Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Събора и мен ме нарадва на макс повече от предните 2 години , които съм бил . И сигурно със всяка следваща ще става все по-готино :) Запознанства с още повече хубави хора . Много бира и много весели моменти . Доста силно представяне за мен на столичани и по-слабичко на варненци ( в сравнение с минали години ) .

 

Със здраве и до нови срещи s_flag smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Психоооооо, много ме кефиш, брат... страшен пич си, ама почвай да се учиш да правиш стартове с октавията, че приятелката ти я стартира по- добре от тебе smile004 . s_flag

 

 

Да ти кажа под секрет.... и на въжето ДЪРПА повече/ по -добре от него! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви кажа аз на вас двамата smile091 smile027

ПС: Ися да ти кажа и аз под секрет, виждал съм я да играе и футбол и не си е разкъсвала стъпалата smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа и аз да се отчета. Съборът за мен беше най-добрият от тези на които съм присъствал (2009, 2010).

Първо smile126 на бат pow и семейство, че са ме чакали с почти 40 минути закъснение на Шела в петъка и ме метна по телефона, че и те още не са стигнали там, да не бързам. Пак на него, специални благодарности, че му казах четвъртъка какво искам, като мръвки и е обикалял да го търси. В петъка си взех втората диплома за висше и цялата сутрин ми беше заета, та затова. Благодаря Ице! smile126

На самия събор няма да изброявам имена, за да не пропусна някого. Специална похвала за диджея (жалко, че нямаше грамота за него) за професионалната работа. На състезанията усещаше атмосферата и музикалното уформление съответстваше. Това създаде страхотната атмосфера и забавляваше хората. На втората вечер ми каза, "идва ми да тегля кредит и аз да си купя шкода и да вляза в клуба".

smile126 на главният организатор, че сред всичките си ангажименти, успя да намери време и да се занимава и с организиране на събора. Юли, като чета коментарите, можеш да бъдеш доволен от себи си за добре свършената работа!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mитак, няма ли още видео от нашето пътуване? Тези клипчета много кратки. От там преди да прегрее първия път няма ли, където Косьо я набримчи с 100 и кусур ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... Мартин ми донесе купата в Бургас, а Ясен даде медала и грамотата на баща ми в Чирпан

Използвам случая да честитя наградите на всички призьори!/тръгнах си по- рано и не присъствах на награждаването/

Събора беше супер! Среща с чудесни хора. Изкарахме си весело.

Имаше и доста емоции вечерта около една клубна Шкода, която се инатеше и не искаше да пали някъде в Габрово, нооо... smile117

До нови срещи! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам, че изпуснах срещата с теб, бях замислил да ти сменя делкото с безконтактно, докато спиш, но уви не е било писано. Няма да е за дълго! Първите възможни пари ще ме загробят с една фелиция карб и ще те издебна аз на събора 2012 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......

В никакъв случай! Ако беше дошъл, щях да спя в колата! :lol:

 

Пропуснах, но не на последно място:

Специални благодарности на Пепи /Печатаря/ за перфектно направените фланелки! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се прибрах благополучно снощи вечерта. Изкарах си приятно и весело, въпреки премеждията ми едната вечер. Искам специялно да благодаря на Тошко, Роската и Жоро, че зарязаха всичко, станаха от маса и дойдоха до Габрово по нощите да ме приберат smile126 . На Анастас, че ми оправи Шкода-та smile126 и на мечката за бобината дето ми я даде за да се прибера smile126 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно доброто време е способствало за доброто изкарване. Следващата година пак късен( 24 май) събор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е да си на събор на Шкоди и шкодаджии! Хубави коли, хубави хора, прекрасна атмосфера!

На мен ми беше първи събор и усещането беше уникално! Адмирации към Юли и другите организатори за волята и усилията! Всичко беше на ниво! :smt017

Почувствах клубния дух когато гледах с колко мерак Пламен докара Елишка и заби знамената до нея, като истински флагман, после настървено се пусна със субко на Междене, а вечерта откри танците...

