Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Аз отпадам, наквасиха ме да закарам малката на английски от 14 - а по принцип урока и беше е 16  :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща стана... Доста забравени муцуни се събрахме. И времето беше с нас, 2ч си откарахме. Бат мод mRt документира ситуацията, ще има ли негова тема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах транзит в 13:50 с един приятел, видях на Гената голфа. Обадих му се после, той пък бил за кафе. Обсъдихме схемата за Пловдив, аз ще тръгна половин час преди групата и ще се чуваме ;) Чакам снимки от днес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Чакам снимки от днес!

Кво чакаш незнам....

Темата съм я пуснал в 18:15ч :P

Ще се видим в Пловдив :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, времето доста се пооправи за следобед и аз с някои други, с които се чух, ще ходим. Дано се намерят и други желаещи, все пак традицията не трябва да се пренебрегва. :) Тези вчерашните могат да поразкажат малко как е минало, та барем ни хване малко яд. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз определено пропускам, идва ми се, но се уморих вчера много, затова днес на релакс. И да беше много яко, колегите от Пловдив бяха много готини. Заведението което бяха избрали беше на ниво. Цените супер нормални, яденето беше вкусно. Предлагам пак да идем, но да няма сняг, че да седнем навън на беседката  :fiu:

И дано Марти качи днес снимките, че да ни видите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Мартин и Боре ги прибрах около 5 тази сутрин!!!

Това не е било за пропускане...МалкиО, не те знам с какви присадки си правиш айряна, ама явно на енергийност го докарваш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...МалкиО, не те знам с какви присадки си правиш айряна, ама явно на енергийност го докарваш :D

 

от Първенец. И МалкиОТ е първенец! Чист екологичен айрян от екологични говеда. Пасат само билки в гората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не чакайте снимки днес. Мартин и Боре ги прибрах около 5 тази сутрин!!!

Коце железарка си щом си удържал фронта до 5.  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пет и тридесет паркирах Съби пред нас, след като се уверих, че всички са си по домовете. Освен, че SKODA CLUB BULGARIA разполага, с услугата "заместващ автомобил", от скоро предлагаме и услугата "Drink and Drive"  :plate_skoda:  :fiu:  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Макса в Неделя ще е извън София. Попринцип малко хора ми дават кола, но мисля че ще успея да излъжа съседа да ми даде синьото комби, (мразя комбита!) ще се събираме ли ? Желаещи?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.