Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И беше Събор : 7-9 май 2010


Хашек

Recommended Posts

Както винаги Миро е на ниво. =D> =D> =D>

До Миро:

-Миро ,беше казал че не си професионален туроператор,съмнявам се...........ти си супер.Трябва ти само сертификат.Ще се погрижа.

Свалям ти шапка smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 212
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • micyri

    14

  • Krankenstein

    12

  • Хашек

    9

Най-много писали в темата

Евала, Хашек - опитомил си накрая дивата игуменка :mrgreen: Дано само времето пак не е дъждовно и студено... на мен по принцип ми хареса повече идеята за края на май - празниците около 24-ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бат Миро обичам тъ smile092

C2H5OH Мадарата няма винетка и 100 литра в резервуара иначе щеше да отъпка поляната smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

датите са екстра, някой може ли да каже евентуални ориентировъчни цени smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне на 2 от обявените дати и Маргарита ще присъства! Резервирам си още от сега ъгълче за палатката. Ако няма - ще спим в колата. :D

За времето - няма да го мислим. Гледайте само каква зима е. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам къща в региона и още се чудя дали ще се налага да я използвам като евентуално място за спане. но ще се постарая през цялото мероприятите да присъствам, аз и мойта октавиана

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за Хашек! Радвам се,че се стигна до разумен вариант. Аз също съм там, но от 07.05. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Миро!

 

Соколския си е вече класика - трудно ще се избере алтернатива...

 

Силно се надявам да успея да дойда - но не знам как ще се случат нещата около края на април / май - чакаме бебока за тогава!..

 

Ако мога с нещо да се включа дотогава - ще се радвам да помогна...Сега се сещам, че бащата има режещ плотер на разположение, може да се направят разни надписи / лепенки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писта "Междене" вече е резервирана за нас. Мястото е добре известно на всички, които са идвали досега. За тези, които още не са я посещавали и имат GPS, моля някой колега да даде точните координати на мястото, за да не става объркване като миналата година.

 

Датата е 08.05.2010, часът е 11:00 !!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях видия темата малко по-късно щях да ви предложа Света гора Велико Търново.Там рокерите от 3г. се събират ,а 2008 бяха 10 хиляди човека!Музика до 5 часа сутринта и т.н.

ама ние не отиваме на рок концерт,а на Шкода събор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За догодина може да го имаме предвид, стига да има наоколо и достатъчна леглова база, а не тип рокерска - натъркаляни в тревата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че има логова база ! Аз знам ,че не сме рокерски клуб ,но казва щом толкова хора са се събра ли и ние ще можем !

и аз няма да дойда

както и мн.други

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, искам само да вметна 2 и 3та точка от пост на Хашек!

 

2. Предвид постоянно увеличаващото се количество членове, присъстващи на годишните събори, Соколски Манастир и околните почивни бази няма да задоволят нашите леглови изисквания.

3. Много от нас съчетават събора с фамилни екскурзии, което в досегашната предлагана база не отговаря на качествените изисквания за почивка на семейство с дете/деца.

 

Ако беше прочел, щеше да разбереш.

 

Не сме рокери, не отиваме на събор да се напием с бира и да слушаме метъл,рок и грънч...

При нас целта на събитието е друга!

 

Мисля, че е време да приключим. Мястото е уговорено... тече организация!

 

Нека да се съсредоточим към Соколски 2010 с идеи и помощ за организиране!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги,

прочетох мненията Ви и виждам,че везните накланят към нашия регион/Пловдив,писта Дракон-с.Калояново/.

Искам да Ви дам малко информация за околността на пистата.Наблизо е Хисаря с достаголяма леглова база,Винарски комплекс Старосел,Хотелски комплекс Яев до с.Ведраре,гр./с.Баня.Всички тези места са заобиколени от големи поляни,разположени са в периметър от 10-15км.

Относно датата - тук от началото на м.Май времето е подходящо за мероприятия на открито.Аз лично с удоволствие ще дойда ако решите за дата след 6 май. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.