Евала за хъса и smile126

Радвам се също, че тениските ви допаднаха и благодаря на всички за добрите думи по мой адрес!

Съжалявам само, че службата ме подгони и трябваше рано да се прибера!

Поздравления за всички призьори на отделните дисциплини,честито! И... нека отсега започнем да мислим за 2012, защото летвата вече е високо вдигната и предизвикателствата са много!

Успех на всички! s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на организационният екип =D> Тази година събора беше уникален!

П.С - Евала и на колегата pechatara, фанелките са чук! Машинката с наливната бира беше много добра идея :smt017 , също така се надявам футбола да продължим да го организираме всяка година! Поздрави на всички smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙ СТИГА,МИШКА ЕВАЛА ЧЕ НАКАЗАХМЕ ЧЕРВЕНАТА ФАБИЯ.Ама няма страшно,ДЕМОНА щеше да ни отсрами.

Аз мисля, че не наказахте червената фабия а нейния шофьор. А червената фабия неможете да я накажете и ти много добре знаеш защо..... :smt017 иначе ви благодаря за сърдечното посрещане с пълна психо атака .... до година предполагам вече ще мога да си карам колата ;) и да дойда малко по подготвен, не като турист ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙ СТИГА,МИШКА ЕВАЛА ЧЕ НАКАЗАХМЕ ЧЕРВЕНАТА ФАБИЯ.Ама няма страшно,ДЕМОНА щеше да ни отсрами.

Аз мисля, че не наказахте червената фабия а нейния шофьор. А червената фабия неможете да я накажете и ти много добре знаеш защо..... :smt017 иначе ви благодаря за сърдечното посрещане с пълна психо атака .... до година предполагам вече ще мога да си карам колата ;) и да дойда малко по подготвен, не като турист ;)

 

Е как ще немогат да я накажат . Наказаха я както казва Ангел от София с Астрата " с автовози " smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...иначе ви благодаря за сърдечното посрещане с пълна психо атака .... до година предполагам вече ще мога да си карам колата ;) и да дойда малко по подготвен, не като турист ;)

Догодина заповядай и на самото събитие на Соколски манастир. Едно е да се появиш само на пистата, друго е да си и на дърпането на въже, силовото теглене на синя Фелиция и надпиването с бира. Още повече и на скарата и бирата с хубава компания от фенове на марката.

Иначе евала за това, което си направил от червената VRSка. Прекрасен автомобил, заслужаващ адмирации (за което специалистите ще се изкажат по-добре).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина заповядай и на самото събитие на Соколски манастир. Едно е да се появиш само на пистата, друго е да си и на дърпането на въже, силовото теглене на синя Фелиция и надпиването с бира. Още повече и на скарата и бирата с хубава компания от фенове на марката.

Иначе евала за това, което си направил от червената VRSка. Прекрасен автомобил, заслужаващ адмирации (за което специалистите ще се изкажат по-добре).

 

Мда, да ти кажа за тегленето на синята Фелиция не ставам понеже съм 60 кила с напикани гащи :lol: очевидно и за гонки не ставам :lol: ам да ти кажа за надпиването и за купона съм номер 1 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, да ти кажа за тегленето на синята Фелиция не ставам понеже съм 60 кила с напикани гащи :lol: очевидно и за гонки не ставам :lol: ам да ти кажа за надпиването и за купона съм номер 1 smile027

Тъй де. И аз понеже не ставам пусках колите на старта, а после седях да въртя геврека на синята фелиция. После разбрах, че и за надпиване с бира не ставам. Но пък купона беше такъв, какъвто може само шкодаджии да го направят. Та за догодина освен гонките да направим още по-силен купон. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина заповядай и на самото събитие на Соколски манастир. Едно е да се появиш само на пистата, друго е да си и на дърпането на въже, силовото теглене на синя Фелиция и надпиването с бира. Още повече и на скарата и бирата с хубава компания от фенове на марката.

