Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И беше Събор : 7-9 май 2010


Хашек

Recommended Posts

Здравейте колеги,последните 4 месеца не си бях в габрово и от ноеври сега за първи път влизам в шкода форума :cry: което е много лошо.съжалявам,че не можах да ви бъда в помощ за избора на място за събора,но щом вече е решено да е на соколския манастир аз вече съм си в Габрово и ако имате нужда от мен аз съм на среща.Което е по силите ми ще го направя.ПОЗДРАВИ!!!както писах и в друга тема аз съм ivailo rachev,но съм с нова регистрация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 212
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • micyri

    14

  • Krankenstein

    12

  • Хашек

    9

Най-много писали в темата

Нищо все пак мисля ако имам пари да си платя ;) Ти защо не ги лепиш, те се нареждат в челната шесторка на най - яките неща от събора

 

Среща с приятели

Разглеждане на стари коли

Ремонт на поляната

Скара /бира

Драг реисинг

Стикер от събора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, ако дойдеш с друг човек (с неговата кола) не плащаш нищо.

Таксата е за кола.

Можеш да си закупиш пакет (за гласуване,стикер и ДВД от мин събор) -цената на пакета е 10 лева.

 

Само цена на стикер 2010 и такъв от минали години (09,08,07) е по 2 лева на стикер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На твоята перла ще седи най-точно. :smt030

Този ми харесва и на мен и ще си го залепя. Смятам на всеки десет години да си лепя стикер! Започвам с кръгла година...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Внимание- в периода 06-08.05.2010г. ще има лабилизация на атмосферата, ще има рязко смущение от навлизане на студен въздух, с валежи и гръмотевични бури, а поради рязката промяна ще има и условия за градушки, особенно ...в планинските райони!Позната история!Е, всички знаем ,че това не може да ни спре! smile035 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cry: :cry: ще се наложи да пропусна събора,изгониха единия колега и ся трябва да работя без почивка,а съм на такова място,че ние празници не признаваме.аз си бях направил сметката още преди месец за тоя събор и сега умирам от яд,но няма как ако ми остане малко време ще мина да ви видя но... :cry: :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скапани Шефове. :smt0344 :smt0344 ](*,) ](*,) smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как е времето на Сокола, има ли някой там с мобилен нет да каже новините? В София вече заваля... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, и снимки да започвате да качвате .. миналата година имаше постоянно нови качени снимки smile049

 

Весел Събор от мен! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее утре май ще се класирам да дойда на пистата.тук в момента времето е слънчево и много топло,но през нощта беше супер студено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има май информационно затъмнение резултат на купестодъждовна облачност :lol: от към сокола, с кратки валежи придружени от грамотевици :D . Току що в София се показа Слънцето, да видим до кога :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, май заспа щастлив и уморен от събора и ни забрави със снимките :mrgreen: явно е било хубаво на събора :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.