Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Екстра среща стана. Благодаря на Гогата за домашния чай. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чайчето беше екстра - мерси Гога. А и точката му беше хубава - мерси Велко. А и гоУфа беше хубав - мерси Гена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност след вас не остана много материал по паркинга :D

По същото време и синеца е допринесъл за "материала", ама не му е стигнал акъла да спре, да излезе от колата и да поздрави колегите на срещата :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше мнооого добра!

Докато аз се темперирах, някои колеги се кефеха максимално, за ужас на беемвистите, субаристите и няколко втрещени пешеходеца...

Гоуфо е машина!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По същото време и синеца е допринесъл за "материала", ама не му е стигнал акъла да спре, да излезе от колата и да поздрави колегите на срещата :sorry:

Стори ми се, че мина позната кола, ама не отби и реших, че съм се припознал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава срешичка беше, но аз просто измръзнах от студ. Благодарности на Боре, че набримчи цялата мощ на климатика. ;) Като цяло доста трафик имаше днес горе , рядко съм се чувствал толкова на тясно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силна среща си направихме ! Благодаря на всички които се включиха и помръзнахме на НИМ. Аз лично се накефих на МАХ

Снимки и видео има тук - ЦЪК 

 

П.С. Горното клипче е малко подвеждащо...и Аудито с Хуатрото се позакопа и неможа да го дръпне... е после го изкара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща беше. Аз толкова да ни е тясно не си спомням някога да е било. Искам да благодаря на PRR за лайсните и на Юли за стикера. Още един благодаря на Марто за хубавите снимки и последно колеги ми беше изключително приятно да видя толкова много стари познайници

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, кой е мръзнал, освен Сашето  :P

А, що се отнася до тясното - на Клуб "е34 София", май им беше най-тясно...  :D  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, що се отнася до тясното - на Клуб "е34 София", май им беше най-тясно...  :D  :D

Хахаха те горките момчета даже не се пробваха - ГоУфо им взе страха  :moto:

 

Аз също се радвам, че успях да се донеса и да се видя с разни хора и други Психари  :banana_beer: , които не съм виждал отдавна.

Пък и, макар и скромно, и моя милост си поначеса крастата и размятах малко задницата на Сивия пес. Пълноценна среща 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво се наложи да изровя аз, затова и закъснях с повече от час за срещата

Picture19834553.jpg

Все пак съм доволен, че поне за кратко успях да се видя с позабравени стари муцуни... малко съжалявам само, че като съвестен водач не се поддадох на всеобщото увлечение по лъзгането, пък и куките щъкаха наоколо... ама нищо, следващия път ще наваксам нагоре по завоите към Копитото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, знам че не е нито 1-ва, нито 3-та неделя от месеца, но е нечетна. Желаещи за Н.И.М.? Времето ми се вижда подходящо за по кафе на открито... Пък 'що не и за х. Момина скала...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда ще водя и колега нов за това моля ако някой има да носи стикери и лайстни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ще взема и аз да дойда следващия път, хм? :) За съжаление до сега не съм намирал времето да дойда, но пък желанието все още седи. Имам нужда малко от раздумка на тема - колата. Хайде ще видим дали ще ме огрее следващата неделя когато има среща. Поздрави!

 

:plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.