Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

А някой ще носи ли комп? Да видим дали проблема с ключа се е записал като някаква грешка, а и да активираме 2-3 нещица.

Аз мога да взема моя, само да видя с времето как ще съм. Ще ти звънна след малко да ти кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

аз ще дойда днес за календар /17.50лв/ и евентуално да си взела клубната карта, че времето си мина! :D

Иначе ще взема и лаптопа с мен, имам една диагностика, ако върши работа на колегата с проблема, мога
Да бъда полезен. Проблемът ми е, че ще бъда там до 15:00ч най-много.

Поздрави и до скоор! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес , мисля че направихме много приятна среща :)

Снимки ще пусна малко по-късно... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много съжалявам, че нямаше как да дойда! Но си имам извинителна бележка. Всичко беше с благородна цел. На приятел на фелицията се издърпа нова инсталация до задна дясна врата след като вчера оправих останалите 3, даже стана като заводско

IMG_20161218_151453.jpg

IMG_20161218_151728.jpg

 

Това е джанта с история. Подари ми я колега от на сестра му фаворита, търкалях я на моята фела, бях я взел в Бургас за 2 ра резервна, сега я подарих на съседа. Не седи много добре с фелициев тас, но се ядва. Гумаджията я погледна много странно - вика ама тя е друга. Викам споко тук сме играли ;)

IMG_20161218_151526.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим студа всичко беше много приятно ... нямах възможност да се прибера и си взема Фабията , но през 2017 ще има възможност да и покажа какво е Монте Карло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Тази неделя се очертава истинска зимна среща. Обличайте се добре и си носете чай :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:coffee:  Аз ще ви гледам от вкъщи, ако някой се смили и качи снимки. В тоя студ не можете да ме излъжете да изляза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя се очертава истинска зимна среща. Обличайте се добре и си носете чай :P

Тази вечер с Гената леко "почистихме" ... да има място за паркиране ...  :tongue_1:   :blush:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме ядосвайте! Утре ако не успея в студа да си сложа зареждачката, да взема на съседа комбито на газ,(не за друго, ама в моята има бензин, ма нямам пари да му дам за газ) да ви покажа как се чисти като хората с чужда кола! Днес вече се карах с жена, че с една ръка неможело било да се кара, не ме карайте да дойда с понички на НИМ :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме ядосвайте! Утре ако не успея в студа да си сложа зареждачката, да взема на съседа комбито на газ,(не за друго, ама в моята има бензин, ма нямам пари да му дам за газ) да ви покажа как се чисти като хората с чужда кола! Днес вече се карах с жена, че с една ръка неможело било да се кара, не ме карайте да дойда с понички на НИМ :P

Алооо не в моята градина, и да не мога с една ръка да карам, ти па все-можещия  :angry: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооо не в моята градина, и да не мога с една ръка да карам, ти па все-можещия  :angry: .

 

Не се ядосвай за градината си Диянче, тя в момента ти е затрупана със сняг, така че споко. Сашето те бъзика само! :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...След Данчов ден снощи и Иванов ден днес, комбинирано със Сибирският студ и най-вече вятъра ..... не мисля, че има много сили които могат да ме изкарат утре от вкъщи ;). Иначе Ви пожелавам приятна среща и Честит имен ден на всички празнуващи !!!  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=5gHCF_6HP40

 

https://www.youtube.com/watch?v=CMrkV6x_X6w

 

Поиграх си и аз малко вчера към Алеко, нямаше трафик, добре беше. :)

Може да се пусна и аз утре ако ми остане време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи сте ентусиасти, честно да си призная и аз искам, ама ще почакам.

Васе аз съм и без кола, изрината е, но не от мен. Да му мисли тоз дето я кара сега  :tongue_1: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, незнам. Колата е готова, с 3 чифта дънки, 3 блузи и 2 якета и работни дебели ръкавици, не е студено, но иначе изолирбанда ми се чупеше буквално на парчета. Аз предлагам директно ОМВ или някоя кръчма в Младост1. Там в китайския до Билла/Хепи има място за паркиране. Пици Фрици е малко по - надолу, също. Вън не е за хора. Другия вариант е директно да я изместим за другата седмица, ще е 0 градуса.

Не искам да си кривя душата, но навън не се седи, камък се пука!

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи сте ентусиасти, честно да си призная и аз искам, ама ще почакам.

Васе аз съм и без кола, изрината е, но не от мен. Да му мисли тоз дето я кара сега  :tongue_1: .

 

И къде я изгуби твоята Шкодичка (не се подигравам!) душата ........ в градината?  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща и я кара временно. Лесно ще ги познаеш - като се движи бързо кара Диди, а ако хъркат скоростите, кара баща и ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще нося календари за хората, които не успяха да си ги вземат миналия път. Ще съм на НИМ към 14:30 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, както се вижда де, няма да успея, но ако е останал някой календар в повече съм заинтересован. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.