Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И беше Събор : 7-9 май 2010


Хашек

Recommended Posts

всичко около и самия събор бяха чук и гек, голям респект към всички организатори smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 212
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • micyri

    14

  • Krankenstein

    12

  • C2H5OH

    9

Най-много писали в темата

Човек, сега като писа. С теб така и не успяхме да се запознаем. Сори за което!

Все пак Black -овете трябва да се подкрепяме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поправимо е smile027 все пак ти си с черната перла не може да те стигне човек (just a joke) smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

След като изчаках достатъчно,познаващ моделите/имам претенции/ и прочетох всички коментари ми стана ясно, че се гласува за име и колко неграмотни грамоти и купи са при поставени хора? Повечето хора/от форума/ не познавам/и не е нужно/, но ми стигат тия, които знам/и поддържам връзка/ и знам какво пиша и говоря, а и който ме познава знае,че при мен ебавка няма.

Явно доста хора се водят от децата до тях, което е жалко при такава организация, труд по колата или не познават даден модел и всеки вика перфектно направено.

Явно трябва да си направим един събор на стари шкоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да си направим един събор на стари шкоди.

 

Явно сам със себе си ще го правиш този събор. Супер детинско(да не ползвам други прилагателни) е да слагаш под общ знаменател стотици хора, които, както сам казваш не познаваш, заради личен конфликт с човек от този форум. Още по-детинско е при всеки удобен случай да изтъкваш въпросния конфликт... Не си бил на събора(доколкото разбирам), нищо не си направил, за да се случи този събор. Следователно, спокойно можеш да си запазиш "ценното" мнение за себе си и да си караш наистина лачената 110-ка със здраве. smile049

 

П.П. Кой как и защо е гласувал си е негова работа. Това достатъчно се коментира преди събора, покрай онази прословута "техническа комисия"... някои хора прекалено насериозно се взимате smile175.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка,

 

При едно масово гласуване винаги е така. "Масата" няма технически познания и гласува изключително субективно. Да не говорим, че винаги присъства и фактора варненци/софиянци/пловдивчани и т.н. водещ до още по-голямо субективизиране (малеее, как го измислих). Но пък и купите са просто един допълнителен елемент от съобра, чиято цел е да се повеселим заедно smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз весело си изкарах, казах ти и на теб - Пич ако искаш повече стари Шкоди, ела, допринеси и ти за общата бройка. Освен това "трошихме" и 120 ка на събора, аз помогнах малко, омръзна ми и си заминах. Направи ми впечатление Франц с линейката как човека с чиста риза запретна ръкави и дойде да помага. Убеден съм че и Октавия II да беше, ако разбирахме, нямаше да има човек който да откаже да помогне.

 

Аз лично нямам нищо против хората с новите шкоди и сред тях има много готини и разбрани хора, част от тях са карали Шкода и преди. Но за мен не е важно кой какво кара, важното е, че на тръгване от събора, когато падна на фелата акумулатора, само се завъртях в кръг и четирима човека се намериха да бутнат. Вечерта на масичката също не видях никакво разделение стари/нови.

 

Новите шкоди може да не ми се виждат изгодни като покупка 2 ра ръка, заради факта че държат цената на Audi A6, но аз винаги съм казвал че собствениците на новите шкоди спасиха форума да не замре, както примерно 2т power или любимия ми, но вече празен форум 126p.info

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да си направим един събор на стари шкоди.

 

Явно сам със себе си ще го правиш този събор. Супер детинско(да не ползвам други прилагателни) е да слагаш под общ знаменател стотици хора, които, както сам казваш не познаваш, заради личен конфликт с човек от този форум. Още по-детинско е при всеки удобен случай да изтъкваш въпросния конфликт... Не си бил на събора(доколкото разбирам), нищо не си направил, за да се случи този събор. Следователно, спокойно можеш да си запазиш "ценното" мнение за себе си и да си караш наистина лачената 110-ка със здраве. smile049

 

П.П. Кой как и защо е гласувал си е негова работа. Това достатъчно се коментира преди събора, покрай онази прословута "техническа комисия"... някои хора прекалено насериозно се взимате smile175.

 

Не забърквай някакъв конфликт в поста. Нищо лично против никой, а ти го мислиш така.

Проследи всичко и ще видиш, как коли от сток са направени в нещо добро/без значение стари-нови/ и никой не е оценил това. Явно е трябвало да има снимки на колите преди и след да се види разликата или всички са привлечени от някаква нова мания. За такива неща говоря. Относно ценното ми мнение,то е след като видях,говорих,коментирах и написах. Както и да е живи здрави. Търнете последните постове да няма спам в темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търнете последните постове да няма спам в темата.

 

А, Ванка, не! Аз отдавна чакам това откровение от теб, та да видят всички тук колко злоба и гняв таиш.

 

А събор на стари шкоди можеш сам да си организираш, пък като искаш ела на него с Фабията, че другата не трябва да се показва!

