Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Докарайте някоя 120ка, за да има с кого да си правим ластици, иначе само аз да бия всеки път не е интересно.

Саше , утре със 120ката ли ще идваш или само "за спорта" си пишем ? ;):P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма как да я изкарам, много заеми и не остават пари, затова навивам другите ;) Иначе само аз си знам как ме сърбеше днес да я покарам, но не мога, няма ГО и ГТП а и маслата много спешно трябва да се сменят, в скоростите има трансформаторно масло, а в двигателя наливно от Люлин на 2 години.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, човек , иска ми се, но в момента няма как. Ако зависеше от мен още утре в 8 отивам, сменям масла слагам задната броня и бих дошъл да ви нахраня всички с попарка, знаеш...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, човек , иска ми се, но в момента няма как. Ако зависеше от мен още утре в 8 отивам, сменям масла слагам задната броня и бих дошъл да ви нахраня всички с попарка, знаеш...

Знам Саше :). Стягай се , че да можеш да я "пуснеш" за Калояново.... че ако точно ти ми се появиш пак с "предномотора" ша са наказваме :P. Непростимо е да имаш 120ка и да ми идваш на Събор с...;)

П.С. а и имаш да се реваншираш... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 но не мога, няма ГО и ГТП а и маслата много спешно трябва да се сменят, в скоростите има трансформаторно масло, а в двигателя наливно от Люлин на 2 години.

Явно не можеш да смогваш с два автомобила.

А това с трансформаторното в скоростите изби рибата.

Може да си ценен кадър в ШКБ,но спри малко с тия излияния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не можеш да смогваш с два автомобила.

А това с трансформаторното в скоростите изби рибата.

Може да си ценен кадър в ШКБ,но спри малко с тия излияния.

Ама то не е случайно че niск-а му е maxrpm... :P нЕма спирачки :)

 

Така или иначе , не е това темата за подобни дискусии... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не можеш да смогваш с два автомобила.

А това с трансформаторното в скоростите изби рибата.

Може да си ценен кадър в ШКБ,но спри малко с тия излияния.

Аз мога да се закълна в двете си Шкоди, че няма по-голям фен на марката от Сашето! Така че моля за малко уважение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали мога или не мога да смогна с 2 коли, аз ще се оправя, все още не съм се предал. 120 ка трябва да имам, защото ми е детската кола, в такава съм се возил от 16.12.1996 и не мисля да я оставя, аз помня много, може би повече от жена! Децата , внуците ми трябва да я познават, но тя не става за зимата, много бързо гние и за да я запазя съм си взел "зимна" кола, която да е по - нова, да има части и ламарини за нея по магазините, да е по - масова и да ме вози и е фелиция фейс заради бившата, но това не е важно като цяло. Мога да кажа че и за двете си коли убивам, когато се наложи да върна червената 120ка за скрап, тежеше 460кг (от 960 заводски)  и я целунах на изпроводяк!

 

Трансформаторното масло когато го взех и го сипах , една приятелка ми го предложи, не знаех че не става. Предложиха ми го ей така, казаха ми че става и е ок, едва след време нали като се разчетох, разбрах че аз просто много добре съм си измил скоростите с него и нищо повече, затова казвам че трябва да се смени.

 

Дали съм ценен кадър, не знам, напоследък само глупости пиша и спамя, токувиж утре ме баннали, обичам си форума , но не мога да се определя като ценен. Аз съм си драскач с бърза 120 ка ;)

 

Относно ника, той е мислен през 2005 още с 1вата Шкода на бащата бях thebestskoda или thefastestskoda или нещо от сорта. После се замислих викам трябва да е нещо яко, което да остане и тогава реших да е maxrpm...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали съм ценен кадър, не знам, напоследък само глупости пиша и спамя, токувиж утре ме баннали, обичам си форума , но не мога да се определя като ценен. Аз съм си драскач с бърза 120 ка ;)

Написаното от мен беше в кръга на шегата естествено,съобразено с твоите мнения.

Рано сутрин като прочета нещо такова от теб се хиля поне до 09:00ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи внимавай да не ме ядосаш, че ще забия в гаража на Косьо една кука на тавана и ще си презацепя веригата, да видим тогава колко ще е бавна. И без това съм за смяна на съединител, само дето нямам телфер ме спира ... :) Това че ти си корифей на предномоторките, не означава че за мен свалянето на напречен двигател не е един малък ужасТ :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше , не си за презацепване , за смяна си ... колкото до мотора - не се вади за смяна на верига или съединител  :tongue_1: Ам тя пак ще си е малко поумряла :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Утре НИМ? ВАГ сбирката е от 15ч ако не бъркам, така че спокойно ще може да си заемем нашето си местенце в 14ч.  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.