Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И беше Събор : 7-9 май 2010


Хашек

Recommended Posts

Ето разположение на поляната спрямо хотелите.

http://skoda.snimka.bg/advertising/skoda-model.355348.16850862.big

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 212
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    18

  • micyri

    14

  • Krankenstein

    12

  • Хашек

    9

Най-много писали в темата

В името на събора да минем без музика ли?? В името на събора без музика може и на Соколски манастир да сме, нали така??

Защо изобщо ще сменяме мястото след като няма да има музика вечер??

:smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В името на събора да минем без музика ли?? В името на събора без музика може и на Соколски манастир да сме, нали така??

Защо изобщо ще сменяме мястото след като няма да има музика вечер??

:smt017 :smt017 :smt017

Щото в Трявна,поне ще има някаква музика,а на сокола вие ходете да берете срама за преговори

Най близкия хотел http://www.rezervaciq.com/hotel_baliuva ... rqvna.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах и в един друг пост , предполагам, че НЯМА да мога да присъсъствам н асъбора тази година поради лични ангажименти, така,че това което правя е само и единствено да осигуря някаква алтернатива за провеждането на мерприятието... а дали ви харесва или не решавате ВИЕ ! Както казах и на Миро, несъм човек който има възможноста да го организира за това го помолих ако има възможност той да дойде в Трявна и да огледа полянката, да говори с хотелиерите и да се вземе решение ! Тва е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хотелите са много хубави но аз исках снимки на поляната не на хотелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Хотелите са много хубави но аз исках снимки на поляната не на хотелите.

Колега, ти май четеш само това, което ти е удобно ! Вече няколко пъти се спомена,че снимки ще има другата седмица !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Непосредствено над Казънлък има къмпинг с добри размери/рокерите си правят събиране там/ и срещу него сносна леглова база на спортен център и хотел.
Dimon-е казвай как е там?

То е на 500 м от къщата му в с. Крън , Ти не си ли ходил ? Идеално е за събор, но на близо няма писта за гонки , в това е проблема.

А там където има една могила(Оструша май) над Крън има чисто нов път идеален за гонка или по пътя за Бузлуджа в началото, където е правата отсечка и се провеждат гонките...При едно договаря с полицията мисля, че няма да има проблем...

да договаряш с полицията..........и ще искаш да се затвори пътя [-X ,я мислете по-трезво и сериозно.

 

Успоредно на пътя през канала има права към 1км. и не се ползва как да е и е лесна за затваряне. Като гледам е решено вече така че дерзайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм,1 километър права....е по добре за мощните коли :lol: Ще имам време да бия Искренчо,че Фабийката много лека и добре тръгва smile001

Ванка,а как е асвалта на този участък?Ти лично ходил ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и за много години.

 

Януари дойде и е време да пообсъдим някои неща по повод организацията на следващия събор. След обсъждане на най-наложителнтите въпрос ще апелирам за създаване на организационен комитет (или както искате го наречете), като всеки един от членовете да поеме своята част от отговорностите, за да може следващият събор да стане не само реалност, но и удоволствие за всички нас.

 

На първо място трябва да обсъдим вариантите за избор на подходящо място за събора, а именно:

 

1. След последния ми разговор с съдържателя на хотелската част на Соколски Манастир стана ясно, че игуменката не си е променила последното решение, а именно да няма шум и излишна врява около манастира. Ако искаме съборът да остане с музикално оформление, това не е нашето място.

 

 

Моля бъдете активни и предлагайте.

 

Поздрави

Това от 1. го решавам на момента и е без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм,1 километър права....е по добре за мощните коли :lol: Ще имам време да бия Искренчо,че Фабийката много лека и добре тръгва smile001

Ванка,а как е асвалта на този участък?Ти лично ходил ли си?

Сами ,аз го знам мястото,тясно е ,и няма да ни разреши никой да правим гонки там.

Иначе аз също съм "за" Трявна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз лично съм навит да направя един уийкенд в Трявна, стига близките уийкенди времето да е подходящо за път. Мисля, че няма да е лошо да отидем повече хора на място и да споделим повече впечатления. Не е лошо да направим и един тренировъчен етап Трявна - Междене (ако се реши, че това ще е пистата за бързите коли).

Ако 23ти и 24ти Януари времето е като днес, направо съм отлетял за натам с фотоапарата. Пък ако тръгнем 2 или 3 коли - ехааа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.01 ще пътувам към София,не ми пречи да мина и през Трявна,но нямам хубав фото апарат.Камера имам,ще снимам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм притежател на Шкода но съм ви голям фен на клуба и докато карах шкодака преди 1 година бях тук редовно за това мога да вметна ето това.

Природен парк "Сините камъни' местноста Карандила град Сливен

 

1. Хотели :

Бяла мечка

Стелит

Почивна станция Декотекс

Хижа Карандила

Вила Миролио

Хотел Кристал Даулите http://www.hotelsbg.net/hotel-in-Карандила%20местност/Кристал/bg/2331/

Хотел Карандила Категория: *

Капацитет: 25 стаи, 50 легла

Екстри: ресторант

Телефон:

0878 605 339

044/667 225

По мой сметки легловата база е за около 270 човека. В близост е село Ичера и сигурно много от вас са чували и ходили там и знаят, че също има хотели в които може да се отседни и е само на 20 км от местоста Карандила. Има достатъчно големи поляни където всяка година се организират различни събори един от които е на Каракачаните.

 

В това число по взискателните може да ползват легловата база на град Сливен които е на 26 км от местноста Карандила и плюс че има въжена линия която води от самия град точно в центъра на събитията. С въжената линия се стига от града до поляните за около 20 мин. като капацитета и е 400 човека на час. От долната станция на 2 мин пеша е хотел Шато Алпиа и т.н.

 

За съжаление в планинска местност няма писта но за сметка на това е едно от качествените трасета за рали, а най-близката писта е на 35 км и това е летище "БЪРШЕН" на което се провежда Национално състезание по драг-рейсинг в Сливен. Летището е затворено за ползване, но мисля че с добра организация може да се вземе решение за ползването му по време на събора ако се говори с кмета на Сливен г-н Йордан Лечков.

 

За музиката и шума на никой няма да пречите.

 

Не е в центъра на България, но е алтернатива за вас.

 

Сливен- София 300 км през магистралата

Сливен- София 270 км през подбалканския път

Сливен- Бургас 110 км

Сливен- Варна 220 км

Сливен- Пловдив 170 км

Сливен- Добрич 260 км

Сливен- Русе 200 км

Сливен- Плевен 220 км

 

п.п. Където и да сте важното да е купон и тръпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става ся ако има писта да идвам с демона :D ако няма с формана
Ела с Мадарата.

А иначе сериозно - темата позаспа или чакаме снимките от Skoda 105 RS. Или пък ще се сформирва преговаряща група за Соколски. Никой нищо не казва :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След проведените разговори с Търновската Патриаршия и конкретно с отговорния владика, постигнах споразумение за Соколски Манастир, като трябва да се съобразим с музиката, а именно силната част да приключва до полунощ. Датите са 6, 7, 8 и 9 май 2010.

 

Започвам да приемам резервации за настаняване, като за целта ще пусна нова тема.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!! =D>

На Соколски си е най-добре! smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след полунощ само класическа музика и лек джаз... smile021 (може и църковна музика за феновете от сградата ;) ), като до полунощ smile035 smile092 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.