 

А, и знаеш ли: догодина събор пак ще има smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то събор винаги ще има независимо от участието или ролята на който и да е от тук пишещите. Не е важно какви и колко коли ще участват и кой ще бъде награден накрая, важен е духът на общност и взаимопомощ, всичко друго е празна суета... smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търнете последните постове да няма спам в темата.

 

А, Ванка, не! Аз отдавна чакам това откровение от теб, та да видят всички тук колко злоба и гняв таиш.

 

А събор на стари шкоди можеш сам да си организираш, пък като искаш ела на него с Фабията, че другата не трябва да се показва!

 

А, и знаеш ли: догодина събор пак ще има smile004

 

Мислех повече да не пиша, но специално за теб ще има отговор.

Ти пък къде видя злоба и гняв срещу някого или нещо. Точно затова беше това :Не забърквай някакъв конфликт в поста. Точно теб щях да спомена,че представи колата и нямаше друг с такава въстановка, но предпочетох да замълча и написах само горното.

Равносметка се прави след като отминат страстите/седмица-две/ не веднага.

Ядосвам се на друго. Догодина ще има по-малко стари коли. По този начин се убива желанието за направа на такива.

Вярно е,че всеки каращ стара се стреми към нова, но говоря за запазване и възтановяване.За стимул става дума,а не изръсил една шапка пари и вижте с какво съм.Това всеки го може.

Както и да е. Живи здрави здрави и успех с продажбата и на поредната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е,че всеки каращ стара се стреми към нова, но говоря за запазване и възтановяване.За стимул става дума,а не изръсил една шапка пари и вижте с какво съм.Това всеки го може.

 

Ванка, наистина който кара ретро кола по неволя винаги ще се стреми към по-нова, но това не важи за такива вехтошари като нас, на които ръждата им е в хемоглобина, нали така? Не знам дали знаеш, но навремето преди 5-6 г. се опитахме да създадем Шкода класик клуб /по онова време този форум бе още в зародиш/. Тогава някои колеги все още си караха старите Октита, с100 и 1000МБ-та екато ежедневни и въпреки това беше трудно да съберем достатъчно такива коли да дойдат на отделен събор далеч от местожителството си. Ако все пак искаш да организираш нещо подобно мога да ти пратя на ЛС или на Скайп списъка с кандидатите за членове, но едва ли много от тях ще се отзоват, за повечето не знаем дори дали все още си пазят и поддържат антиките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като марката е една,защо трябва да се делин.Това е супер тъпо.Нали именно чрез старите модели се вижда колко стара е марката,какви стари традиции има и освен това старите модели Шкода са супер красиви автомобили и са повод за гордост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли смисъл от такова изостряне на отношенията. В крайна сметка хората, които присъстваха на този събор са хора със стимул. Вярно е, че не всички са със старите Шкоди, но пък не може да се каже, че хора като Сами, Искрен, Коко, Ники Любомиров, Васко, joro120L, Жоро 4х4, Вальо (от гората) и още една камара колеги хвърлили труд, пари и свободно време в колите си са хора без стимул. И не иде реч за изръсване на една капа пари. Повечето от колегите са вложили собствен труд за да може тези нови машини да изглеждат още по-добре. Възстановяването, по-точно това, което ти си направил е уникално. Но не може да се отрича труда на Сами, на Искрен, На Жоро с пловдивската 120-ка, която изглежда като от Мототехника, На Васко и на Краси за музиката вкарана в колите им, за които печелят награди. Стимул има у всеки, но в различна насока. По-важното е, че не се губи

А що се отнася до хората в този форум, аз съм го споделял с колеги - и друга кола да си купя, и съвсем да обеднея и на колело да се кача, пак ще продължа да поддържам контакт с тези хора и ще залепя клубния стикер.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като марката е една,защо трябва да се делим.Това е супер тъпо.Нали именно чрез старите модели се вижда колко стара е марката,какви стари традиции има и освен това старите модели Шкода са супер красиви автомобили и са повод за гордост.
Колеги има ли смисъл от такова изостряне на отношенията. В крайна сметка хората, които присъстваха на този събор са хора със стимул. Вярно е, че не всички са със старите Шкоди, но пък не може да се каже, че хора като Сами, Искрен, Коко, Ники Любомиров, Васко, joro120L, Жоро 4х4, Вальо (от гората) и още една камара колеги хвърлили труд, пари и свободно време в колите си са хора без стимул. И не иде реч за изръсване на една капа пари. Повечето от колегите са вложили собствен труд за да може тези нови машини да изглеждат още по-добре. Възстановяването, по-точно това, което ти си направил е уникално. Но не може да се отрича труда на Сами, на Искрен, На Жоро с пловдивската 120-ка, която изглежда като от Мототехника, На Васко и на Краси за музиката вкарана в колите им, за които печелят награди. Стимул има у всеки, но в различна насока. По-важното е, че не се губи

А що се отнася до хората в този форум, аз съм го споделял с колеги - и друга кола да си купя, и съвсем да обеднея и на колело да се кача, пак ще продължа да поддържам контакт с тези хора и ще залепя клубния стикер.