Иначе евала за това, което си направил от червената VRSка. Прекрасен автомобил, заслужаващ адмирации (за което специалистите ще се изкажат по-добре).

 

Мда, да ти кажа за тегленето на синята Фелиция не ставам понеже съм 60 кила с напикани гащи :lol: очевидно и за гонки не ставам :lol: ам да ти кажа за надпиването и за купона съм номер 1 smile027

Атакааааа,другия път ,като дойдеш на събора,а не само за Междене,отношението ще е съвсем друго.И съм сигурен,че много ще ти хареса и ще идваш на всеки следващ събор.

пък Искрен не го гледай...той тръгва по-рано .... и пръска нитро и прави някви бъркочи в нафтата smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Атакааааа,другия път ,като дойдеш на събора,а не само за Междене,отношението ще е съвсем друго.И съм сигурен,че много ще ти хареса и ще идваш на всеки следващ събор.

пък Искрен не го гледай...той тръгва по-рано .... и пръска нитро и прави някви бъркочи в нафтата smile091

 

Наистина съжелявам,че се получи малко така..... но наистина съм нямал никакви предрасъдаци.Дойдох от чисто любопитство да видя за какво иде реч. А за догодина живот и здраве което пожелавам най искрено на всички, се надявам да присъствам от А до Я :smt017 Но само ако съм добре дошъл..... Просто с приятелката ми бяхме планували обиколка на БГ... дано не сме развалили купона....... smile027

п.с. А че Искрен тръгвал по рано ми.... който го може, го може хахахха . Хорта са казали,който пресече финалната черта първи той взема купата :lol: а дино графиките нямат значение :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен VPV aka PVV junior

Първо искам да благодаря за комплиментите по повод бирените ми подвизи. Бирения шампион може и да го бих за време, но за количество още много трябва да го гоня :D

От години следя форума и имам най-обща представа за какво става дума.

Както всяка година и тази очаквах да видя с нетърпение колите на поляната - от невероятните МБта, през 120ки, 130ки, рапиди, чисто новите модели, пипаните бегачки и разните други извратени проекти smile048

Не познавам твърде добре хората, но повечето от вас са маниаци =D>

Обещавам да пиша от време на време и да пускам някоя и друга снимка :)

За начало съм качил във фото раздела малко снимки и едно специално клипче :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен VPV aka PVV junior

Първо искам да благодаря за комплиментите по повод бирените ми подвизи. Бирения шампион може и да го бих за време, но за количество още много трябва да го гоня

От години следя форума и имам най-обща представа за какво става дума.

Както всяка година и тази очаквах да видя с нетърпение колите на поляната - от невероятните МБта, през 120ки, 130ки, рапиди, чисто новите модели, пипаните бегачки и разните други извратени проекти

Не познавам твърде добре хората, но повечето от вас са маниаци =D>

Обещавам да пиша от време на време и да пускам някоя и друга снимка :)

За начало съм качил във фото раздела малко снимки и едно специално клипче :mrgreen:

 

ХахаХаХ, къртиш брат! Тая бира за нищо я нямаш! smile159 Ше треа да идвам на уроци. smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен VPV aka PVV junior

Първо искам да благодаря за комплиментите по повод бирените ми подвизи. Бирения шампион може и да го бих за време, но за количество още много трябва да го гоня

От години следя форума и имам най-обща представа за какво става дума.

Както всяка година и тази очаквах да видя с нетърпение колите на поляната - от невероятните МБта, през 120ки, 130ки, рапиди, чисто новите модели, пипаните бегачки и разните други извратени проекти

Не познавам твърде добре хората, но повечето от вас са маниаци =D>

Обещавам да пиша от време на време и да пускам някоя и друга снимка :)

За начало съм качил във фото раздела малко снимки и едно специално клипче :

 

ХахаХаХ, къртиш брат! Тая бира за нищо я нямаш! smile159 Ше треа да идвам на уроци. smile126

Мисля че PVV е непобедим за време,а ти за количество smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, абе направо не ми е ясно това момче къде ги излива за тия бири! smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.