Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нац. Събор 2011: 21 - 23.05.2011 г.


Хашек

Recommended Posts

Най-накрая и аз се наканих да присъствам на събор. Време беше :) Може ли само някой от по-опитните съфорумци да ме светне има ли нещо график на мероприятията и прочее, понеже не видях никъде в темата. Ако съм пропуснал, моля да ме извините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • beer_champion

    37

  • Mishelle

    34

  • BlackPearl

    32

  • micyri

    30

Най-много писали в темата

Най-накрая и аз се наканих да присъствам на събор. Време беше :) Може ли само някой от по-опитните съфорумци да ме светне има ли нещо график на мероприятията и прочее, понеже не видях никъде в темата. Ако съм пропуснал, моля да ме извините.

Казват че има програма,

сега чакаме да я обявят smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ква програма,тва да не ви е времето на социализЪма?

Програмата ще е свободна,само датите са ясни! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ква програма,тва да не ви е времето на социализЪма?

Програмата ще е свободна,само датите са ясни! smile049

А не така!

Програма трябва да има,иначе ще стане обърквация.

Пък всеки да си подбира участията.....в програмата де. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе ква програма,тва да не ви е времето на социализЪма?

Програмата ще е свободна,само датите са ясни! smile049

[-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз ще дойда само за неделята по към 13:00 часа на поляната на манастира.В понеделник имам работа и за това ще е само неделята.Надявам се,че ще има повече Шкоди от миналата година.До скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще се радвам да се видим отново. Обаче по това време всички ще сме на Междене. Така ,че идвай там . На поляната в неделя по обяд можеш да намериш само някоя млада булка с невръстно дете. :mrgreen: Повечето ще сме на пистата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си събираш патериците....да знаИш!

 

Мани, че бех с патерици 50-тина дни! Ужас! Ше цункаш, да заздравее съвсем! ;) smile004 smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво общо има кой кого ще откине със Събора? Можете и на ЛС да се надъхвате!

:smt017 :smt030 s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба към организаторите,ако има програма за събора,моля дайте да я видим!

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще си помислите че съм нахален [-X ,

но ако я публикувате на 20.05 ще има ли смисъл!

Има колеги който ще дойдат за един ден и искат да знаят какво и кога ще има,за да си планират деня.

Аз ще съм от 20.05(3 дена) там и ме интересува ,за да си запазим час на игрищата за футбол(ако има достатъчно желаещи).

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще си помислите че съм нахален [-X ,

но ако я публикувате на 20.05 ще има ли смисъл!

Има колеги който ще дойдат за един ден и искат да знаят какво и кога ще има,за да си планират деня.

Аз ще съм от 20.05(3 дена) там и ме интересува ,за да си запазим час на игрищата за футбол(ако има достатъчно желаещи).

Поздрави!

 

Съгласен.... =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към организаторите .

Бях доста зает последно време , останах встрани от нещата и не ми стана ясно има ли кой да закара шатрата . Понеже две години съм я карал аз и го чувствам донякъде мое задължение.

Та ако има някакви проблеми с превоза , обадете се ,все още има време да се реагира....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако я публикуват на 20 какво ще стане? В събота пристигане, настаняване и вечерен купон, неделя - Междене сутринта, следобед останалото, евентуално награждаването, вечерен купон и понеделник, ако още не е минало награждавенето, тогава ще е, после по живо по здраво. Това е в общи линии. Както е било досега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

запазим час на игрищата за футбол(ако има достатъчно желаещи).

Поздрави!

 

Има естествено! smile027

 

А иначе смятам, че на 19.05.2011 да бъде публикувана ще бъде напълно достатъчно за да могат всички да си направят сметката!

 

Поздрави. s_flag

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за мачлето, някои попма с игличка има ли smile021

Аз игличка имах,държах си е винаги в колата при топката,но трябва да видя дали е още там,защоото може някоя прахосмукачка да я е прибрала smile091 .Ще си подготвя топката за всеки случай да е напомпена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега от Габрово да каже на 100% има ли игрища с изкуствена трева в града и ако може да запази час за игра.

А ние (играчите ) междувременно да решим кога ще го играем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.