Поздрави.

smile126 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Стимул има у всеки, но в различна насока. По-важното е, че не се губи

А що се отнася до хората в този форум, аз съм го споделял с колеги - и друга кола да си купя, и съвсем да обеднея и на колело да се кача, пак ще продължа да поддържам контакт с тези хора ....

Аз съм на мнение че трябва УВАЖЕНИЕ и ПРИЕМАНЕ, а в този ФОРУМ ги има! А думите на Мишо са достатъчни.

Аз не робувам на марки, защото това е купчина желязо, помагаща ни да се придвижваме от точка А до точка Б, и колкото по-безпрепятствено и евтино стигаме до точка Б, толкова по-доволни ще бъдем като потребители на съответното желязо за което сме платили най-вече собствена пот.

Хората правят историята, а не желязото.

Шкода е марка с традиции, както всеки един друг производител на превозни средства наречени от нас АВТОМОБИЛИ.

 

АДМИРИРАМ хора като

Миро(Хашек за организацията),

Самуил за професионализма,

Юли(Мишел за отдадеността),

Митачето(Естел за идеите),

Коко и Аньо(за прецизност и изобретателност),

Искрен(с неговата ПЕРЛА)

Ванко(способен и доказал се реставратор)

и много други (всички които не съм споменал извинете ме!)

(списъкът е нахвърлян набързо и не подлежи на обсъждане)

 

ВЪЗХИЩАВАМ се на МАЙСТОРЛЪКА И СРЪЧНОСТТА на Анастас smile126 smile126 smile126

 

Няма място във виртуалното пространство за мерене на `ишки! Пред екрана е все тая. Бъдете себе си.

Ние (всеки от нас) прави този форум едно добро място!!!

Евала фенове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А относно хвърлянето на една капа пари,дали за реставрация на стара шкода или за тунинговане на нова шкода,това е въпрос на възможности и желание.Аз например винаги съм карал около 7 до 10 годишни коли и винаги съм се грижил за тях с желание.Много ми се иска да мога да се справя с възтановяването на стар автомобил,но нямам тази финансова възможност.И много ми е интересно самото възтановяване на стара кола.Даже навремето като се запознахме с тебе Ванка(на Лукоила) щях да те питам дали мога да дойда някой път като работиш по някоя кола да гледам.

Така че,нашия клуб сме супер отбор,имам приятели в VW,BMW там атмосферата е друга.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме най якия Форум!това го признават и от другите форуми

приятели сме и си помагаме,следващата ми кола пак ще е шкода ЗАРАДИ ШКОДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ И ЗАРАДИ ФЕНОВЕТЕ И СЕКТАНТИТЕ В НЕГО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме най якия Форум!това го признават и от другите форуми

приятели сме и си помагаме,следващата ми кола пак ще е шкода ЗАРАДИ ШКОДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ И ЗАРАДИ ФЕНОВЕТЕ И СЕКТАНТИТЕ В НЕГО

=D> :smt017 =D> smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме най якия Форум!това го признават и от другите форуми

приятели сме и си помагаме,следващата ми кола пак ще е шкода ЗАРАДИ ШКОДА КЛУБ БЪЛГАРИЯ И ЗАРАДИ ФЕНОВЕТЕ И СЕКТАНТИТЕ В НЕГО

На Шкодата нямам стикер на задното стъкло /моля да ми простите,това не ме прави по- малко привърженик на марката/, щото на това място имам 3ти стоп, а да слагам стикера в горната част на стъклото не ми харесва как стои на 120ката smile049 , но на ежедневната Тойота, обещавам да сложа! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не претендирам ,да съм специалист по автомобилите, но форума се превърна в част от почивката, работата ми, приятелствата ми . Всъщност част от живота ми. И това нямаше да стане ,ако не бяха хората в него. Точно за това всяка свободна минутка влизам и чета. Намирам отговори на въпроси, приятели, запознанства. Мъча се да ходя на срещи доколкото мога ,защото ми е приятно да се срещам с виртуалните си приятели, с част от които вече сме и истински приятели. Затова събора беше така желан и прекарахме страхотно. И така ще бъде и догодина. Ако преди три години някой ми беше казал ,че ще се вълнувам и дори ще имам Шкода от 1963 г. щях да го погледна подозрително. А сега мисля как да я направя още по красива и как да я изкарвам и показвам навсякъде. Дори жената не се притеснява ,че ще си хвана любовница, защото вече си имам и тя е синя( Елишка -почти наборче ).

Няма по хубаво нещо хора със сходни интереси да се събират и на чаша бира да обсъждат проблемите си. Всеки е различен и разногласия ще има, но предлагам да ги изглаждаме в коректен тон и с взаимно уважение.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.