Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Ако времето е като днес, мисля да участвам! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава сбирка, успяхме да се изложим пред човека с таксито с което дойдох, за съжаление. :( Благодаря на колегата с Октавията, за нестандартния подарък  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя се пада да има среща пред НИМ. Предлагам да я изместим с ден по-рано и в събота да посетиме дружно тесдрайва на Kodiaq и новата Octavia. Подробности има в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пичове, дайте да изместим Шкода срещата в Неделя на VW fest- a Входа е 5лв.

В Събота или в Неделя ще отида да правя колата, но засега мисля че ще успея да отида и двата дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз до феста естествено няма да мога да се докопам, но ако има среща пред Н.И.М. ще намина за малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз ще гледам да дойда! Не съм на 100% ,но се надявам ако съм на линия да се видим с повече колеги :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Бери му лайката, тук вали град!

Отиваме на OMV

Редактирано от Izolini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се спасих от градушката, добре че по Кестенова Гора, още има кестени, обаче направо ме удави на НИМ. Благодаря на Пешо (Skoda105_RS) за стикера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както изгасих колата на НИМ и се изля здраво дъжд и град. Градушката добре,че беше ситна.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.