготвен вал за него 280/280, но това ще почака. На дневен ред е интериор и екстериор!

Всъщност на дневен ред е местенето на гаража и на Естел в новия й дом. А що подреждане ме чака... :? :( smile089 smile089 smile089

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха а за какви пари и от къде си взел вала? И дали на 135,136 и на 130 моторите е един и същт разпределителния вал?

smile153 Хашек има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха интересуват ме колко пари вървят и дали са същите кат на фаворитовия мотор не съм тръгнал да купувам защото има по важни работи за сега който трябва да свърша но събирам информация и да знам колко пари да готвя в бъдеще :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото си спомням около 200лв ми струваше валчето. Става за всички мотори- 100.105.110.120.130.135.136

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ето какво вчера ми дойде от Чехия \:D/ .Проявих късмет като отидох да си го взема от пощите още същия ден, когато е пристигнал!

И съм много доволен :smt004

0000yc2.jpg

 

Остана още малко работа по новия гараж и започвам мъжката... по колата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее усещам коя ще е първата българска Естелка със кристални фарове и мигачи.Честито,Мите. =D>

първата но не послдна ше стане май , митак навивав се ше има клонинги :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.

 

Относно кристалите на фаровете- :-k дано да си измислил нещо красиво и дано да се получи

Големи трудности излизат с тези кристали и лупи и... Първо трудно е да намеря нужните лупи. После идва монтирането в шкодовия фар. Номера е също да не става тежък. А също така всичко ще се вижда през кристала и немога да си оставя ръцете там(не че и ми се иска де :P).

Затова моля всеки който има предложения за лупи(от къде да намеря и как да търся) за монтирането им във фара и всякакви предложения да пише тук.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 лупи от скутер много готини светещи със голяма дебела лупа и така нататак 55лв. в понеделник ще ми пристигнат и ще ти звъна да ти кажа дали имо още smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

sany0001.jpg

smile105 smile049 Лупа от фар на А6 вграден в шкодовия фар. :smt004

 

sany0018.jpg

Лош чук!

 

sany0025.jpg

"Лоша" бутилка :smt030

 

sany0031q.jpg

Добро утро в 3ч на кафе :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подготовка за празниците:

sany0001.jpg

 

Разфасовка:

sany0004y.jpg

 

Мнооооого пипкава работа:

sany0009z.jpg

 

До сега 2дни работа.... smile150

 

:lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.