Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И беше Събор : 7-9 май 2010


Хашек

Recommended Posts

Не претендирам ,да съм специалист по автомобилите, но форума се превърна в част от почивката, работата ми, приятелствата ми . Всъщност част от живота ми. И това нямаше да стане ,ако не бяха хората в него. Точно за това всяка свободна минутка влизам и чета. Намирам отговори на въпроси, приятели, запознанства. Мъча се да ходя на срещи доколкото мога ,защото ми е приятно да се срещам с виртуалните си приятели, с част от които вече сме и истински приятели. Затова събора беше така желан и прекарахме страхотно. И така ще бъде и догодина. Ако преди три години някой ми беше казал ,че ще се вълнувам и дори ще имам Шкода от 1963 г. щях да го погледна подозрително. А сега мисля как да я направя още по красива и как да я изкарвам и показвам навсякъде. Дори жената не се притеснява ,че ще си хвана любовница, защото вече си имам и тя е синя( Елишка -почти наборче ).

Няма по хубаво нещо хора със сходни интереси да се събират и на чаша бира да обсъждат проблемите си. Всеки е различен и разногласия ще има, но предлагам да ги изглаждаме в коректен тон и с взаимно уважение.

smile159

Мъдро, точно и изчерпателно. Пламене smile126 за тези думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 212
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • micyri

    14

  • Krankenstein

    12

  • mecho_klecho

    9

Най-много писали в темата

И мен ми харесаха тези кратки разсъждения, има доста верни неща в тях.

PVV предишния собственик на откавията ти, Деян ли се наричаше, или нещо се бъркам с октавийте?

 

Жоре, нищо няма да ти направим. Никой не е по малко фен, защото няма стикер. Моето предложение е - демонтирай стопа, лепни стикера и пак си сложи стопа. Защото стопа се чупи, а стикера е вечен smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ми харесаха тези кратки разсъждения, има доста верни неща в тях.

PVV предишния собственик на откавията ти, Деян ли се наричаше, или нещо се бъркам с октавийте?

 

Жоре, нищо няма да ти направим. Никой не е по малко фен, защото няма стикер. Моето предложение е - демонтирай стопа, лепни стикера и пак си сложи стопа. Защото стопа се чупи, а стикера е вечен smile001

Да ,предишния собственик се казваше Деян,но вече не е между живите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Моето предложение е - демонтирай стопа, лепни стикера и пак си сложи стопа. Защото стопа се чупи, а стикера е вечен smile001

Мерси за предложението! :mrgreen:

Стопа ще се счупи, ако е в твоята кола! smile004

 

Извинете за спама. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не претендирам ,да съм специалист по автомобилите, но форума се превърна в част от почивката, работата ми, приятелствата ми . Всъщност част от живота ми. И това нямаше да стане ,ако не бяха хората в него. Точно за това всяка свободна минутка влизам и чета. Намирам отговори на въпроси, приятели, запознанства. Мъча се да ходя на срещи доколкото мога ,защото ми е приятно да се срещам с виртуалните си приятели, с част от които вече сме и истински приятели. Затова събора беше така желан и прекарахме страхотно. И така ще бъде и догодина.......... Дори жената не се притеснява ,че ще си хвана любовница, защото вече си имам и тя е синя( Елишка -почти наборче ).

Няма по хубаво нещо хора със сходни интереси да се събират и на чаша бира да обсъждат проблемите си. Всеки е различен и разногласия ще има, но предлагам да ги изглаждаме в коректен тон и с взаимно уважение.

smile159

Това е самата истина! :smt017

Същото дословно се отнася и за мен, само с една маалка разлика - Моята любовница е бежова! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Аз не робувам на марки, защото това е купчина желязо, помагаща ни да се придвижваме от точка А до точка Б, и колкото по-безпрепятствено и евтино стигаме до точка Б, толкова по-доволни ще бъдем като потребители на съответното желязо за което сме платили най-вече собствена пот.

Хората правят историята, а не желязото.

Шкода е марка с традиции, както всеки един друг производител на превозни средства наречени от нас АВТОМОБИЛИ.

Тук малко не съм съгласен!

Отнасям се към колата, не като към купчина желязо и средство за придвижване и после за скрап, а като към жив човек! Сигурно ми има нещо. :-k

Защо Шкода е марка с традиции - щото има история, а има история, защото някой човек се е сетил да подреди всички модели в музей, а не да ги изхвърли, като вещи за еднократна употреба.

Да, хората правят историята, но чрез съхраняване на своите творения във времето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ми има нещо. :-k

 

Жоре, ти ако си мислиш, че си единствения тука дет май му има нещо и си приема Шкодичката като член на семейството и жив човек - мнооо си в грешка, :D бая сме такива кат тебе - на всички ни има нещо. :mrgreen: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, ти ако си мислиш, че си единствения тука дет май му има нещо и си приема Шкодичката като член на семейството и жив човек - мнооо си в грешка, :D бая сме такива кат тебе - на всички ни има нещо. :mrgreen: smile027

Мерси, Ице! Направо се бях притеснил, че само аз нещо не съм у ред! ;)

Е, такива сме истинските Шкодаджии! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- на всички ни има нещо. smile027

:smt017 Аз примерно колата ако я боли нещо, аз вдигам кръвно ](*,)

Айде и аз сори за спама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отнасям се към колата, не като към купчина желязо и средство за придвижване и после за скрап, а като към жив човек! Сигурно ми има нещо. :-k

Защо Шкода е марка с традиции - щото има история, а има история, защото някой човек се е сетил да подреди всички модели в музей, а не да ги изхвърли, като вещи за еднократна употреба.

Да, хората правят историята, но чрез съхраняване на своите творения във времето!

:smt017 човека е този който съхранява.

 

сори че не се сдържах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, обичам ви! И аз моята Маргарита я приемам като живо същество! Даже вече й познавам характера! А и често й говоря... Ако на вас нещо не ви е в ред - не знам на мен какво ми е. При все, че съм жИнЪ... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че избихте рибата относно това което казах за "купчина желязо", но затова сме хора - всеки го интерпретира както си иска. smile091

Уважавам ХОРАТА в този форум, а колата си я харесвам и глезя и ще я ползвам докато мога! smile126 smile126 smile126

 

Споко момци и девойки не сте само вие изперкали.... smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Много отдавна когато отивахме за събора 2008ма беше се разгорял спора за купите. Още тогава казах че си правя количката за кеф и ми е достатъчно хората да е погледнат и харесат. Все още караики я виждам как я заглеждат. На мене това като награда ми стига

 

 

А по въпроса с говоренето и аз го правя. За съжаление в повечето случаи се споменават роднини по майчина линия :smt0344

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.