Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Следващия път ще идваме по 2ма от клуба с една кола. Едвам се събрахме с тези от ВАГ групата на "малкия" паркинг пред НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние и днес идвахме по двама, докато чинно съпровождах Galliard -a , най - любезно возех кранки, и си лафехме по светофарите. Зарадвах се много и на VAG групата, много са разбрани момчетата. Отивам аз при един пич с Jetta, така и така искам да видя дали капачката от твоята Jetta става за моята Шкода, вика няма проблем, човека до него с Ауди ме чу, даде ми я направо в ръцете, установих че е по - малка, поговорихме си и си пожелахме приятен ден ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина беше супер срещата. Радвам се, че се запознахме. Отново искам да благодаря за топлото посрещане и всички екстри покрай него :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше .... МНОГО ЯКА ! След малко пускам снимки и видео  :fiu:

Докато не видя, не вярвам!  :tongue_1:  :tongue_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше .... МНОГО ЯКА ! След малко пускам снимки и видео :fiu:

Събрахме им погледа на VW-club, надали са очаквали да преминат покрай толкова много шкоди за да стигнат до своята стоянка на НИМ!

Във VAG e силата!

:banger_2:

п.п. При нас обаче имаше МАШИНИ, които те нямат - ретро задномоторни уникални шкоди, каквито на тяхната среща не видях ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не видя, не вярвам!  :tongue_1:  :tongue_2:

Блъфира Марто, нали я видях срещата, имаше 2 трабанта и 3 вартбурга на кръст :tongue_1:

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална среща страхотно време, страхотни хора, много модели се събраха от VAG  при първа възможност да се измъкна летя с пълна сила от Враца отново за някоя среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща стана, а и за Пепи имаше работа с лаптопа. Само дето на мен си ми остана бирата, нещо нямаше желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Косьо, Митака и Влади - представителите на ретро-шкодите - РЕСПЕКТ  :doubleup:

Саше - ти си знаеш!

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събрахме им погледа на WV-club, надали са очаквали да преминат покрай толкова много шкоди за да стигнат до своята стоянка на НИМ!

Във VAG e силата!

:banger_2:

п.п. При нас обаче имаше МАШИНИ, които те нямат - ретро задномоторни уникални шкоди, каквито на тяхната среща не видях ......

Такива крайни изказвания не харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма защо, като цяло ВАГовците бяха тинейджъри и горяха моторно масло с много прекъсвачи все на коли с предно. Тия с 4х4то си ги пазеха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яд ме е да трупам толкова много неизвинени отсъствия, изглежда е било много готино

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.