Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз за вас незнам, аз тази седмица ще се боря с толек/тцлек и подобни простотии. Повъртете някои и друг ластик докато нямам книжка да го обсъдим, че преборя ли се с лекарската бюрокрацията верно ще преместим клубната среща , горе на Алеко !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да , де , малко грешно се изразих, исках да кажа че другата седмица съм отпуска и ще се видим макар и без колата. Ако имаш възможност и минеш да ме вземеш ще е още по - чудесно

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами със сняг или без, ще трябва да има подобаващо ревю. Неделя сме на НИМ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами със сняг или без, ще трябва да има подобаващо ревю. Неделя сме на НИМ :)

Зареждам "уреда" и ви чакам ! :P:)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм на работа, разбира се! М*мка му!  :angry:  :angry_jumping: Весело да си изкарате! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз съм на работа, разбира се! М*мка му! :angry: :angry_jumping: Весело да си изкарате!

Koфти, Гога, съчувствам ти! Без твоята брада като Lemmy срещите са някак си студени ;) Като те видя и се успокоявам , иначе като те няма се депресирам че не съм се бръснал трета седмица пък не изпитвам чувство на вина ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koфти, Гога, съчувствам ти! Без твоята брада като Lemmy срещите са някак си студени ;) Като те видя и се успокоявам , иначе като те няма се депресирам че не съм се бръснал трета седмица пък не изпитвам чувство на вина ;)

 

Ахахахахахаха, Саше, покъртителен! Е това включване чаках! Иначе за неделя вероятно и аз ще се класирам, ако се задържи такова хубаво времето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от клубната управа да ми донесе 1бр клубна лайсна от новите имам канали на пластмасовата основа, няма да се лепи - www.skodaclub.bg за Йетито! Мизерниците от сервиз Лазурит взели, че решили да подменят моята предна с такава рекламна на техния сервиз и изхвърлили тази на клуба(наглост до крайна степен)! И календара се надявам да го видя. Ако има мераклии мога да взема апарата и да направим импровизирана фотосесия, най-ми се иска с моето и други 4х4 от клуба... Поздрави!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не обещавам да се класирам, очертава се тежък ден, но пък искам и нови стикери и ще се помъча да стигна  :coffee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, разбира се и лайсни. Няма да те оставиме с онези, сложени по принуда :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от клубната управа да ми донесе 1бр клубна лайсна от новите имам канали на пластмасовата основа, няма да се лепи - www.skodaclub.bg за Йетито! Мизерниците от сервиз Лазурит взели, че решили да подменят моята предна с такава рекламна на техния сервиз и изхвърлили тази на клуба(наглост до крайна степен)! И календара се надявам да го видя. Ако има мераклии мога да взема апарата и да направим импровизирана фотосесия, най-ми се иска с моето и други 4х4 от клуба... Поздрави!

И аз съм се цанил да боядисвам детайли при тях. Като дойде момента ще им го кажа предварително, да няма разправии после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина среща стана днес! Сега чакаме най-добрият журналист да ни изтипоса и да се видим отстрани :D

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато "най- добрият журналист" качи нещата ще взема аз да постна една от другия тротоар :)

 

8567626u.jpg

Редактирано от knejata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана голяма и весела първа за 2016 г. клубна среща.

Всички се радвахме като деца на двете нови клубни красавици - на Ники Ковърдейла и на Борето от бирения отбор.

Дебютът беше достоен за автосалон, още повече че присъстваха и други красиви шкоди.

Софийската клубна среща беше посетена и от представител на Пловдивската група /с не по-малко забележителен черен Супърб/.

Предадоха ни и приехме с радост поздрави от Жоро120L. Привет адаш!  :hello:

Срещата продължи над 2 часа макар, че през цялото време валя ситен "свеж" дъждец.

Стана малко като оня виц за котарака и котето, които ходили на покрива да е...т, ама на котето му било студено .......

Много от нас получихме клубните си календари от Юли, за което благодарим!

Други се сдобиха с нови клубни стикери.

Бяхме посетени и от автомобили от други марки, които гордо носеха стикерите и лайсните на Шкода клуб България.

Благодаря на всички, че имах удоволствието да се видим и да бъдем заедно!!!

:eusa_clap:  :eusa_clap:  :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато "най- добрият журналист" качи нещата ще взема аз да постна една от другия тротоар :)

 

...

 

А така! Засрами го! :D

 

 

Жорка, втора среща бе - ти си още махмурлия от новата година явно :D една пропусна на 3-ти :D както и аз.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ви аз на срещите на НИМ. Беше много приятно :)

Искам да благодаря ма Пепи и Венци за времето, което отделиха да си поиграят с моята кола. Имам да черпя :)

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много яка среща си спретнахме , цялата година така да ни е :)

Снимки има ТУК  :sorry: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ви аз на срещите на НИМ. Беше много приятно :)

Искам да благодаря ма Пепи и Венци за времето, което отделиха да си поиграят с моята кола. Имам да черпя :)

 

Няма грижи :) То си е кеф да се заиграеш :P Пепи си знае какво да пипа, без да гледа дори ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че Воислав дойде до София та да му видя Супърба, макар и на снимки. Воиславе, колата е страхотна! Трябваше да дойда с теб да се повозя.

Лично ме покани човека. Обади ми се, че ще ходи до НИМ. Искам и тук в темата да му благодаря. Аз не дойдох по ред причини, които не смятам сега да коментирам......И два пъти му заръчах да носи поздрави! Да сте живи и здрави! Искрено се радвам, като ви гледам снимките от срещите. Не само от тази. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.