Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Жорж, следващия път се надявам да си по свободен и ще се возим :)

Колегите от София и най- вече журналиста Марто :), обеща, че ще дойдат към Филибето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, даже и други, май ще дойдем с Журналистино :)

Да ти честитя и тук, прекрасния Сюпърб, а и да ти пожелая още 30-40 кончета, в най-скоро време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Боре (Боби) :)

Пепи ми вкара мухата. Ще се радвам да се видим скоро в Пловдив

 

П.С. Да знаеш, че вече търся като твоя спойлер :)

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го в SuperSkoda, около 100 -120 евро, мисля че струва, плюс още 7-10 евро за доставката.

Сега проверих - 99.99 евро, без доставката.

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо да няма :) Така и така го подкарахме, пък и сняг го дават да вали, ще бъде забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо да няма :) Така и така го подкарахме, пък и сняг го дават да вали, ще бъде забавно.

Добре, ще се радвам да се присъединя и аз. А към колко часа ще се състои срещата? :) Аз съм нов(ак) и не съм на ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, ще се радвам да се присъединя и аз. А към колко часа ще се състои срещата? Аз съм нов(ак) и не съм на ясно.

 

И ние ще се радваме да се видим и запознаем . Срещите на НИМ са от 14:00ч

 

П.С. Колеги , както вече беше отбелязано , тази неделя времето го дават приятно снежно   , Слагайте зимните дрехи и газззз на НИМ  :tooth:

Май най-накрая дойде времето и за 4х4тата  :banana_ski:  ....ще има и въжета и лопати  :wacko_2: . Да се надяваме че ще има възможност и да направим хубави зимни снимки с Шкодите.  Като се посъберем пред НИМ , ако ситуацията позволява може и да се разходим накъде наблизо за малко fun  :banana_gun:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходя и си ми почти по път. Ако няма някой от квартала ти, мога да те взема. Пиши на ЛС утре да се разберем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не дърпайте рогатия за опашката , че да не реши да скрои кофти номер на Чолаков ... кат падне , зимаме шейните и отиваме се пързаляме , като е сухо ще пием кафе ,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена , спокойно, като корифей на предномоторните Шкоди, вярвам че си ги овладял и ще ни представиш достойна програма. Само намери време да дойдеш. Лично аз не мога да въртя предномоторни с предно предаване, не са ми удобни и се чувствам несигурен, но  миналото лято съфорумника "х" го помолих да се качи в фелицията на сухо, гогата не можа да преброй на 180 ли се превъртя или на 240, аз като пътник помня че не бройх, само се молих да не се обърнем, така че недей губи надежда, пък ако ни стане студено и кафенце може да пием...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на имен ден в неделя извън Сф, но ще пробвам да се класирам поне замалко на път за там... впрочем жипката ми е със задно и щом има фенове ще ги повозя :banana_ski:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, щом утре ще има среща, пак ще дойда... Че имам 1-2 проблемчета, за които искам да питам знаещите и можещите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема и аз да се донеса - заформя се снежно, а на Сивият пес му се ще да си повърти задницата  :hockey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме.......Чавдаре ела и аз да те видя, че това не се случвало вече няколко години май май....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда с клубната Нива  :hockey: Имам въже и лопатка за прекалилите ентусиасти в снега  :moto:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.