Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Запазил съм ти ;)

Бая се намръзнахме. Но повечето, които имаха да си взимат календар дойдоха, за което благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах, "отвлякох" Гената и Марто, за да изтеглим една кола... После ме хванаха за други неща и отиде неделния следобяд! Следващия път..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, аз чинно почерпих всички присъстващи с бонбони по случай именния ден . ;)

;) Да, мерси! А ти май имаш и какво да разказваш. Интересни неща съм изтървал...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо особено, отидох да питам Ауди клуба за мултицет, те пък бяха закачили едното ауди с Vag Com и после като тръгнах , то колата сама се изплъзна и направи една поничка, та се оказа че някой от Ауди клуба ме е запомнил, та се сетил кой съм. Нали като видя чист асфалт гледам да запаля гумите ... Те сигурно и VW клуба и лада клуба ме помнят. Една мацка видях и веднага я офертирах да снимаме транспортера до фелата ... ;)

image.jpg

image.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, трета неделя от месеца е днес...

 

Тъкмо и аз затова се оглеждам от сутринта, ще има ли или ще е следващата неделя? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид срещата, която направихме миналата седмица, въобще изключих, че днешната трябва да е редовна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера до 6:30 рових в тубата и днес спах до 4 на обяд, въобще ми изкочи от главата че е 3та неделя ако искате да спретнем нещо на 22ри, тъкмо имаме 1 седмица да обмислим дали да не се съберем в Младост в Хепито до била, хем няма да берем студ, хем има къде да се паркира и да пием по едно чайче като бели хора, а не да дзиндзирикаме и Боре да ме ебава, че цяло лето ходих с кубинки, а в снега съм с маратонки. Диана каза че в хепито е скъпо, ама колко за 1 кафе и нещо за хапване , все мисля че сме изкарали пари... То и в ОМВ то не е много евтино кафето... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Утре 22.01 съм по Софийско. Мога да се включа, ако има среща, даже с удоволствие ще " бодна" нещо у Хепито! :-)

Редактирано от Y K
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре съм под въпрос -  от четвъртъка ме гони няква настинка и не ми се излиза много навън. Но така се получава като е нередовно пиенето, за това ще решавам в последния момент за идването.      :coffee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично не ме плаши грипа, половин София е болна. Пък и не съм виждал още Монте Карлото. Само не ми го давай на паркинга да го карам, че ще вземеш да видиш колко може да върви, а преди да направиш 5000км е лошо  ;) . Днес цял ден се занимавам с женските капризи на една приятелка от квартала и ако съберем компанията за утре ще дойда, малко да спре да ме боли главата от женски прищевки и сменяне на мнението през 7минути.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично не ме плаши грипа, половин София е болна. Пък и не съм виждал още Монте Карлото. Само не ми го давай на паркинга да го карам, че ще вземеш да видиш колко може да върви, а преди да направиш 5000км е лошо  ;) . Днес цял ден се занимавам с женските капризи на една приятелка от квартала и ако съберем компанията за утре ще дойда, малко да спре да ме боли главата от женски прищевки и сменяне на мнението през 7минути.

 

Саше знаеш ли кое е общото между жените и колите? Общото е, че не се ли грижиш добре за тях, не се знае кога и къде ще те оставят ........ в буквалния смисъл имам в предвид, а и с капризите е същата ситуация! Колкото до Монте Карлото (някой колеги се изприщват като чуят така да казвам на моята Фабия, и почват да обясняват разпалено, че нямало такъв модел на Шкода :) ) обещавам ти че ще го видиш, и ти определно ще седнеш до мен да те повозя. А за каране абсурд, никакъв шанс нямаш, голямо камикадзе си поне от това, което видях да правиш с твоето Шкоде на паркинга пред НИМ. Вчера с Карлото минахме заедно границата от 2000 км пробег от както съм я взел, имам много впечатления от поведението на Шкодата в моите ръце, и успях вече да изкривя и усуча и една от стоманените джанти, че на кака Данче дупчестите пътни подаръци не прощават на автомобилите. И да ти се похваля, докато ми сменяха старата джанта с нова, успях да направя и един 1 часов тест драйв на Кодиака - TSI, 110 kW, 6DSG, 4x4 при няколко вида пътни настилки/условия, включително в дъблок сняг където само Йетито и той могат да стъпят. Но за това може би ще ти разкажа в другата тема, тази на Кодиака, да не спамим тук.

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам готини срещи ви се получават (като не е студено :D). Много е дълга темата и успях да разбера само за 1-ва и 3-та Неделя от месеца, но за час??? От колко се събирате? Някой път да дойда и аз с Шкодилака.

 

П.С. ...

То си го пише в заглавието, ама кой да чете... :coffee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвай, всеки е добре дошъл. И гости не връщаме. Който веднъж е дошъл, задължително иска после пак :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз най-вероятно съм ок за неделна среща, тамън да раздвижа малко Sofia Beer Drinking Team-a

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА за НИМ ще да се доредя ... пу пу Мартооо носи си ми стикера, че та убих. Ако ти не дойдеш ще дойда аз до вас. Тъкмо имам да черпя, днес стават точно 2 години откакто си имам зелената красавица  :fiu:

За някой може да е грозна, но за мен си е перфектна/нищо че е малко очукана, двигателя е ток и жица... е почти/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААА за НИМ ще да се доредя ... пу пу Мартооо носи си ми стикера, че та убих. Ако ти не дойдеш ще дойда аз до вас. Тъкмо имам да черпя, днес стават точно 2 години откакто си имам зелената красавица  :fiu:

За някой може да е грозна, но за мен си е перфектна/нищо че е малко очукана, двигателя е ток и жица... е почти/.

:plate_skoda:    Много си ти е хубава красавицата Дианче, изобщо не се притеснявай. А пък който не ти я харесва му кажи да си гледа работата. :)

Редактирано от Vinci74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.